Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » VD + KLUBko » Samy/i o sobě » Ako som prežilAko som prežil
kalamitka
4.1.2012 v 8:26:17

Zdravím v novém roce! Přes svátky jsem tu nebyla, ale teď bych se chtěla zeptat, jestli jste se někdo koukali na slovenský seriál Ako som prežil v pondělí v osm na Primě. My jsme doma sledovali nový český seriál na jedničce a už v půlce jsem si říkala, že jsme měli radši koukat na tu Primu. Včera mi o tom prvním dílu vyprávěla kamarádka a hodně to chválila. Dnes má být pokračování, tak se chci zeptat, jestli se to líbilo i vám.

Stránky: [1] 2
Kamila76
18.1.2012 v 8:24:37

jako těhotná na to nekoukej:-)to mě rozbrečela i reklama na plíny:-)))

jen jsem chtěla napsat,že dávaj konečně něco pořádnýho a ne přiblblý seriály,kde spal každej s každým a už jsou nudný

já si stáhla všech 12 dílů a taky se mi moc líbí ,že to nechali ve slovenštině-nádhernej jazyk

VirenkaVirenka
17.1.2012 v 23:17:37

Tak já se nedívám, už ten název seriálu mi byl jasný, že v jiném stavu je všechno jiné než vhodný pohodový program. Ale jak jsem tu četla témata, o čem byly první díly, tak… Stejně je úžasné, jak je paměť selektivní, jak člověk dokáže ve správné chvíli ty patřičné věci “zapomenout“. Počítala jsem jen tak na povrchu, abych si nemusela doopravdy vzpomenout, ale za poslední rok bych dala dohromady určitě pět prožitých dílů pro takový seriál. Šílený témata, ve kterých navíc figurujete jako ten posel špatných zpráv, případně ten, od koho se čeká jasné odborné vyjádření, nejlépe trošku návod. Já takový seriál fakt nepotřebuju, aby mi vyskočily ty neskutečný emoce s mezníma situacema spojený. Čímž to téma pro sebe končím a zase budu doufám pouze v jiném stavu…

bamiskabamiska
17.1.2012 v 22:27:26

tak já jsem neviděla ani jeden díl…ty reklamy mě doslova odrazovaly, já bych prostě celej film byla napnutá, smutná a naštvaná a s kapesníkem u nosu…
mám radši odlehčený večery kdy mě film “neničí“ nějak jsem prostě nenašla odvahu

kubajzMDkubajzMD
17.1.2012 v 21:14:17

Kamila76:já na to koukala,když to vysílal BARANDOV a stejně jsem vždy bulela jak želva…………..

vdaná

LienLien
17.1.2012 v 13:03:19

Tak já jsem se koukla na všech 12 dílů a můžu říci, že ten první byl opravdu nejpovedenější, ale určitě je tam spousta témat k zamyšlení. Asi lepší něž nějaké nekonečné seriály o ničem a slovenština lahodí mým uším velmi.

Kamila76
10.1.2012 v 16:19:32

já všechny díly probrečela,ze života,člověka to vezme u srdce hned od začátku a fakt si uvědomí co je v životě důležitý…moc hezky natočený,dobrý herci..

kalamitka
6.1.2012 v 9:00:03

Jovanko, první díl jsem neviděla, ten mám z vyprávění od kamarádky. Kluka srazí auto a on je v komatu, dle lékařů bez naděje na probuzení k životu. Doporučují odpojení od přístrojů a dárcovství orgánů. Maminka se v nemocnici seznámí s jinou matkou, jejíž syn v podobném věku čeká na transplantaci srdce.
Druhý díl – žena po pětiletém úsilí konečně otěhotní, z prvního manželství má holčičku, teď čeká chlapečka. V druhé polovině těhotenství jí zjistí rakovinu prsu a kvůli zvýšenému riziku doporučí interupci, aby měla vyšší šanci na přežití aspoň ona.
Ve třetím dílu to má být o tom, že beze stopy zmizí skoro dospělý syn. Podle ukázek to vypadalo dost děsivě, to nevím, jestli budu koukat.

suodal, tak to chápu, že se nedíváš, když si něco podobného prožíváš na vlastní kůži. Vy ale určitě budete ten šťastný případ!

suodal
5.1.2012 v 22:56:55

Když já jsem právě s Domčou pořád jednou nohou na té pomyslné hranici zdravot. průšvihu, který ji ohrožuje život…a celý život budeme :-(

JovankaJovanka
5.1.2012 v 21:26:27

Ahoj holky, já jsem taky jen ve fázi přemýšlení, jestli….
Prosím, o čem bylo to už odvysílané? Děkuji.

Radka.V
5.1.2012 v 21:10:29

Dobrý seriál. Aspoň si člověk uvědomí, co jsou opravdové starosti.

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist