Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Zkušenosti s výrobky a službami » Ještě jeden dárek potřebuji :-)Ještě jeden dárek potřebuji :-)
JovankaJovanka
6.4.2011 v 19:04:04

Holčičky, ještě s jedním dárkem potřebuji poradit – má to být pro muže, 60 let, levné, ale něco osobního, milého, vtipného – pokud možno ne keramiku (to už ode mě dostal minule a předminule).
Děkuji :-)

Stránky: [1] 2
Anonym
8.4.2011 v 17:40:49

nafukovací pannu

JovankaJovanka
7.4.2011 v 21:30:13

Díky, holky, určitě něco z toho vyberu. Ta salámová panenka vypadá zajímavě, s medem to bude moc pěkné :-)
Ještě zkusím zjistit koníčky, že bych přehodnotila na knihu.
Bami, ten Tvůj muž mě fakt pobavil :-)))

bamiskabamiska
7.4.2011 v 11:25:42

tak marina mě předběhla myslela jsem jestli třeba rád vejletí po Čechách tak nějakou kezkou knihu, včera jsme to probírali s manželem a shodli jsme se že je těžké když někoho neznáš vymyslet něco vtipněho aby mu to sedlo aby se neurazil atd. každý snese jinou míru….kniha je hezký nápad, podle mě nějakou kytinu z těch salámů, no a nebo to jsme jednou koupili mamině nevím jestli 50 nebo 60 ……..na hůl jsme přidělali držáček jak je na flašky na kolo do toho jsme dali ferneta a ještě jsme přidělali zvonek jak je na kole, aby mohla zvonit až bude chtít zatavit a pít

Anonym
7.4.2011 v 11:19:33

Jovanko,

já považuju za osobní dárek třeba knihu (ale musíš znát vkus pána+jestli vůbec rád čte), pokud si rád činčá auto, tak bych mu koupila nějaký doplněk do auta… základ je vědět, na čem ten pán “ujíždí“ – každý má něco (ať už je to třeba jídlo nebo pití), a od toho je potřeba se při výběru dárku odrazit. Jestli rád chodí do hospody (což si nemyslím), koupila bych mu nějaké luxusní karty…Teď mě napadlo, jestli je pán sportovně založený, doporučuju koupit krokoměr (myslím, že se to dá snad už pořídit taky za slušnou cenu…).

Marina

ZavaZava
7.4.2011 v 9:11:56

JO, tak seskok ne, nepřečetla jsem si řádně zadání! “levné“…

Mé tvoření najdete na www.fler.cz/emart.

ZavaZava
7.4.2011 v 9:11:14

Jovi, co nějaký nezdravý dárek? Manža teď dostal k narozkám panenku ze salámů, klobásek, sýrů… prý to bylo v nějakém časopise… Malý chleba, rozpůlený, aby to stálo, na něj byly připíchané párátky kolečka salámu – sukýnka, pak byla zadloubnutá půlka štantgličky salámu jako tělo, připíchnuté klobásy – ruce, hlava myslím rajče, oči z oliv, vlásky ze sýrových nití. Dělal to brácha se synovečkem, měli to kluci pěkný.
Já zas jednou dělala pantofle z chlebu, nechaná jen špiče, zbytek skrojený, stáčela jsem salámy, připíchla jsem to k té botě párátkem, doplnila proužky sýra, papriky, minirajčátky. Myslím, že jsem se tady i někde chlubila. Asi v plkárně.
Nebo klobásková kytice?

Nevím, na kolik stačí tvá kapsa, já dostala ke 40. tandemový seskok padákem:-) (od celé rodiny) Když je někdy až moc živý..

Mé tvoření najdete na www.fler.cz/emart.

bamiskabamiska
6.4.2011 v 21:28:16

holka moc ti neporadí si ze mě snad dělá prdel….prej rehabilitační víkendík, masážky ženský víno zpěv..prej no sice to není levné osobní ani vtipné….no ten prostě perlí…ted mi řekl rybičky at si má s kým povídat…no co bych čekala chlap….

JovankaJovanka
6.4.2011 v 21:16:25

Lussy, to je hezký nápad :-)

JovankaJovanka
6.4.2011 v 21:16:02

Ženatý, 4 synové (pán už je dědeček), o sportu nevím, asi nic extra, ale vypadá docela dobře, spíš tak o deset let méně :-)
Zdravím manžela :-)

bamiskabamiska
6.4.2011 v 21:10:25

požaduji víc info dloubu do manžela at poradí a ptá se ženatý, vdovec? sportovec?

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist