Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Radosti » Kočičky moje..Kočičky moje..
Anonym
16.8.2011 v 0:04:28

Zase jsem v rauši…. Maluju… Kdybych si dala tu práci, tak bych tu i našla články nebo zmínky v tam-tamu, jak jsem malovala poprvé, podruhéé…. Už mám hotovou koupelnu i děcák. No, zas jsem v tom a tak maluju – teď je to větší “sranda“. Nejen, že máme dvě vlastní děti, ale poskytli jsme azyl mé mladší sestře a ta má 16m syna, takže dům plný her, do toho hospoda/stodola v permanentní rekonstrukci (mmch “Přístavní krčma Járy Cimmermana“, máme oficiální souhlas pana Svěráka. Je sice pravda, že tu bouračku s pípou tady neviděl, ale určitě by se mu to u nás líbilo, hlavně tatarák a ovar-párty). Představitelé místní nadřazené obce se rozhodli, že nám dají naději a pomocí Eurodotací odvodní a zaturistujou naší vísku, naše ovce je pravděpodobně těhotná (nechám na přírodě) naše kočka tajně naučila naše koťata(vyjímečně krásná, zdravá a inteligentní) krást jídlo a chodit na písek, naše fenka postupně zlikvidovala nůžkový stan za 6 tisíc , přemarně sháníme turbo na Astru a vůbec je to tu výživné. Kočičky moje, držte se, brzy budou Vánoce a konečně si odpočineme u té naší oblíbené pohádky.. (Nejraději mám – a spali a spali a spali, dobře se jim to spalo..) mmch, vůbec nevím, jak budu rodit, jak jsem na to mohla zapomenout? Zas už se bojím. chvilkama(-:

Nepřihlášená Bramborka.

Stránky: [1] 2
bamiskabamiska
30.8.2011 v 9:23:48

to je dobrý :-D

Bramborka
30.8.2011 v 0:36:07

P.S.: Nedávno se mi stalo toto: Byla jsem na kontrole u gynekologa s oběma dětmi. Všechny přítomné matky sebou měly minimálně jedno děťátko, kromě jediné. Vešla sestra a povídá:“Koukám, dnes máme den pro vícečetné rodiny, PANE DOKTORE, POJĎTE SE PODÍVAT!“ (pan doktor je už hoodně dlouho v důchodu,ale svou práci miluje, takže se mu běžně stává, že pomáhá v těhu vnučkám svých původních pacientek) Sestra (kouká, na tu jedinou bezdětnou) “Jenom vy čekáte teď první?“ Paní:“Ne, já jsem nechala děti doma a zrovna si říkám, jak jsem si myslela, že jsem šílená, že jdu do třetího dítěte v týhle době a koukám, ono je to nakažlivý(-:“

Bramborka
30.8.2011 v 0:30:53

Ájíku zlatej, tobě musí často pískat v uších(-:. Mockrát si na vás vzpomenu, jak jenom to děláte, tolik dětí a stále duševní klid? Teď tu máme děti tři (naše holky plus synovec) a v listopadu kolem 18. přibude další Baráče (zatím nevíme, co to bude, ale manžel tvrdí-opět-že ví,co dělal, takže se chystáme spíše na Andělku, nežli na Ládíka). Potřebovala bych vystřelit na Mars, tam týden spát a pak se (možná) vrátit(-:.

Anonym
21.8.2011 v 18:28:18

Téda, Bramborko, já jen žasnu….. už sem nakukuju málokdy, prostě nestíháááám… ale TOHLE jsem naštěstí neminula… holka zlatá, radost nad tím, že o tobě konečně zas slyším, vystřídal úžas nad tím, že jsi těhulka… to vůbec nevíííím, jaktoooo????? Jak dlouho – a kdy to bude? A hospoda a to všechno – teda vy jste s mužíčkem neuvěřitelně akční, kam se na tebe hrabe “rančerka Kudrnová“ :))
Samozřejmě mám za tebe velkou radost – držím palečky, ať to všechno zvládneš (mmch, porod levou zadní, už jsi zkušená rodička,ne? :) ), hospůdku, ovci, kočky, dětičky…..
Jsi úžasná šikovná ženská, tak nezbývá než zatnout zuby a vydržať…. to sis jako myslela, ža taková fůra bude bez problémů? ;) Ale nebojím se o tebe a tuším, že “teď jsem Kudrno, šťastná“ :))že jo? ;)
Opatruj se sluníčko a nech taky občas pracovat jiné,jo? :)
Nepřihlášená Ájík

PadméPadmé
17.8.2011 v 16:36:16

Ahoj Bramborko, díky za zprávičky, máš to teda “výživný“. Tak se pěkně kulať a zase napiš “růžoffku“.

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

bamiskabamiska
16.8.2011 v 12:53:44

bramborko to ty v tom rozlítání a pracovním nasazení ani nepoznáš, že jsi porodila neboj rychle si vzpomeneš, je fajn že toho máš tolik tak aspon není čas se nervovat předem…jsi akčnačka, ale jak vím a čtu na fb tak TY to zvládneš v poho drž se mamino a nahod fotečku bříška :-D

marika81
16.8.2011 v 11:37:38

Jo Lien, tak jsem to jako myslela, oni jsou myslím gravidní 3 nebo 5 měsíců, mám pocit, že snad víc ne / a to mám zamědělku vystudovanou/, jo koza je 3 měsíce :-)
Takže opravdu bude jen nažraná a opilá zárověn, když požírá chmel :-)

Anonym
16.8.2011 v 9:31:47

No, ona to bude asi pravda, já si taky myslím, že mněhňata mají být až v únoru. A ony kradou psovi granule a sousedovi chmel, tak mají být po čem kulaté(-: Bramborka

LienLien
16.8.2011 v 9:31:08

ahoj bramborko, už máš pupík :-)

Mari ovce jsou těhotné přes zimu, pokud se obskočí na podzim a pak rodí na jaře :-), tedy snad to mají stejně jako kozeny

marika81
16.8.2011 v 8:31:50

Baruško ahooooj, ráda tě tu vidím :-)
Jak vidím, tak se vám daří, krčma prosperuje, možná přitečou i nějaké penízky z dotací na její vylepšení, tatarák bych si dala, ani mi nemluv………….malování, jéééé, dojed ke mě vymalovat aspon pokojíček, moc to chci stihnout do konce prázdnin, ale nevím, nevím :-)

Ovce těhotná??? Ty a neopičí se po tobě a schválně nenafoukla břuch??? Tchánovci maj taky ovce, taky chodili týden domů, že je ovce těhotná, že má obr břuch, no tak jsem je musela vyvést z omylu, že ve 4. měících fakt těhotná není, že je jen dobře nažraná a skutečně, bachor splaskl a ovce si opět dělá obr břuch trávou……………..a já mám pořád pocit, že ovce mají čas na sex v zimě a rodí na jaře, no nevím, nevím :-)

Jinak se drž, jo a neboj, rodit se nezapomíná :-)

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist