Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Radosti » už jsme doma :-)už jsme doma :-)
zuzina
21.12.2011 v 11:31:04

ahoj holčiny,všechny zdravím,nevím jestli stihnu dočíst,protože předvánoční pohodu jsme si ,,zpestřili“ pobytem v nemocnici :-( jak měl prcek minulý týden ty horečky,tak v sobotu už jsem to už nedávala a jeli jsme na pohotovost a hned si nás tam nechali :-( ona diagnostikovaná laringita se tak trošku zvrhla v zápal plic.Upřímně obdivuji vás co jste pobyty v nemocnici i delší dobu, zvládly bez psychické újmy :-)na mě to bylo docela náročné,ale prcek byl šikovný,spolupracoval a tím,že jsme byla s ním byl i vcelku v klidu.Je fakt,že nás moc pustit nechtěli,ale zaručila jsem se,že si ho v klidu doma udržím,tak doufám,že bude v pohodě.Naše paní doktorka /dětská/ se jen tak trochu podivila,ale to už řešit nebudu,vím,že u dětí je to často sporné.Nicméně teď musím dohnat domácnostní předvánoční resty,ale nebudu to přehánět,protože vím,že zdraví a pohoda je fakt přednější.Všem krásný předvánoční čas a hlavně zdraví :-D

…láska na celý život :-)

Stránky: [1] 2
PadméPadmé
23.12.2011 v 15:29:10

Ahoj Zuzi, já jako obvykle – s křížkem po funuse – čtu Tvou zprávičku až teď.
Tohle jsou přesně ty chvíle, kdy si člověk uvědomí, že zdraví našich dětí (a naše) je to “nej“ (nejpřednější, nejcennější, nejdůležitější).
Takže – hlavně zdraví – všechno ostatní buď počká nebo není důležité! :-D
Přeji Tobě a Tvé rodině klidné a krásné Vánoce :-).

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

zuzina
23.12.2011 v 12:08:46

Virenko děkuji,vím,že víš :-) Doma ho nechám co to půjde,nejspíš i v lednu,naštěstí babička je doma a mazánka ráda pohlídá :-D
Upřímně řečeno nedovedu si představit ležet v nemocnici přes vánoce,ale z druhé strany jsem soudná,takže vím,že někdy to FAKT nejde :-( doufám,že máte také vybráno a takové vánoce u vás byli jen jednou :-)
Dnes jsme byli na kontrole,poslechově dobré,takže snad to bude všechno brzy za námi :-)

…láska na celý život :-)

VirenkaVirenka
23.12.2011 v 10:35:26

Zuzi, já snad radši mlčím. Přeju vůbec krásné svátky, já jsem jednou šla domů 24 ráno s oběma dětmi z nem., kde jsme byli 4 dny, chlap se vrátil z ciziny a zrovna nás vyzvedával v nem., to jsou nezapomenutelný vánoce. A jak je člověk rád, ne za to, že je doma, ale hlavně za to, že ty děti už jsou z nejhoršího venku… viď? Moc přeju krásné svátky, brzké a hladké doléčení a co nejdelší rekonvalescenci, než zase donese školkovou ukázkovou potvoru.

PeťkaPeťka
21.12.2011 v 18:39:02

Zuzi, tak hlavně, aby to už bylo vše dobré! :-)

HANINA25
21.12.2011 v 15:54:21

ahojky Zuzi,tak hlavně že jste doma.Dobře jsi to napsala,žádné extra gruntování hlavně,aby byla pohodička.A sama víš,že kdyby to nebylo na doléčení doma nepustili by Vás.
Na pobyt ve špitálu se brzo zapomene a pár dní adaptace doma a bude zas vše jak má být.
Tak si užívejte pohody a ať je líp :-)

LussyLussy
21.12.2011 v 15:44:59

zuzi,
ježiš, hlavně že jste doma a malý je v pořádku.
Na nějaký úklid kašli, hlavně že jste doma.
Moc přeju, ať máte vybráno na sto let :-)

zuzina
21.12.2011 v 15:37:05

mari lestos to je podivuhodné.V lednu měla anet slepák a v prosinci to zakončil malej :-D tak doufám,že máme vybráno nejen na rok dopředu,ale na desítky let :-D
Jinak co se týče pobytu,tak je to jak vám vždycky píšu..je to v lidech a díky další zkušenosti budu asi opět nejhodnější sestřička pod sluncem.Na komunikaci hodně moc záleží a věřím,že když je někdo tak trochu z oboru tak je těžší volit slova,protože prostě nejde říct,něco tam je,když chci vědět co přesně tam je a ne třeba,že si přijde sestra pro dítě a něřekne mi kam a co :-(
Nicméně nedovedu si představit,kdyby nebyla možnost být tam s prckem,protože jak ty děti bez maminek plakaly měla jsem chuť vzít je z postýlky a jít si s něma hrát.
Lien mě ty teploty sice byly hodně podezřelé,nicméně naše p. doktorka mě přesvědčovala,že i virozy mohou být takové :-( někdy se i lékaři mohou zmýlit a to ty víš asi taky dobře :-)

…láska na celý život :-)

marika81
21.12.2011 v 14:17:59

No Zuzi teda, tak hlavně, že jsi pobyt přežila a prckovi přeji hodně hodně zdravíčka, snad už máte vybráno na rok dopředu :-)

MarinadaMarinada
21.12.2011 v 12:51:12

Zuzino, to jsou teda zprávy…Tak hlavně hodně zdraví a ať na ten ošklivý pocit z nemocnice oba brzy zapomenete.

bamiskabamiska
21.12.2011 v 12:16:16

zuzi teda to jste skončili blbě tak to jsem neočekávala…hlavně že jste doma….teď už se bude léčit dobře….nic nepřeháněj dodělej jen to co hoří a užívejte vánoce v klido o naklizení a napečení to rozhodně není….

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist