Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Co se jinam nevešlo » PejsekPejsek
MatušenkaMatušenka
9.4.2011 v 17:15:15

Ahoj holky .Už to budou tři neděle co jsme přišli o pejska.Bylo mu 17let a v poslední době hodně zhubl a začal padat a nemohl se zvednout.Byl to strašně smutnej pohled ,když se snažil vstát a motal se po dvorku .Zadní nožičky ho vůbec neposlouchali.Strašně dlouho jsme se rozhodovali že ukončíme jeho trápení.Nakonec k nám domu přijel veterinář .Byla jsem ráda že ho nemusíme nikam vozit a hlavně pro něj to tak bylo nejlepší.Starší syn má brigádu v útulku a tak to zařídil.
A já se zařekla že už nechci psa.Máme jěště jednoho 12letého jorkšíra z útulku,ale je velmi bojácná a za ty dva roky co jí máme si na nás moc nezvykla.Jde v podstatě jen ke mně.A na ulici už vůbec ne.Někdo jí musel strašně ublížit.A tak jsem řekla že nám jeden stačí a konec.
A kde si myslíte že jsem dneska byla.V útulku :-))).Přinesla jsem si německého pinče.Je to fenka .Pokousal jí nějakej pes na krku ,ale už to má zahojený.A tak mi tu leží na klíně.Je to úplnej opak toho jorkšíra .Pořád za mnou běhá.Tak nám držte palce ať si u nás zvykne.

Stránky: [1]
ZavaZava
12.4.2011 v 20:44:08

Matušenko, psí dědeček už se houpe na obláčku ve psím nebi, je mu tam nejlíp. S vámi si prožil určitě ta nejlepší léta. A jenom to dobré čeká i nového člena rodiny. Ať je společné soužití jen k radosti všem!

Mé tvoření najdete na www.fler.cz/emart.

MatušenkaMatušenka
10.4.2011 v 21:05:38

Tak to je ona.Je velice živá a je jí úplně jedno že k nám přišla jako poslední.Hned všem ukázala že tady velí ona.:-))

MatušenkaMatušenka
10.4.2011 v 21:01:39

danasidanasi
10.4.2011 v 16:08:59

Matušenko, věřím, že nový člen rodiny si rychle zvykne a pomůže zapomenout na trápení s odchodem jiného pejska. Přeje plno slunečných a zábavných dní společně strávených.

…být neskonale šťastný

JovankaJovanka
10.4.2011 v 8:06:35

Matušenko, naprosto Tě chápu. Tak ať se Vám s novým pejskem dobře žije!!! :-))
Naše fenečka bude mít v létě už 14 let…. taky si říkám, co bude, až nebude, hlavně tatínek s tím asi bude mít problém. No uvidíme….

marika81
9.4.2011 v 20:37:55

Matušenko, je mi líto pejska, ale zároveň mám radost, že ty máš radost z druhého, já jsem úplně stejná, každý rok se nám ztratí kočka, po důkladném vykrmení, po kojení mlíčkem, nikdy nebyly schopné jíst samy a já se vždy zařekla, že už nikdy kočku a je tu zas, už půl roku nám běhá po dvorku, jsme prostě zvířecí lidumil, takže přeji novému členu rodiny, aby se mu u vás líbilo, o čemž nepochybuji :-)

LienLien
9.4.2011 v 17:56:00

Matušenko, to je krásné. V tomhle jsem podobná, taky když nějakého mazlíka opláču, říkám si už nikdy a za chvíli to nevydržím a přinesu si novou radost, tak ať si fenka zvykne a najde u vás krásný domov :-)

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist