Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Co se jinam nevešlo » Odpověď na stížnost - PiškotkaOdpověď na stížnost - Piškotka
Piškotka
20.1.2011 v 19:32:24

Holky, to jste nečekaly, že se ozvu tak brzy, co? Já sama taky ne :o))) Si představte, neuběhl ani týden od oné události v IKEA a já už mám od pana ředitele odpověď :-) Bála jsem se otevřít obálku, co mě na první pohled moc potěšilo, byla ručně psaná adresa :-) Nezklamali! Ředitel se mi osobně omluvil, napsal krátce, výstižně a moc hezky, projednával to s vedením samoobslužného skladu a výsledek vám cituji: “Pevně věřím, že učiněná opatření výrazně ovlivní chování zaměstnanců k našim zákazníkům“…. Šmankote, doufám, že jim nesáhl na prémie, když mi knihovnu nakonec dali :-)
Každopádně, kdo z vás čekal šek, nebyl moc daleko od pravdy…… Hádejte…… Uuuuuuž? No, šek se nekonal, ale dostala jsem dvě poukázky na komplet jídlo i s pitím – zdarma. Je to milé, nejvíc mě ale potěšil, že se k tomu vyjádřil v podstatě ještě v ten den, 18.1. dopis dostal a zároveň odeslal svůj. :o) Tak jsem nezanevřela a zase se tam někdy podívám…

Stránky: [1]
marika81
21.1.2011 v 23:50:16

Tak to je super!!!!
A i kdyby vzal prémie, jen at je vezme, já osobně bych takové prodávající rovnou vyhazovala a posílala dělat do JZD, tam si můžou pyskovat, jak chtějí:-)

PadméPadmé
21.1.2011 v 21:35:11

Ahoj Piškotko, tak jsem si zpětně (což už je u mě téměř obvyklé, že čtu všechno se zpožděním) pročetla Tvé peripetie s IKEOU. Zážitek je to nepěkný a zkušenost nepříjemná, nicméně na celé věci hodnotím kladně, že ses nedala. Udělala´s dobře. Tak by to mělo být. Jsi holka šikovná.

Nu a pan ředitel? Zachoval se jako “profík“, tzn. omluva + pozornost, a snažil se setřít pachuť, která Ti zůstala po nevhodném chování jeho zaměstnanců.

Přeji Ti, ať máš z knihovny radost.
(a v ní spoustu literárních “pokladů“)

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

babofka
21.1.2011 v 18:23:59

Piškotko, super! Je fajn, že to takhle dobře nakonec dopadlo a i ty tam zas můžeš s radostí jet nakupovat! ;-)
A jestli jim sáhl na prémie, tak jedině dobře. Jsou lidé, kteří jsou zkrátka nenapravitelní a jako prodavači by neměli pracovat. Tak ať si tozapamatují ;-)

Anonym
21.1.2011 v 9:34:22

Prima, Piškotko.
Já myslím, že to řešil domluvou, pokud se to stalo poprvé. Podruhé bych to viděla na ty prémie a potřetí na vyhazov. Ty můžeš mít rozhodně čisté svědomí a je dobře, že ses ozvala. I kdyby měl ten člověk ve skladu sebevětší starosti, nemůže si to vylívat na Tobě. Určitě máš svých starostí taky dost. A jestli u toho všeho byla Tvoje dcera – aspoň taky uvidí, že takovéhle chování není normální.
Tak se kochej pohledem na novou knihovnu a pocitem, že někdy taky existuje spravedlnost :-)

Marina

lnorilnori
20.1.2011 v 23:12:39

K tomu, že skříň vydali jsem se u předchozího vyvěšení k diskutárně nedostala, takže pro mě dvě dobrý zprávy v jednom. Gratuluju.
Ty tu mluvíš o prémiích a já bych se ani nedivila, kdyby jim sebral víc jak prémie, tohle byla docela síla a jinou možnost, jak jim dát najevo, že se maj nějak chovat, je právě v těch penězích (a nebo ve výpovědi, ale to už sem nepatří).

JovankaJovanka
20.1.2011 v 21:27:47

Tak to jsem ráda, že to dopadlo dobře :-)
Já Ikea taky miluju, cítím se tam strašně dobře. Tak snad i ti závadní zaměstnanci dostanou rozum :-))
A až pojedeš využít ty poukázky, napiš a můžeme si tam dát spolu třeba kafíčko :-)

keenspeedkeenspeed
20.1.2011 v 20:18:10

to je fajn, že to nenechali jen tak… a jídlo ti poslali proto, až půjdeš příště nakupovat, abys měla dostatek sil na výběr zboží a courání po obchodě :-))) a nechala tam hodně peněz.

berulinka1
20.1.2011 v 19:37:04

Darčo,tak to mám velkou radost za tebe:))..je to od něj hezký,že to nenechal jen tak,je vidět,že mu hodně záleží na tom,aby zákazníci byli v obchodě spokojeni a rádi se tam vraceli..to je jedno,že ti knihovnu dali,ale ty kecy okolo měli,takže doufám,že nějak potrestáni byli..příště si dají aspoň bacha na to,jak jednat se zákazníkem..užij si tam občerstvení a pak dej zase vědět,až nakoupíš,zda se přístup změnil:)

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist