Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Zkušenosti s výrobky a službami » Co si zahrát s dětmi?Co si zahrát s dětmi?
Anonym
28.11.2011 v 22:05:54

Zdravím všechny:)
hledám inspiraci na to, jak zabavit moje dvě malé dcerky 6 a 8 let. Máte někdo tip na zajímavou hru? Co hrajete doma?

Díky za inspiraci.

Pavla

Stránky: [1] 2 3
pavla34
1.12.2011 v 10:13:17

ahojky, tak to jsem ráda, že jsem mohla inspirovat:-) nás to fakt taky dosta zabavilo a to “vaření“ je vážně sranda..moje malá si třeba udělala celé pohoštění pro kámošky na narozeninovou párty, takže bylaza hvězdu:-D fakt super…tak dej pak vědět, jak vám to jde:-)

Anonym
30.11.2011 v 20:38:03

pavla34, moc děkují. Právě jsem si objednala jedno dvd (Quilling)od Golden secretu na vyzkoušení :) Moje holka pořád zkouší různé věci s papíru a Quilling jí určitě poslouží jako inspirace a rozvoj vlastní tvořivosti. A je tam taky jedno dvdčko o tom jak se dělají pěkné estetické chlebičky… No uvidime : )

Anonym
30.11.2011 v 11:45:55

Osobně si myslím, že společné aktivity rodičů s dětmi posilují vztah mezi sebou, nehledě na to, že to fakt nemusí být nuda a pobavit se mohou jak děti, tak i rodiče:-) Mám kulinářsky založeného chlapečka, je mu sedm let, ale děsně rád se motá v kuchyni. Takže jeho nejvíc potěším z toho Golden-Secret, když mu dovolím se mnou pracovat v kuchyni :-)

bamiskabamiska
30.11.2011 v 9:30:22

pavli já bych řekla že jo tak jsem sepsala článek, když kluk dorazil domu ze školy tak koukal co jsem dělala a hned mi ukazoval jakou papírovou ozdobu dělal ve školce, hned jsem fotila a přidala do článku…kdy ale ji holky z redakce zařadí netuším….

já mám moc ráda tyhle ruční věci, už se těším až prdous doroste a budeme moc dělat spolu…i ve školce mě tohle baví s dětma nejvíc vyrábět a když si to pak nesou domů..

ted chci aspon udělat s malým na vánoce babičkám otisky ručiček a nějakou jeho čáraninu- umělecké dílko jim zasklít…

no a k šikovnosti dětí kluci také rádi skládají hlavně ten 15letej přitáhne origamy ze školy a já nejsem schopná ho v té jeho velikosti zvládnout :-D

pavli v Improvizované plkárně, se jen tak povídá co se vaří, kdo je nemocnej, co ten den stálo za prd atak…tak nakoukni a piš….

pavla34
30.11.2011 v 9:11:39

Co kytička, povedla se?:-D u mě to na poprvé byl spíš zvadlý květ, ale holky to zvládly na jedničku:-D

pavla34
29.11.2011 v 13:25:25

jasně:-) taky nejsem zastánce toho, aby se dětem pustilo DVD a hrajte si to fakt ne!!!! beru to jako inspiraci, nám třeba to video hodně pomohlo a holky byly občas i lepší než já:-D
prostě jsem mluvila o inspiraci a chci se pobavit o tom, jak si s dětmi užít volný čas a něco si vytvořit, protože to mám fakt ráda a snažím se k tomu moje holky vést! jako inspirace to ale může posloužit komukoliv, zejjéme i těm málo zručnějším jako jsem já:-D

bamiskabamiska
29.11.2011 v 12:40:27

pavli dvd beru, proti němu nic nemám, zrovna ted jsem zkoušela 3d kytičku podle návodu na youtube, ale já to návod pro mě a né pro děti do školky, na to byla narážka….děti to z toho nemůžou zvládnou školkové rozhodně, ty potřebují vidět učitelku jak před nima skládá krok za krokem a kontroluje jestli to udělaly správně…..a za mě přímo nesnáším když by se mělo pouštět dvd ve školce, tam se má dělat úplně něco jiného!! to není reakce na tebe ale zmíněnou vychovatelku, která nesnese kritiku a ráda by běhala bosky :-D

jsem ráda že inpirace zapůsobila a budu ráda jestli něco využiješ…..jdu sepsat článek na tu kytičku 3D dokud malej spí

Anonym
29.11.2011 v 12:39:43

Existuje něco, co mohou děti vytvořit vlastní
hlavou, srdcem a duší, co může člověku přinášet inspiraci, radost, hrdost, dobrotu a spoustu pozitiv. A proti tomu nelze nic namítat.
Stojí za to říct, že děti, které se zajímají o rukodělné práce, se lépe učí a jsou lépe připravené k životu. To je nezpochybnitelný fakt, vytvářet a učit dítě vždy a za všech okolností dosáhnout výsledku.
Kromě toho – děti si tímto způsobem zvykají získávat radost z vykonané práce.
Každý ví, že každá práce potřebuje svého učitele. Tradičními učiteli jsou kroužky, kurzy, knihy a různé grafy a návody. Dnešní děti čtou velmi málo. Zato mají ve zvyku přijímat informace vizuální formou, a to prostřednictvím počítače či televize.
Takže jsem také PRO!

pavla34
29.11.2011 v 12:23:59

ahojky, to jsem netušila, že kolem DVD bude takový rozruch. Takže já jsem rozhodně pro. Já i moje holky jsme si je třeba max užily a užíváme, taky jsem ho půjčila kámošce a ta na tom je stejně.záleží na každém…ty dvd jsou tady http://www.golden-secret.com..já třeba potřebuji vše ukázat a vysvětlit, takže je to pro mě ideální řešení

teda mě už se zase hlavou honí spousta nápadů díky INSPIRACI:-D

MarinadaMarinada
29.11.2011 v 12:08:36

Dřív hlavně nebyly reklamy a o tom tahle diskuze podle mě je.

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist