Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Krátký pozdrav od Matildy - aneb blíží se datum 30.7. :-)Krátký pozdrav od Matildy - aneb blíží se datum 30.7. :-)
MatildaMatilda
11.7.2011 v 11:34:46

Holky moje, hlásím se “z polních podmínek“, jelikož už nám skoro týden nefunguje internet ani televize od O2, protože je v naší obci dost rozsáhlá porucha a zatím se jim nepodařilo ji opravit, čímž jsem moc vděčná naší knihovně a hlavně obecnímu úřadu, že mi vyhověl a zprovoznil internet v knihovně. A já se tímto můžu aspoň narychlo přihlásit a vyřídit poštu a nakouknout na VD :-))))

Začalo léto, dětí mám plný dům, počtem 5, čili úplně všechny. Nic nestíhám, práce hromada, s financemi ze strany mého muže pořád šílené a pořád problém, z mé strany trošinku lepší, jelikož dělám, co můžu, až se ze mě kouří a pořád si hledám práci a přemýšlím nad různými cestičkami, zatím bez většího úspěchu. Čeká mě výběrové řízení na dvě místa na finančním úřadu v Bruntále, což by v případě úspěchu znamenalo dost šílené dojíždění, ale i přesto by to bylo skvělé, tak se modlím, aby ta síla všemocná stála nyní při mně :-)

S vypětím všech sil a s financemi téměř na nule měníme linku v kuchyni. Ještě jsem nezažila nikoho, kdo by měnil linku po jednotlivých skříňkách, tudíž až to půjde, nahodím fotku, abyste měli představu, jak to u nás teď vypadá. Včera jsme nechali děcka máchat v bazénu a zmizeli jsme na dvě hodinky kvůli pracovní desce aspoň na tu část, kterou už máme postavenou, vybrali jsme krásnou, z těch nejlevnějších, ale vypadá to moc hezky, jsem nadšená. Na druhou stranu vůbec nevím, jak dáme dohromady další finance, protože do září musíme koupit kotel a postavit komín, abychom změnili způsob vytápění, kde na to vzít a nekrást, netuším :-)

A teď se dostávám k tomu nejdůležitějšímu – blíží se datum 30.7. – nebojte, nezapomněla jsem, těším se moc, takže napište, kdo teda přijede na víkend k Matildě, prostě HLASTE SE ZDE :-))))

Stránky: [1] 2
Anonym
17.7.2011 v 11:17:40

Holky, super, takže Jovanka s mužíčkem, případně i Šárka s drahým budoucím bývalým:-) A co Marika, ta se vůbec neozývá… hmmmm???????

Pořád s vámi počítáme, bude to určitě fajn, a chlapi jsou vítáni, aspoň tam Vladan nebude jako trn mezi růžemi sám… :-))))

nepřihlášená Matilda, naprosto nestíhám, čeká mě DPH, šprtám na výběrové řízení na dvě volná místa na finančák (přihlášených 300 lidí, jsem bez šance :-)) do toho vypravuji Aničku na tábor a dneska šijeme indiánské šaty, prostě léto jak vyšité… takže proto se ani nestíhám objevit v plkárně – čímž všechny moc zdravííííím :-)))

M.

Anonym
17.7.2011 v 10:42:12

Ježečku, to tedy nemáš jednoduché :-)
Marti a Šári, my bychom tedy přijeli – můžeme všichni, jakože by to nebyla dámská jízda? A vzala bys, Ježečku, manžela taky? :-)
Jovanka

MarysekMarysek
13.7.2011 v 20:51:03

Marti já nic neplánovala, manža to dneska potvrdil, takže s námi nepočítej, aspoň tam nebudeš mít moc lidí a záchod to v klidu zvládne :D :D

nezlob se, domluvíme se na jindy, nebo si uděláme jen tak výlet…

ZavaZava
13.7.2011 v 17:16:42

Tý joo, Ježečku, ty jsi bojovnice! Hele když už jsi v té bojovné náladě, mohla by ses pustit i sama do sebe! Jen nevím, co bys chtěla vybojovat? Ať ty souboje vyhraješ a žádné další nepříjdou!

Marti, já jsem jenom váhavka a zatím jsme se nedostali na dovču a protože chci jet na 14 dní tahem, po akci už by bylo pozdě, zima a tak (asi budem i stanovat). Fakt za to nemůžeš!! Řekla bych, že někdo určo dorazí, neboj! Já bych se pak objednala na jindy, jooo? Třeba s někým, kdo taky teď nemůže… nezlob se..

Mé tvoření najdete na www.fler.cz/emart.

Anonym
13.7.2011 v 12:55:44

Marti, já bych moc ráda dorazila… A mě nebude trapně, když to holky odloží, že přijedu sama s dětma :-D
Ještě pošpekuluju, jak by to šlo udělat, že bychom přijeli tím parním válcem, teda vlakem ;-) Tak jak se pak dostat zpátky. Jestli bude jízdenka oboustranná, nebo se bude kupovat znova a taky cena… Takže se může stát, že nás výjde levněji jet naším sedmimístným “autobusem“ a na vlak koukneme od vás z okna, jak jsi minule říkala, že je to vidět :-D Zatím papa, nestíhám… Mamku mám na dovči, tak bojuju s dětma, aby nepištěly, se zvířectvem, aby nedělalo nepořádek, chlapem, aby naopak něco už začal dělat a s babičkou, která si postavila hlavu, že musí zhubnout, protože jí to dr. řekl. Téměř nechodící babičce řekl, že má držet hladovku. Tak ona prostě nechce jíst. Takže pořád boj… Ještě, že jsem nezačala bojovat sama se sebou, to by už byla schíza :-D *Ježeček*

Anonym
13.7.2011 v 10:22:17

Holky, v tom případě není problém to přehodit na jindy. Dá se říct, že já o tom víkendu nic nemám, protože jsem pořád počítala s vámi, ale jedná se hlavně o to, že Vladan kvaltuje s přestavbou kuchyně hlavně kvůli vám, prý aby se mu do toho Marika moc nemontovala, poplete mi hlavu a já pak toho budu chtít prý daleko daleko víc:-)))

Takže prosím prosím všechny, kdo chtěl přijet, o vyjádření, jestli to teda toho 30.7. úplně rušíme. Docela mě to mrzí, fakt jsem se těšila. Ale ruku na srdce, přiznejte se, že vy jste to po té diskuzi, kdy jsem počítala samé problémy, radši samy zavrhly a naplánovaly si své akce? Holky moje, jestli to fakt tak vyznělo, že vás tady nechci, tak se moc moc omlouvám…. A Vladana to teprve naštve… :-) (fakt jsem nevěřila, že i on by se na tu dámskou jízdu tak těšil…) :-))))

No nic, běžím, píšu od kamarádky, nám pořád nejde internet a O2 na to prdí…. zdá se….

Nepřihlášená Matilda

MarysekMarysek
13.7.2011 v 8:57:00

Marti nám se to taky komplikuje, včera přišel manžel s tím, že jsme o tom víkendu pozvaní na zapíjení svobody od našich kamarádů, budou to mít prý společné, což moc nechápu :D

ZavaZava
13.7.2011 v 7:55:07

Zdá se, že budeme v té době na dovolené. Škoda. Taky to nemám tak daleko, stavím se jindy :-D
Snad vyjde nějaká ta společná dovča nebo bude ještě sraz u Jovanky?

Mé tvoření najdete na www.fler.cz/emart.

MarysekMarysek
11.7.2011 v 15:10:30

taky se přizpůsobím, a kdyžtak dojedu později, nemám to až tak daleko….takže holky vyjádřete se :D :D

Anonym
11.7.2011 v 12:23:18

Martinko, předně – držím všechny palce, ať Vám to všechno vyjde!!! :-))
K otázce – pokud to bude možné, přijedeme, počet a sestavu bych upřesnila později. Ale jestli by Vás bylo moc, můžeme to odložit na jindy, přece jen máme k sobě blízko a můžeme se vidět téměř kdykoliv, takže uvidím podle ostatních.
Mimochodem, moc zdravím :-)))
Jovanka

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist