Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » VD + KLUBko » Samy/i o sobě » Jsem tu nová...Jsem tu nová...
PetraPetra
11.10.2011 v 8:53:28

Jste tu noví a nemáte odvahu napsat “jen tak“ do již zaběhnutých diskuzí? Máte pocit, že se tu všichni dávno znají a jen vy jste cizí? Hoďte obavy za hlavu a ozvěte se!

Prozradím vám tajemství:
- naprostá většina diskutujících se nikdy v životě neviděla
- nově příchozí jsou tu vítáni! (výjimkou jsou ty případy, kdy se hlavně různí anonymové snaží rozpoutávat hádky)
- zajímá nás, kdo nás čte
- jsme zvědaví i na vaše osobní zkušenosti, zážitky, nápady a názory
- každý tu byl jednou poprvé a věřím, že většina také sbírala odvahu k napsání prvních slov
- většina zdejších návštěvníků vám také ráda poradí – ať už se to bude týkat těchto stránek, nebo jakýchkoli osobních záležitostí
- probrat tu lze snad úplně všechno :-) (samozřejmě v mezích zákona a nějakých etických norem :-))

Suma sumárum:
- nestyďte se a napište do jakékoli diskuze, pod jakýkoli článek, k jakémukoli dotazu v poradně atd. – prostě kamkoli, kde máte co říct / na co se zeptat
- pokud přesto váháte, napište nám sem :-)

Určitě nebudu zdaleka jediná, kdo bude vyhlížet zprávy od všech VD nováčků, ať už budou zaregistrovaní pár minut nebo celé měsíce…

…neustrnout ;-)

Stránky: [1] 2 3 4 5 ... nejstarší »
cucoretka
23.11.2012 v 17:31:36

Jsem tu nová,ale diskutovat jsem zvyklá.Jsem registrovaná na více webech,kde se probírá vše možné.V tomto směru se nestydím,stydlivá jsem mluvit mezi lidmi. Jsem na MD už 15 let (6 dětí) a tak jsem si odvykla být v kolektivu.

janica252janica252
23.11.2012 v 16:12:10

bamiska, no, to je právě to, co moc nevím:) ne vážně, docela by mě lákal výzkum, ve větších firmách mívají svoje oddělení, ve kterým se snaží vylepšovat vlastnosti materiálů tak, aby to líp splňovalo jejich požadavky, to by třeba bylo super… ale nevím nevím, budu ráda vlastně za cokoliv v oboru, docela nerada bych dělala opět sekretářku nebo něco takového, co jsem kdysi dělávala při škole… ale vidím to tak, že až budu mít jistou školku a budu hledat práci, tak se budu hlásit všude možně, jen abych nějakou měla…

…už nikdy nemyslet jen sám na sebe

Marci55Marci55
23.11.2012 v 14:54:45

bamisko,Petro
Určitě je ten věk mezi nejmladším a nejstarším synem poznat. Tehdy mě bylo sice 20, ale byla jsem hodně nezkušená,ale zvládla jsem to. Ted už mám sice ty zkušenosti,ale zase jsem starší a unavenější. Ale malý Pavlík je naštěstí hodný a budí se maximálně 3x za noc na jídlo. Ale dcera mě to bohužel nenechá přes den dospat, tak nějaký nedostatek spánku tu je.
A co se týká věkového rozdílu dětí, tak to spíš vidím jako 4 děti rozdělené na dvě dvojice.Ale všechny byly plánované a chtěné. Přece jenom kluci 18 a 16 roků mají už svoje zájmy.A když jsem jim oznámila, že budou mít sestřičku, tak hlavně chtěli v noci klid a žádné úkoly ohledně opatrování. Ale mají ji rádi. A když se dozvěděli o dalším sourozenci, tak už jenom mávli rukou a odešli do pokoje.Ono vlastně nejmladšího synka jsme si pořídili právě kvůli dcerce, která si neměla s kým hrát a nám připadlo, že vyrůstá jako jedináček. Ale tímto už končíme a další dítě už nebude. Přece jenom jsme už s manželem v letech a 4 stačí až nad hlavu.

bamiskabamiska
23.11.2012 v 14:20:49

teda Jani smekám tohle je pro mě naprosto neznámá oblast a chemie opravdu k mým oblíbeným předmětům nepatřila…a co by jsi pak chtěla dělat s tímhle vzděláním jakou máš představu??

janica252janica252
23.11.2012 v 14:17:28

Díky za přivítání, studuju chemii, technologie a materiály, tak jsem zvědavá, jak se mi bude po rodičáku hledat práce :) v té době už snad budu mít dostudováno… :)

…už nikdy nemyslet jen sám na sebe

PetraPetra
22.11.2012 v 23:05:31

Janico, vítej na VD ;-) První diskuzní příspěvek jsi zvládla skvěle, už se těším na další. Zuzanka je opravdu moc pěkné jméno. A s dětma v jejím věku je vážně zábava, i když to je s nima pak už pořád, i když čím jsou větší, tím líp dokážou člověka taky vytočit ;-)
Taky se přidávám s dotazem, co studuješ?
A rovnou děkuju za tvůj komentář u článku o testování. Potěšilo mě, že to i někdo, koho se to moje rozhodnutí dotklo spíš v tom negativním smyslu, vidí podobně. Určitě není všem dnům a testováním konec, budu se snažit vyjednat nějaké další.

Kdybys nevěděla, kam dál můžeš napsat, je to jednoduché – kamkoli, kde je nějaký vkládací formulář ;-) Nehleď na to, jestli ostatní diskutující znáš nebo ne. Pokud máš k tématu co říct, neváhej a napiš to – není důležité, kolik už jsi toho napsala předtím.
Třeba teď zrovna netrpělivě vyhlížím komentáře u své dnešní diskuze – Co umíte / O čem víte víc než většina?, nebo u bamisčiny Čím si nakopáváte energii? (taky jsem poslední dny nějak mimo). ale určitě toho najdeš víc ;-)

Marci55, coby nováčka tě tu vítat nebudu ;-), přece jen už jsme tu na sebe párkrát narazily, ale možná že o to jsem radši, že ses taky ozvala a napsala něco málo o sobě. 18 let a 18 dní je teda dost rozdíl, co? Jak se k sobě sourozenci s takovým rozdílem mají?
No a že nejsi nejmladší – s 18letým synem asi fakt ne, ale stejně tak tu určitě nebudeš ani nejstarší. A ono to o věku stejně není, ale to asi ani nemusím psát.
Stejně jako bamisku by mě zajímalo, jak vnímáš ten věkový rozdíl u sebe – je to teď hodně jiné? cítíš rozdíly spíš s ohledem na svůj věk nebo na zkušenosti?

…neustrnout ;-)

bamiskabamiska
22.11.2012 v 20:26:36

marci tak to gratuluju tak čersté miminko….a jak to zvládáš po 18 letech znovu vstávat v noci?(nemyslím špatně věk :D) já jen že nejstaršího mám 16 letého a nejmladšího 2 a rozdíl jsem pocítila ty noce mi chyběly :D
z FB tě neznám….a na druhou stranu dej znovu šanci :D třeba už na blbce nenarazíš…

Marci55Marci55
22.11.2012 v 20:13:42

Jsem tu nová – nejsem tu nová,jak se to vezme. Můj nick se tu často neobjevuje, spíš si sem chodím jenom číst. Ono je to dáno i tím, že už mám nějaké špatné zkušenosti s tím, že jsem se veřejně moc otevřela a bylo to nakonec použito proti mě. Něco málo o sobě tedy prozradím. Někteří mě možná znají z FB,chytrých žen apod. Nepatřím už zrovna k nejmladším a mám hodného manžela s kterým mám 4 děti. Nejstaršímu bylo 18, další bude mít zanedlouho 16, dcerka má 2 a 3/4 roku a nejmladší benjamínek má dnes 18 dní.

bamiskabamiska
22.11.2012 v 19:51:01

janico co studuješ? a jinak vítej….

PeťkaPeťka
22.11.2012 v 19:40:24

Janico252, vítej! :-)
Zuzanku také máme v rodině, je to pěkné jméno! A smekám, vím jaké to je studovat při dětech.
Prozradíš, pokud to není tajné, co studuješ a kolik toho máš ještě před sebou?

Stránky: [1] 2 3 4 5 ... nejstarší »Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist