Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Děti » Výchova a péče o děti » Naše uřvaná TerezkaNaše uřvaná Terezka
Jenyta
3.7.2011 v 23:27:23

Před pár dny byly naší Terezce čtyři měsíce. Vím, že každé miminko je nějaké, ale ta moje holčička je ted poslední dny šíleně hlučná, mám namysli křik, ale opravdu hlasitý, dokáže křičet třeba hodinu, někdy chce třeba spinkat a nejde jí to, ale do toho občas pofňukává. No ale nejčastěji to začíná povídáním, pak se směje a křičí, nikdo komu to říkám, nebo malou slyší na vlastní uši to nechápe…nevím, proč to dělá, ale vím, že to není tím, že bych si jí nevšímala, protože já si jí všímám až moc :-) co s ní? :-)

Miluji svého přítele a naší nádhernou dcerunku… to mě teď napadlo, nevím, co o sobě napsat, jsem pořád vysmátá a strašně mi to s malou utíká… nemáte někdo brzdu od času?

Stránky: [1]
Jenyta
6.7.2011 v 22:05:24

Terezka skoro nebrečí, jen když přejde svůj spinkací čas, to je pak chudinka zoufalá a né a né se utišit, ale to, co mám namysli je křik, jekot,…né pláč…ale to je až šílené, já si s ní třeba povídám a dělá to i na návštěvě, kde si jí někdo chová, když jí položíme, tak si povídá, pak začne, směje se tomu :-) každopádně se doktorky zeptám…

Miluji svého přítele a naší nádhernou dcerunku… to mě teď napadlo, nevím, co o sobě napsat, jsem pořád vysmátá a strašně mi to s malou utíká… nemáte někdo brzdu od času?

makinea
5.7.2011 v 21:44:50

Taky mi není jasné, jestli se jedná o pláč nebo ne.

Ale musím říct, že mi holky taky vydávaly všelijaké zvuky. Bylo to takové spíš pištění nebo ječení, ale bylo na nich jasně vidět, že jen dělají hokusy pokusy s tím, co se to dá všechno za zvuky vydat.

Pokud se jedná spíš o pláč a holčička vypadá nespokojeně, pak bych se snažila utěšit uspokojením potřeb… Někdy se miminka prostě nudí, chtějí změnu, pochovat nebo naopak usnout…

Anonym
4.7.2011 v 10:15:22

oprava: nezdá se vám…

markittka.p

Anonym
4.7.2011 v 10:14:13

křičí jako opravdu křičí anebo brečí?

pokud pláč – všímala bych si, co předcházelo… jaké jídlo, atd..

pokud křik – nevím, možná tím zážitkem jak si spolu hrajete a pak se jí vybaví nějaká krátkodobá vzpomínka? jestli je to fakt divné a nedá se vám, co třeba zkusit zeptat se neurologa?

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist