Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Zkušenosti s výrobky a službami » Nácvikové kalhotkyNácvikové kalhotky
ctenarka
6.3.2011 v 8:46:12

Zdravím, maminky.

Takže Terezka se začíná konečně učit na nočník. Už ví, co to je, už ví co má dělat a taky, že z toho mám hroznou radost…ale nic ji nenutí. Takže asi koupíme nácvikové kalhotky. A aby cítila mokro, tak určitě bavlněné. Koukala jsem po netu a jsou nejlevnější kolem stovky. Třeba tady http://www.malvik.cz/Vse-k-prebalovani/plenkove-kalhotky/BM-kalhotky-ucici-9863224. Máte s těmito kalhotkami zkušenosti? Neprotékají? Nebo mi doporučíte raději jiné?

Stránky: [1]
marika81
7.3.2011 v 9:04:55

Tak já tohle nepotřebovala………….malá, jak si začala ve dvou letech rvát plínu v noci, tak jsem se obětovala a dávala si budíka, takže, co tři hodiny jse mvstávala a posazovala v noci na nočník, což se mi hodně oplatilo, páč po týdnu, se bud budila sama a nebo vydržela do rána…….pro případ nehody jsem měla staré prostěradla, pod to igelit a bylo vyřešené:-)

ctenarka
7.3.2011 v 8:50:32

Zuzino, samozřejmě v době, kdy už budou opravdu jenom pro sichr, když už nebude počůraná co každou noc. Až bude běžně nosit obyčejné kalhotky. Ale to je snad logické.

zuzina
7.3.2011 v 8:33:26

no a to ji necháš v těch mokrých?Já myslím,že právě v noci je důležité,aby ji vzbudil pocit že chce čůrat a ne,že je v mokrém.

…láska na celý život :-)

ctenarka
7.3.2011 v 7:27:45

Tak jsem je objednala. Je pravda, že až bude malá přes den už v obyčejných kalhotkách, tak se určitě ještě upotřebí na noční spinkání.

Děkuji za reakce. :-)

zuzina
6.3.2011 v 14:00:20

Ahoj my jsem používali také ty plenkové/papírové/ a spokojenost.Myslím,že to vyšlo i levněji než ty z odkazu.Stačil nám také snad jen jeden balík,párkrát na spaní a přes den pár prorůčaných slipů a bylo:-)

…láska na celý život :-)

babofka
6.3.2011 v 10:03:34

Ahojky, s těmito z odkazu zkušenost nemám, ale zkoušeli jsme učící plenkové kalhotky, typu jako pampersky, ale byly natahovací jako kalhotky a měly obrázky, které při pomočení zmizely. Obvykle jsem je dávala na ven, na cesty, na noc a pozorovali jsme, jestli obrázky zůstaly. Moc jsme jich nespotřebovali, snad ani ne jeden balíček po asi 20? A doma klasické slipky, když byla nehoda, převlékli jsme. Jakmile to dítě pochopí, snaží se a daří se.
Tak ať se daří i u vás, ať už použijete jakékoli učící kalhotky ;-)

Pavlinkav
6.3.2011 v 9:09:19

Měli jsme přesně tyto.
Naše Janinka je střízlík, hrozně chuďučká, takže jí to netěsnilo kolem stehýnek, takže když byla velká nehoda, tak jí protekly. Když se povedlo jenom ucvrknout, tak to bylo v pohodě. Už si ale nepamatuju, kterou velikost jsem kupovala. Ale asi tu nejmenší, protože byla bez plínek od roku a půl.
Moc dlouho je teda neměla, přes den chvilku, byla šikovná, takže je ani nepotřebovala.
Později jsem je dávala jako jistotu na noc, když už byla bez plínky, ale já jsem si nebyla jistá, jestli tu noc zvládne. Dost to zachránilo, když se stala nehoda.

Asi jsem moc neporadila, ale tak celkově jsem s nima byla spokojená. Normálně stavěnému dítěti asi těsní kolem stehýnek a neprotečou jako naší malé.
Určitě je budu kupovat i mladší, až příjde čas.

…objevovat doteď nepoznané…

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist