Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Co se jinam nevešlo » TŘI...TŘI...
suodal
28.2.2011 v 8:56:54

Jak se píše na moudrých netových stránkách, číslo TŘI je přirozené číslo, které následuje po číslu dva a přechází k číslu čtyři. Je to prvočíslo
Nevím zda si uvědomujete, že toto číslo nás provází skoro na každém kroku:o)

V běžném životě dost často používáme v rozčílení… než napočítám do tří…, závod nebo hru odstartujeme tři, dva, jedna…teď. Dost často používáme větu “Do třetice všeho dobrého nebo zlého“ atd.
V náboženství je taky číslo tři…svatá Trojice, Tři králové.
V pohádkách jsou to tři princezny, tři bratři, Popelka má tři oříšky, děd Vševěd má tři zlaté vlasy, zlatá rybka splnila rybáři taky TŘI PŘÁNÍ…

…a já se Vás všech pohádkově ptám: Jaká by byla Vaše tři přání???

!!!!!Tato diskuze je součástí projektu “Pojďte si povídat“ a zapojit se do ní můžete i mimo tento týden.
Chcete-li se k tomuto tématu rozepsat víc, můžete nám svůj příspěvek do pátku (4. 3. 2011) poslat i jako článek. Bude-li mít hlavu a patu a alespoň 250 slov, rády ho zveřejníme na hlavní straně. Příští týden vybereme jednoho autora článku nebo účastníka této diskuze, který dostane malou odměnu (viz. článek http://www.vasedeti.cz/tipy-a-rady/co-kde-a-jak-na-vd/pojdte-si-povidat-v-breznu-2011/).!!!!!

Stránky: [1] 2 3 4 5
Anonym
2.4.2011 v 15:23:51

Tři přání? Tak jdu opět s křížkem po funuse, ale mé jediné a neměnitelné přání je zdraví, zdraví, zdraví.

Člověk si může přát cokoliv – větší byt, více peněz, najít konečně lásku, mít další vytoužené dítě nebo aspoň jednoho potomka, chtít změnit práci nebo ji najít, je toho nespočet. Pro mně vždycky je a bylo mít pevné zdraví. Pro všechny mé nejbližší. corina

Králíček4Králíček4
1.4.2011 v 13:05:59

Musím moc a moc poděkovat za výhru,která mě byla dnes doručená.Je to moc bezva a určitě to využijeme,moc se mi to líbí.Ještě jednou děkujeme.

Zdendula
8.3.2011 v 0:32:40

Hezký den děvčata…už sem tak často nechodím,ale ráda si občas přečtu o čem se zde píše…je to fajn…číslo tři-pěkné číslo-přímo magické…já bych si toho ještě přála…ale pěkně postupně,musím si to nejprve zasloužit…mne stačí,že mám ve svém datumu narození dvě trojky…narodila jsem se totiž 3.3.-dobrý ne?To by mne mohlo již stačit-hlavně,že tu jsem!

Králíček4Králíček4
7.3.2011 v 16:17:49

Suodal,moc a moc děkuji za výhru,určitě si ji užijeme.Velké díky,mám velkou radost.

suodal
7.3.2011 v 16:02:13

Ahojky a krásné pondělí:o)

Tak nám skončil další diskuzní týden. A já bych všem chtěla moc poděkovat, že jste se do něj zapojili.

Všem Vám přeji, aby se ta vaše přáníčka vyplnila. I když některé bohužel ovlivnit nemůžeme…ale kdyby jsme mohly…teda to by se svět asi divil:o)

Výherkyní tohoto týdne je “Králíček“…protože nejvíce reagovala na moje otázečky:o)

B L A H O P Ř E J I Králíčku a užijte si pěknou výhru.

suodal
6.3.2011 v 23:40:28

Kekunko díky, že jsi se vyjádřila i ke konci…Máš krásný přáníčka. Já jsem si vždycky přála mít něco jako Arabelin prsten:o)

Mám na ta plnění a vylepšování stejný názor jako ty:o)…viz. článeček “Tři přání by bylo asi málo…nebo i moc“

A k těm cigaretám:o)…to já bych raději zrušila alkohol. Obojí jsou to návykové látky, ale každá má jiný dojezd. Když si zapálíš 5 cigaret za hoďku tak nic, ale když vypiješ 5 panáků tvrdýho tak…jsi nakulená. Obojí způsobuje závislost a zdr. problémy…a tak by jsme mohli třeba zrušit obojí:o)))))

kekunkakekunka
6.3.2011 v 22:29:56

Na poslední chvíli přispěji i já se svou troškou do mlýna. ;) (Nečetla jsem žádný komentář, tj. budu reagovat jen na zadání, ne na průběžné otázky, byly-li…)

Kdybych měla tři přání, tak mým prvním přáním by bylo, abych měla k dispozici neomezený počet přání. ;) Abych si kdykoli mohla přát cokoli. :) A šla bych měnit svět k lepšímu. ;)

Jinak by bylo strašně fajn, kdyby existovala možnost úspěšné a rychlé léčby u nemocí, které se v současné době léčit nedají. Bylo by moc fajn, kdyby lidi byli míň sobečtí, víc přátelští, problémy uměli řešit v klidu (hlavně ti mocní aby to neřešili válkou). Bylo by fajn, kdyby spousta věcí byla jinak. Ale bez toho, že bychom znali druhou stranu mince, bychom si toho fajn stavu asi neuměli vážit…

A ještě bych zrušila cigarety. ;)

suodal
6.3.2011 v 10:04:32

Krásnou neděli všem:o)

Tak já s pasem problém nikdy neměla. Ani před dětmi, ani po nich. My máme v rodině spíš tlustý stehna a širokou pánev:o(
Takže to by bylo moje přání. A asi bych k němu přidala i prsa. Měla jsem z toho děsný mindráky jako pubertální holčina a i teď bych jim malinko trošku přidala:o)

Jinak bych si přála strávit den (možná i dva:o) někde hezky v teplým kraji, na písčité pláži, s dobrým lehounce alkoholickým drinkem, úžasným masérem … no prostě se všema slastma a rozmazlováníčkem co bych si jen přála.
Tak tomu bych řekla relax:o)

Králíček4Králíček4
5.3.2011 v 21:53:47

Jé sen jako Babovka mám již pár let a nějak mě stále obchází:))

Králíček4Králíček4
5.3.2011 v 21:52:13

Suodal,jaké mám přání víš a opakovat ho nebudu,snad se mi jednou vyplní.
Dost přání co jsme měla se mi postupně i vyplnilo,ale přesto bych jedno měla.Ráda bych měla jednou za čas třeba jen odpoledne sama pro sebe,abych měla takový relax.Třeba bych si zašla někam pokecat ke kávě s kamarádkou,prostě bych jen tak vypla.
Také bych si jednou ráda splnila synův sen,rád by letěl letadlem a protože miluje vodu a já teplo,tak kam,no jedině k moři.Ač nesnáším výšky a přistání letadla mi odrovná uši,docela ráda bych to ještě jednou zažila.Snad se jednou dočkáme.

Stránky: [1] 2 3 4 5Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist