Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » VD + KLUBko » Samy/i o sobě » Jak je u nás skoro mrtvoJak je u nás skoro mrtvo
JežečekJežeček
4.12.2011 v 23:38:27

Ahoj holky, tak jsem se rozhodla, že se s vámi musím podělit o naši momentální situaci.
Už třetí týden jsem marod. Nějaká breberka na mě sedla a nechce se jí ode mě odejít. Beru už druhé ATB a stále se trápím.
Začalo to “řídkými“ dny. Řídké byly horem i spodem (klasický obrázek sedící postavy na wc s kyblíkem před pusou), k tomu se přidaly 40°C horečky. Domov vytopený na 231C a se mnou mlátila zima, druhý den státní svátek, takže k doktorům se nešlo a upřímně, nebyla bych schopná dojít ani ze schodů. Další den se mi rozrostl krk o dva další, na každé straně jeden, nemohla jsem otočit hlavou, sklonit, prostě nic. Takže nakonec jsem se k dr. dostala, tam vzniklo podezření na příušnice, které jsem neprodělala v dětství a obvoďačka začala přemýšlet, kdy se očkují prcci, jestli nenakazím malou a tak mi hned volala sanitku a jela jsem na orl, kde naštěstí dg. vyloučili, ale nic jiného nepotvrdili. Tak zítra se snad už dozvím výsledky stěrů z krku a kdo že si to ustlal v mých útrobách bez dovolení a ještě ke všemu se mu tam líbí.
A aby toho nebylo málo, tak….

Maminka moje zlatá, která se o děti chtěla postarat, zatímco já se budu léčit, tak si řekla, že umyje okna. Spadla ze žebříku (máme lehce nadstandardní stropy 3,6 m.), zadek má sedřený, celý fialový a navíc odštípnutý kolenní kloub. Takže nemůže ležet, sedět, prostě nic a o chůzi ani nemluvím. Zítra jde na ortopedické vyšetření, na chir. ambulanci ji řekli, že má odštípnutý kloub, že to vypadá na artroskopii, že se má šetřit a objednali ji za týden a nedali ani ortézu ani sádru. Tak se trápí, chudák… Ale zítra se snad něco pohne.

Můj milovaný “budoucí bývalý“, jak mu ráda říkám, tak se snaží zalepit naši finanční díru, která se nám nečekaně roztrhla, takže potřebujeme zaplatit menší dluh (technická a menší opravy na autíčku-takové ty jednorázové vydání), tak chudák jezdí na brigády na montáže a snaží se.
K tomu všemu má babička, o kterou se starám a věčně vysmáté a dobře naladěné děti, které jsou jako dráčci. Byť s rýmou a kašlíkem, ale stále vitální.
Takže shrnutí:
V naší téměř mrtvé rodině, jsem stále já ta, která se musí postarat a jsem ráda, že toho jsem ještě schopná :-)

Bojujeme a nevzdáváme se a určitě vyhrajeme!!! :-)
Mějte se moc hezky a buďte hlavně všichni zdraví. Já jsem asi něco zanedbala. Pořád mi říkají, že se to musí spálit slivkou a nějakou tou kořalou, ale když já jsem na tom tak bídně s tím alkoholem…
Tak si dejte malou štamprličku na zdraví! (i za mě :-) )
Hezký den *

Stránky: [1] 2
JežečekJežeček
7.12.2011 v 13:57:39

Tak já jsem už v pohodě!!!
Dostala jsem třetí atb přímo na staphylocica aurea, kterého mi našli, zdravotníci ví, co to je za potvoru a ostatní raději nechtějte vědět :-(
Děti se odrýmovali a mamča má ortézu a je to s ní trochu lepší. Tak zase valím něco dělat, dost jsem toho za ty tři týdny nestihla :-( Papa *

PeťkaPeťka
6.12.2011 v 16:43:30

Ježečku, vydržte a pod stromečkěm už budete určitě všichni fit! :-)
Držím palce!

Paťka
6.12.2011 v 9:17:40

Ježečku
tak ať se brzy z toho dostaneš a mamince ať brzy doktoři pomohou od bolesti.

JovankaJovanka
5.12.2011 v 22:04:12

Ježečku, tož to je na po….ní, co?
Držím palce, ať se z toho vyhrabeš co nejdříve, ze všeho, co jsi napsala i naznačila. Je fajn, že Tě aspoň humor nepřešel…. :-)
Opatrujte se!!!

PadméPadmé
5.12.2011 v 17:03:19

Ahoj Ježečku, tak to tady čtu, ty Tvoje řádky… a říkám si v duchu slova, která s oblibou pronášel můj sprostý spolužák, mohu-li, udělám značku +18 a cituji:
“Na posranýho i hajzl spadne.“ A ono to tak v životě skutečně funguje. Já prostě říkám, že “když se daří, tak se daří“.

Nicméně – Ty jsi holka tuze šikovná, takže to všechno ustojíš a zvládneš! :-) Předně – breberku utop, zašlápni, vyžeň! :-) Moc moc Ti přeju zdravíčko. A pak už to půjde všechno samo.
A mamince ať to dobře dopadne a ať už ji to nebolí.

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

ZavaZava
5.12.2011 v 15:32:34

Fíha, Ježečku, co ty si nevymyslíš!!? Pěkně se to na tebe navalilo. Moc přeju co nejrychlejší uzdravení a co nejklidnější děti. Mamince pohlazení, musí to být hrozné, takhle před vánocemi.
Posílám náruč síly, pofoukání… drž se, slunéčko!

Mé tvoření najdete na www.fler.cz/emart.

MarinadaMarinada
5.12.2011 v 14:29:04

Ježečku, moc mě mrzí, co se na Tebe všechno navalilo, ale musím se přiznat, že Tvůj (výstižný) název “řídké dny“ mě rozesmál :-) Doufám, že Ti breberky brzy odhalí a pak dostaneš snad antibiotika, která Ti konečně zaberou a bude všechno veselejší. Mamince držím palce a jestli můžete, doneste jí někdo berle (mohl by jí je napsat i obvoďák, jestli se nic nezměnilo). Z vlastní zkušenosti můžu říct, že je to v těhle situacích jako dar z nebes.

bamiskabamiska
5.12.2011 v 14:00:53

ježečku teda to je síla se to na vás nakulilo tak se z toho co nejdřív dostante a maminka také..

JežečekJežeček
5.12.2011 v 0:43:11

Ale jo, to on taky pomůže, ale z práce chodí v šest večer, takže ten den musíme zvládnout sami :-) Ale nakoupí pečivo a na vaření suroviny, takže nemusím ještě lítat do obchodu, jen když něco zapomeneme :-) A vačíme taky jen takové rychlovky, u čeho se nemusí stát, míchat atd. Jen nakrájet a šup do pekáče a upéct. Jo, člověk si pomáhá ulevit, kde může.
Kukačko, tak ať je k užitku ;-) *

Anonym
5.12.2011 v 0:34:41

Ježečku, už jsem si dala :-) Tak ať jsi brzo fit, vím, jak to musí být nepříjemné. A manžel by mohl aspoň trochu zaskočit, ne? Kukačka

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist