Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Radosti » Křehký náznak štěstíKřehký náznak štěstí
Anonym
3.11.2011 v 14:17:14

…. dnes po návratu z práce :)

Není to na vypisování, musí to být anonymně, protože než se z náznaku stane něco víc, uteče ještě spousta času. Díky ale každému, kdo se na chvilku zaraduje se mnou, protože někam ten pocit prostě vložit musím :) :)

Stránky: [1] 2 3 4 5 ... nejstarší »
Ájík
20.1.2012 v 17:05:57

Virenko zlatá, moc děkuji za milá slovíčka, ani nevíš, jak to potěší :)

jj, máš pravdu, práce mě opravdu baví a když vidíš, že zákazníci jsou spokojení a neví, kam s očima, že je toho TOLIK A TAK KRÁSNÝCH VĚCÍ, tak to potěší, že když už tam necháváš skoro všechno, tak je to aspoň někde vidět. Je to obrovská spousta práce, ale však mě znáš – nudu bych zvládala mnohem hůř :)
No, my už jsme vránu tak nějak něchali v lese ;) – už si počkáme na vnučky. Však víš, miminka miluju a moc ráda si je poňuchňám, ale ta představa, že bych to zas absolvovala znovu – nevyspání, plínky, nočník, hlídání batolete, aby si neublížilo….. uf uf, už na to asi nemám. To víš, kdyby se přihodilo, přijmu to se vším všudy, ale spíš si hlídáme, aby se nepřihodilo :) Už mi přijde, že jsme jako rodinka docela zaběhnutí a sehraní.
Jeníček byl u zápisu dnes, zvládnul všechno :) Je to naše zlatíčko, ale vyrostl neuvěřitelně… no vždyť Davídkovi bude zítra 8 let….
Snad se někde nějak potkáme :) A já se budu snažit hlídat aspoň to tvé miminko, slibuju :)
A moooc ti to kulatění a těšení přeju! Opatruj se!
(Vložila bych tam taky krásné smajlíčky, ale nějak nevím, kde jsou :( )

VirenkaVirenka
18.1.2012 v 19:53:42

Alenko, jsi moc hodná, že jsi napsala. Vůbec jsem nevěděla, že jsi vedoucí , to je teda věc, je mi jasné, že bys tam mohla i přespávat… Ale asi jsi ve svém živlu, že? :) Jsem ti to úplně záviděla, když jsi tu sem-tam písla něco o vašem sortimentu, to by mě rozhodně bavilo taky :)

Ať se Jeníčkovi u zápisu líbí a daří, letí to moc, já si ani nebyla jistá, jestli už nechodí letos a on se na svůj velký první den teprve chystá :)
Něco ti povím, kdyby k vám nějakým složitěji vysvětlitelným způsobem zabloudila vrána, tak tebe bych tu strašně ráda zase potkávala. Ale ty vrány jsou takový nějaký vzácný nebo co, já jsem ještě žádnou nikdy neviděla… ale bylo by to prima, že jo?

Ájík
17.1.2012 v 19:08:26

Ahoj Virenko, nedá mi to neodpovědět extra tobě aspoň vcuku letu :)
Tvé temno chápu, já mám momentálně temno úplně všude. Od května jsme v obchůdku jen dvě, dělám vedoucí, takže tím pádem mám plný úvazek a znáš to – domů nejdu, jakmile padla, ale až je hotovo to, co hoří – více či méně. Přibylo práce, papírů, sezení u počítače… už se to utřepalo a celkem zvládám – akorát teď je toho zas víc, hodně systémových změn v PC, do toho změna DPH, což u knih je fakt veselé :)
Takže když jsem vzácně doma, u PC maximálně vyřídím nějaký ten email, jinak nemám čas ani chuť u toho sedět – čas s dětmi je prostě moc vzácný.
S Jendou jdeme k zápisu, takže poslední nejmenší jde do školy… jdem zrovna v pátek, tak doufám, že se uzdraví – momentálně má virózu – teplota, kašel… klasika. Ale jinak se vcelku držíme, není to nejhorší. Domča je v prváku na elektrotechnice – baví ho to a i když je coby prvňáky docela dusí, není to nejhorší… na třídní schůzce jsme dokonce vyslechli kompliment – prý je to přírodní úkaz, nikdo ho tam moc nevidí (jelikož občas marodí), ale známky má dobré :) :) :) Což je momentálně pro mě docela důležité. Martin má ještě rok čas, pak taky střední škola, Dájík je v 2.třídě. Máme se fajn, vcelku zvládáme – i díky šikovným starším klukům a deděčkům, práci naštěstí máme, mě baví velmi, a i když těch chvil pro rodinku je jaksi málo, zatím to jde…. takže u nás OK :)
Tak ty se, maminko, opatruj a ať se Vám oběma daří moooc hezky – a pozdravuj starší brášky :)

VirenkaVirenka
14.1.2012 v 13:55:35

Ježečku :)
Však ta únava je asi důvod, proč to dlouho nešlo. V okamžiku, kdy došlo na krátkou redukci práce, se tělo okamžitě vzpamatovalo, jenom můj mozek nesloužil tak dobře, aby mi to došlo předem, takže jsem byla hooodně překvapená…
Děkuju :) za přání dobrého, já už se těším, až se začnu cítit těhotná se vším všudy, dokud zřetelně nekope, je to ještě jiné :)

JežečekJežeček
14.1.2012 v 0:07:48

Virenko, mooooc gratuluji!!! Absolutně bych netipla Tebe. Při tvém pracovním nasazení, děti a vždy jak píšeš v kalupu, tak mám pocit, že padneš do postele a spíš. Ale ona ta únava nemůže být každodenní ;-) :-D
Opatruj se, nehoň se nikam a pořád se usmívej, ať máte veselé miminko ;-) Pa a pohlaď miminko za mě po svém bříšku *

marika81
13.1.2012 v 19:01:36

Virenko……..jdu sice trochu pozdě/ no s mým kvapem by jsi i dřív porodila/………moc, moc velká gratulace, jsem z toho naprosto unešená :-) Vůbec bych tohle netipla správně :-)

Četla jsem i mé jméno, tož děvčata, já ted fakt momentálně na třetí robátko nemám, možná, možná později, já ted chci rozjet pracovní kariéru :D

JanaKJanaK
13.1.2012 v 14:55:11

Virenko,
my s klukem měli trchu problémy, manžel chtěl po dědovi, ale mě se líbilo jiné, takže jsme mu dali dvě a jmenuje se Václav Vojtěch :-D
Pro holčičku se mi líbí taková spíš starší jména – jako Anastázie

quendolinaquendolina
13.1.2012 v 9:41:24

Virenko, Vojtíšek je pěkné jméno, taky bylo v našem užším výběru.Pro holčičku jsem měla 3x nachystanou Gabrielu, leč nikdy to nevyšlo a už ani nevyjde :-)
Tak se opatrujte!

ctiradkactiradka
13.1.2012 v 9:26:08

Vojtíška v okolí máme… Je to jedno z jmen, které má vícero podob, jak mu říkat… Vojtíšku, Vojtulo nebo taky jednoduše Vojto, Vojtíku nebo potom když je starší klidně i Vojtěchu.. :-):-):-)

Ale když se to vezme, každé jméno je pěkné. některé vypadají ze začátku trochu nezbykle, ale jak si člověk zvykne, tak najednou si nejde představit, že by to bylo jinak.. to mě na jménech baví… :-)

ctiradkactiradka
13.1.2012 v 9:24:08

Já u kluka měla taky vypsanou snad polovinu kalendáře, ale jen u jednoho jsem cítila, že “to je prostě ono“… a manžel to zezačátku odmítal, ale ještě, že těhotenství je “tak dlouhé“, protože si na to jméno zvykl a nakonec souhlasil… U holčiček jsem to měla taky tak, že jsem měla jmen spoutu, ale žádné nebylo to pravé, ale naštěstí jsme holčičí jména opravdu neřešili… :-)

Stránky: [1] 2 3 4 5 ... nejstarší »Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist