Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Kuku........ žiju a povím vám jakKuku........ žiju a povím vám jak
TaHadTaHad
4.2.2011 v 10:12:03

Jelikož mám dnes po velmi dlouhé době volno, rozhodla jsem se dát vám všem o sobě vědět.
Máme se celkem fajn….. se svým přítelem jsem už oslavila 1. výročí seznámení a je nám spolu dobře. Za ten rok jsme toho spolu prožili opravdu hodně…. cestování, kino, divadlo, koncerty. Starší syn odmaturoval a od září chodí do práce – sice se mu moc nechtělo, došlo to dokonce až tak daleko, že jsem mu pohrozila sbalením kufrů… naštěstí to vzal vážně a najednou práce byla. Mladší syn s odřenýma ušima plní stipendijní podmínky. Myslela jsem, že na to oba mí kluci dlabou, ale když to vidím okolo, jsem ráda za to, jací jsou. U nás v práci se střídají učedníci a je to děs: propadlíci, záškoláci, žádná zodpovědnost, žádnné cíle…. a zjišťuji, že takové postoje k práci i k životu má opravdu hodně mladých lidí. Já si nejspíš budu hledat novou práci, od podzimu řeším jen samé problémy, mám dojem, že bych potřebovala existovat nejmíň třikrát, abych vše zvládala, trávím v práci denně o tři hodiny víc, než mi platí a ještě ke všemu mi snížili docela drasticky plat.
Ale celkově jsem spokojená, protože jsme zdraví, s přítelem nám to klape, kluci jsou celkem v normě….. starosti patří k životu, jináč by to byla nuda.
Takže všem děkuji za váš čas, který jste věnovali mému dlouhému povídání, všem přeji co nejmíň starostí a co nejvíc radostí…. moc na vás myslím a mrzí mě, že nemám čas sem chodit…. všechny moc zdravím a když napíšete k mému povídání nějaké to písmenko, slibuji, že si ho přečtu

Ahoj Blanka

Stránky: [1] 2
halinahalina
7.2.2011 v 22:28:50

Blani, ahoj, to jsem ráda, že u Vás v pohodě. Tady po větší krizi taky, ale snad už je všechno zase ve starých kolejích.
Tom má za sebou zkoušky za první semestr a Hanča se bude hlásit na střední školu a docela zabrala – měla tři dvojky. Takže jsem taky spokojená. Jen v práci to stojí za …, o penězích ani nemluvím – to zrovna Tobě nemusím vykládat. Jak to vypadá v našem odvětví, víš sama, taky nám radikálně sáhli na peníze. Kdyby se naskytlo něco jiného, tak taky odcházím. Jenže zatím nikde nic moc není.
Držím Vám všem palce, ať tam válčíte v klidu a pohodě. Opatrujte se. A zase někdy dej o sobě vědět.

…starosti, ale hlavně fůru radostí.

HANINA25
7.2.2011 v 20:49:32

To je dobře,že je u Vás pohoda:)
Čert vem,že prolízá s odřenýma ušima,hlavně že se drží a gratuluju staršímu,že zvládnul v týhle době start do života.
No a samozřejmě Tobě taky hodně toho všeho nej….
Však máš dost neomluvených hodin mezi náma.Ale hlavně,že si spokojená a šťastná.
Tak se brzo zas ozvy a né zas za půl roku:))))))))))))

PeťkaPeťka
7.2.2011 v 16:03:27

TaHad, do je fajn, že je u vás vše docela v pohodě! Moc ti to přeju! :-)

TaHadTaHad
7.2.2011 v 6:04:48

Krásný začátek týdne všem. Potěšilo mě, že si mě ještě pamatujete, když jsem vám zmizla z očí, potěšila mě všechna vaše písmenka a upřímná slovíčka. Mějte se všichni krásně a dětičky a protějšky ať vám dělají jenom radost
Blanka

PadméPadmé
5.2.2011 v 17:28:54

Ahoj Blani, díky za nové zprávičky, dloooouho jsem Tě neviděla ;-).
Jsem moc ráda, že Vám to doma klape :-). A co se týče kluků – vždyť přece víš, že mužský dospívají později :-))). Však ono to přijde – ta zodpovědnost a tak.

Přeji Ti vše dobré.
A zase se ozvi.
:-)

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

zuzina
5.2.2011 v 14:15:20

Blani zdravím tě a jsem ráda,že se ti daří fajn:-)Kluci dozrají neboj,mají v tobě příklad a s novou prací držím palce.jo a nakukuj častěji jo?:-D

…láska na celý život :-)

Ájík
4.2.2011 v 19:05:06

Jejda, Blani, tebe jsem tu fakt už hooodně dlouho neviděla…. ale já taky čtu spíš letecky.
Holka zlatá, mám radost, že jsi spokojená… hlavní je, že se máte s přítelem rádi a klape vám to… no a kluci, neboj, ono jim to taky všechno dojde, že kdo se chce o sebe postarat, bez práce to není. S těmi mladými to vnímám podobně – zodpovědnost veškerá žádná, tak buď ráda za to, jací jsou :) A blbost patří k mládí ;))))
Tak se drž a opatruj a zase dej o sobě vědět – ale dřív než za rok, jo? ;)
A držím palce, ať najdeš brzy fajn práci :)

marika81
4.2.2011 v 15:29:25

Blani ahoj, to je ti taková nádhera číst……..takže ti můžu akorát přát, aby vám láska vydržela doživotně, i nadále si užívali, kluky máš šikovné a už budou jen a jen lepší…..takže tobě nezbyde nic jiného, než nám sem vždy napsat, jak se máš, co děláš, jak se ti vede…….ráda takové zprávičky čtu:-)
Jo a držím palce, at ti ta nová prácička výjde, ju???

bamiskabamiska
4.2.2011 v 11:48:13

tak to se táááák krásně čte jsem moc ráda že po všech peripetiích jsi spokojená a život jede tak jak má…kluky máš sluníčka bud ráda jací jsou to jak jsi popisovala je pravda není to jednoduché je ukočírovat směrem jak si představujem ale tobě se to daří …koukej sem tam urvat čas a nakouknout….

Danniella
4.2.2011 v 11:42:49

Jsem ráda, že po té dlouhé době přicházíš s dobrými zprávami. Starosti jsou vždycky, ale důležité je, že jsi spokojená. Moc ti přeju ten dobrý vztah, člověku se hned všechno řeší líp, právě i ty problémy se pak snáz překonají, když na to člověk není sám. Mám z toho radost.

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist