Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » VD + KLUBko » Samy/i o sobě » Pochlubte se - co jste našli pod stromečkem?Pochlubte se - co jste našli pod stromečkem?
PetraPetra
2.1.2012 v 14:58:37

Konečně se po svátcích dostávám v klidu k pc na víc než pár minutek a než se pustím do práce a dolaďování opožděného VD Ježíška, mám na vás zvědavou otázku – Co bylo u vás pod stromečkem?

Jakým dárkem jste udělali někomu největší radost vy a co naopak nejvíc potěšilo vás?
Čekalo na vás nějaké milé překvapení?
Jak budete vzpomínat na Vánoce 2011?

…neustrnout ;-)

Stránky: [1] 2 3
PeťkaPeťka
8.1.2013 v 14:25:58

Peti, co mi to děláš?
Čtu diskuze a mám zde svoji reakci ze dne 7.1., přitom vím na 100%, že toto jsem sem opravdu včera nepsala! Až po chvilce jsem si všimla roku 2012. :-)
Už jsem se chtěla rozčilovat, kdo píše pod mojí přezdívkou?! :-)

LienLien
8.1.2013 v 13:24:45

jojo bami děkuju, ten název mi úplně vypadl, tak jsem jí přehlédla

bamiskabamiska
8.1.2013 v 13:22:35

http://www.vasedeti.cz/diskuzni-forum/?wpforumaction=viewtopic&&t=12726.0

diskuze začíná na první stránce i fotkami a otázkou copak kdo dostal at se pochlubí

jestli myslela lien tuhle…

PetraPetra
8.1.2013 v 13:17:50

Lien, možný to je, přiznávám, že přes svátky jsem to tu vždycky jenom zběžně proletěla, takže mi to mohlo uniknout. Zkusím zapátrat. Kdybys to objevila, tak sem prosím přihoď odkaz ;-)

…neustrnout ;-)

LienLien
8.1.2013 v 12:51:40

To je zvláštní, jsem si jistá, že už jsem letos v takové diskusi reagovala, myslím, že jí založila bamiska a byla dost dlouhá a teď jí nemůžu najít :-(.

PetraPetra
8.1.2013 v 9:13:28

Včera to byl rok, co jsem založila tuto diskuzi. Před chvílí jsem na ni narazila, tak mi to nedá, abych se nezeptala – co jste měli pod stromečkem tyto Vánoce?

…neustrnout ;-)

babofka
7.1.2012 v 21:09:31

:-) Peťko, )pro mě byly letošní Vánoce snad nejpříšernější, co si pamatuju… Dokonce i ty, které jsem trávila v porodnici, nebyly tak příšerné, jako tyto – vlastně už loňské.

Asi 3 dny před Vánoci na mě plíživě skočila choroba, nejdřív jsem ztratila hlas, pak jsem začala kuckat, chrchlat, smrkat, finišovalo se v práci, neměla jsem zabalené dárky, takže finiš i doma a nějak nebyla příležitost ulehnout. MAx. na hodinku, nabrat síly a zase frrrrrrr….

Takže o Vánocích jsem měla přání jediné, dostat se co nejdřív zase zpět do postele… :-)
Takže ačkoli se všem líbily dárky, dala jsem si letos zase záležet a myslím, že se mi to opravdu povedlo a i já jsem dostala vše, co jsem si přála (nebo oč si napsala :-) ) neužívala jsem si nic…

A trpěla jsem bohužel i další dny a proležela i Silvestr a Nový rok. Vzmátořila jsem se až asi včera/předevčírem…
Takže doufám, že ty letošní Vánoce budou ok, všichni budeme zdrávi a užijeme si je řádně, jak to má být… ;-)

PeťkaPeťka
7.1.2012 v 20:03:43

Tak koukám, že se tato diskuze někam zatoulala. Chtěla jsem si počíst, co komu udělalo radost a už tu není žádný komentářek.

keenspeedkeenspeed
3.1.2012 v 20:58:49

Petro – miminko – jako malá panenka, ne, že já jsem těhotná :-)

PeťkaPeťka
3.1.2012 v 20:56:26

Ahoj. Hezké téma. :-)
U nás byla myslím taky spokojenost. Krásně jsme si to užili a mám dobrý pocit.
Malá byla doslova unešená z knížky na jméno, kde je ona sama hlavní hrdinkou, má v knize vlastní foto a ještě věnování od Ježíška. To jí dostalo a pořád se ptala, jak je to možné, že je v knize. :-)
Dále dostala vytouženou video Barbie, stejně jako Petra jsem nad Barbinkou váhala, máme jich už hrozně moc, ale nakonec jsem ráda, že jsem ji koupila. Každého s ní natáčí a kvalita videa není až tak hrozná, jak jsem předem předpokládala.
Dále dostala nové lyže a boty, ovšem stále není sníh, takže vyzkoušené ještě nejsou. A hodně zaujala hra Activity Junior. Další už ani vypisovat nebudu, ale měla radost ze všeho.

Starší dostala originální věci, což ona má ráda. U ní jsem se (vlastně Ježíšek) vyřádila. Dostala na míru ušité oblečení na tréninky, na míru velké samolepky na skříň s tématikou jejího sportu (kdo ví, pochopí :-))Z toho byla opravdu hodně nadšená! I ostatní oblečení jí pasuje skvěle a sluší, knížky už má všechny téměř přečtené a lístek na muzikál využijeme, spolu s babičkou, až za měsíc. Kdy si uděláme dámskou jízdu za kulturou. Dále dostala hru Evropa, tu hrajeme pořád dokola, máme i Česko, ale Evropa je už docela těžká.

My jsme si s manželem naježili ložnici a skříňky do koupelny. I tak ale jsem dostala mikiny, svetr, kosmetiku, atd..

A velmi nás potěšil dárek od starší dcery, která vytvořila obr fotokoláž s fotkama naší rodinky, do toho dala nápis – nejlepší rodina – a nechala to vyvolat ve velkém formátu. To bylo hrozně milé. Navíc nám fotku strčila do tubusu, který byl na dva zámky a ještě jsme k tomu museli s manželem hledat 2 klíčky. :-)
A dále nám koupila knížku s příznačným názvem – Líný rodič. Už jsem se do ní začetla. :-)

A já osobně jsem měla velkou radost z té sváteční atmosféry. Na Štědrý den jsme byli bruslit a pak společně čekali na Ježíška. Tím, že malá (7) ještě věří, nejspíš naposledy, tak to bylo opravdu pohádkové.

A i když už jsem “dlouhá“, musím napsat, že letos mi udělal moc velkou radost nový stromeček. Máme umělý, starý sloužil 18let a letos (vlastně už loni) jsem zahlédla v obchodě jeden úžasný a 220cm. veliký. Totálně jsem se do něj zamilovala a manžel ho nakonec 23.12. koupil. Strojili jsme ho 5 hodin čistého času a mám z něho vážně radost.

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist