Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Zkušenosti s výrobky a službami » Kojení a EmulipsKojení a Emulips
nuninka
14.4.2011 v 9:40:22

Holky, máte s tím někdo zkušenosti? Malého často bolí bříško, kroutí se a dost křičí :-( Nechci do něho hned dostávat Sab Simplex. A u emulipsu jsem četla, že dětem právě od bolení bříška pomůže a je taky dobrý na tvorbu mateřského mléka.
Tak o něm uvažuji, ale stále nevím jestli do toho mám jít.
Poraďte :o)

Stránky: [1] 2
nuninka
7.3.2014 v 17:48:00

Berulinko :-)

Anonym
7.3.2014 v 11:00:00

Také mám kamarádku, co Emulips zkusila a nevyhovoval – měla po něm zažívací potíže.
Mimču pak dávala Espumisan, tak jsme ho taky zkusili a musím říct, že sice prdíky nezmizely úplně, ale zlepšilo se to hodně! Asi to chce trpělivost a pravidelnost ;)

berulinka1
21.11.2013 v 18:43:56

jéééé,teď jsem si všimla,že jsem ti to tu už před 2 lety psala :-)

berulinka1
21.11.2013 v 18:42:26

nuni,já ho taky brala..a pak jsem nemohla chodit pomalu ani ven,měla jsem pořád průjem..takže za mě NE..za ty prachy to bylo pěkně drahý“projímadlo“.

Anonym
18.11.2013 v 10:41:18

Také přidám své zkušenosti… Naše dcerka měla bolavé bříško už v porodnici…takže jsme koupili Espumisan a k tomu zkoušeli další procedury … Já piju fenyklový čaj a po lžičkách dáváme i malé. Také se nám osvědčily teplé obklady a koupele – při nich se miminku bříško povolí. Po týdnu se to začalo trochu zlepšovat (zaplať pánbůh, protože ten brek je srdcervoucí:-( )

Anonym
10.8.2011 v 16:11:45

Já si myslím, že už od 0 věku tyhle kapičky neuškodí, od toho přeci jsou. Zkoušela jsem fenyklový čaj, ale žádná změna. Tak teď dávám kapičky Espumisan, jsou speciálně pro novorozeňátka a jsme v pohodě.

Jenyta
6.7.2011 v 21:58:08

Ahoj Nuninko,
já jsem si to vyzkoušela asi před měsícem, užívala jsem ho asi 14 dní 2x až 3x denně, ale pak jsem ho někam položila a už ho nemohu najít a je to dle mého jedině dobře, jak tu již bylo uvedeno, také to spíš způsobovalo průjmy atd., a hlavně to úplně odporně chutnalo, vždycky jsem se málem pozvracela…je to divné, když se podíváte na nějaké recenze, tak tam píší jen samé chvály…ale já se bojím hlavně o malou, moc na to netrpěla…prdíkuje mi krásně, ale kamarádky malá na to trpěla už od narození chudinka, pořád se kroutila a plakala, jediný zaručený lék jsou pevné nervi a čas…holčičce té kamarádky jsou tři měsíce a je to o 100% lepší, občas dala čajík, občas kapky at už ty, o kterých píšete vy a i ty o kterých je tu také psáno, zkoušela masírování, nahřívání, trubičku, zkrátka vše a je fakt vidět, že ten čas hodně pomohl, mojí malou když bolelo bříško, tak nám pomohlo to, že jsem si jí dala na bříško a přitiskla k sobě, a také jím občas mysli…pomáhá i mě a tak dle mého i té malé…pevné nervy

Miluji svého přítele a naší nádhernou dcerunku… to mě teď napadlo, nevím, co o sobě napsat, jsem pořád vysmátá a strašně mi to s malou utíká… nemáte někdo brzdu od času?

Pavlinkav
14.4.2011 v 11:52:35

Jo a k původní otázce – emulips vůbec neznám, ani jsem neslyšela od známých …

…objevovat doteď nepoznané…

Pavlinkav
14.4.2011 v 11:50:57

Nuni, a co Baby calm?
http://www.lekarna.cz/babycalm-doplnek-stravy-15ml-koncentratu/

Mě připadlo, že malé zabíral.
Případně nějaká probiotika?

…objevovat doteď nepoznané…

JanaKJanaK
14.4.2011 v 11:41:08

Nuni, radši ne, nejsem si jistá, zda by to pomohlo. Pro tebe doporučuji pití čajíků proti prdíkům (s obsahem kmínu, fenyklu, apod.), možná na čas omezit mléčné výrobky kromě zakysaných a cukr.

Prckovi doporučuji masírovat bříško (k tomu se dají koupit v lékárně různé mastičky – třeba pupík), a to krouživým pohybem dle směru ručiček, pomoci by mělo i teplo (úžasná je např. normální ponoška naplněná rýží, tu nahřeješ v mikrovlnce, pozor jen krátce, ještě po vyndání se chvíli zahřívá, tak ať se neopaříš), často pomáhá i pokládání na bříško, no a co teda nám vždycky ulevilo, byla teplá voda a koupací kyblík.

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist