Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Domácnost a bydlení » Šicí stroj - neleží vám doma ladem?Šicí stroj - neleží vám doma ladem?
MatildaMatilda
13.1.2011 v 11:43:55

Holky moje, obracím se na vás s takovou troufalou prosbičkou – už delší dobu sháním šicí stroj, takový jen menší nenáročný, co se postaví na stůl a dá se hned používat, na drobné šití a zašívání, entlování. Nejsem zkušená švadlenka, ale při tolika dětech sedím neustále s jehlou v ruce a nejhorší je neustálé zkracování nohavic u kalhot a přišívání zipů, na to by se mi nějaký postarší či zánovní stroj moc hodil.

Průšvih však je, že víc než 500 korun na něj nemám, tak se na vás obracím s dotázkem – neleží vám doma nějaký, který už vůbec nepoužíváte nebo třeba už dávno máte lepší a na tenhle se jen práší? Jestli ano, byla bych moc vděčná, kdybyste mi napsali do OV. Pokud můžu být ještě troufalejší, tak aby byl funkční, nemám v okolí žádného opraváře.

Předem děkuji všem, kteří si toto aspoň přečtou a třeba se i pozeptají – moc díky:-)

Martina

Stránky: [1]
LienLien
14.1.2011 v 15:09:20

Teda Matildo, to mě mrzí, kdyby ses ozvala o trošku dřív, prodávala jsem právě za 500 (pak jsem si tedy zaťukala na hlavu, když jsem viděla ceny od jiných prodejců) stroj zakoupený v tescu, bylo na něm singer, ale stál 3500, tak asi těžko, ale přesně na to co ty otřebuješ by se hodil. U mě jen ležel, jsem nějak líná i na tohle a navíc se vzhlížím v šlapacích, tak přeju hodně štěstí. Snad se někdo podobný jako já najde a ty takový inzerát objevíš :-)

JovankaJovanka
14.1.2011 v 14:40:20

Zlatečko, mám skříňový po holek babičce, ale je šlapací a jak jsem psala, skříňový.
Byl by ovšem zadarmiko, jestli chceš. Já budu ráda, že ho někdo využije :-)

marika81
13.1.2011 v 15:50:03

Jéééé Marti taky nemám, mám jeden a kufříkový a na něm bohužel šiji:-(

MatildaMatilda
13.1.2011 v 15:48:00

Holky, díky:-)
Na aukru jsem samozřejmě byla, je tam většina skříňkových, pár kufříkových, z toho ještě nefungují všechny a nebo k nim třeba není návod nebo něco chybí, v úvahu nakonec přichází asi dva:-)
Ale mě šlo o to, že když to hodím sem, tak mám jakousi větší jistotu, že jste s tím strojem opravdu šily, že prostě funguje, povíte mi, co a jak, protože na těch různých aukcích to je přeci jen neosobní. Kdežto tady mi připadá, že se vlastně všichni známe:-)
Bami, já samozřejmě můžu vyvěsit lísteček do výlohy v obchodě, ale už jsem se tu všude poptávala, to jen kdyby jel nějaký lufťák:-))

bamiskabamiska
13.1.2011 v 13:22:34

mati také nemám navíc, mám klasiku kufříkovej, no a vytáhnu ho jednou za čas a to spíš když děti potřebujou masku atd….jinak já zas radši všechno dělám radši v ruce, ale jen to nutné a na lepších věcech jinak vyhazuju…no a stolika dětma toho máš požehnaně, tak doufám, že se poštěstí…a v okolí není možnost třeba hodit inzerátek, u nás funguje na náměstí nástěnka a tam lidé prodávají všechno možný, třeba by u vás v okolí se zadařilo aby si člověk mohl dojet a nevyhazoval za poštovné..

berulinka1
13.1.2011 v 13:08:57

Martinko,koukla jsem na odkaz a dala položku od 1Kč-500Kč a je tam docela výběr,tak mrkni..jinak já taky stroj nemám,bohužel..jinak bych pomohla.

Anonym
13.1.2011 v 13:04:07

na aukru je velký výběr.
http://aukro.cz/listing.php/search?sg=0&string=%C5%A1ic%C3%AD+stroj

MatildaMatilda
13.1.2011 v 12:56:40

Pvosa, díky moc za odkazy. Bohužel oba stroje jsou skříňkové, to by byla pošta dost drahá a navíc, jeden takový mi leží ve stodole, jenže je nefunční a opravář, co tu kdysi na něj byl, tak ho opravil tak, že se okamžitě během šití zase rozšteloval, takže bych opravdu radši takový ten kufříkový, který jen vyndám a postavím na stůl, než tady někde umísťovat skříň se strojem, jestli mi rozumíš?
Moc děkuji za tvou snahu, za tvůj čas:-)

pvosapvosa
13.1.2011 v 12:18:48

Bohužel, žádný šicí stroj nevlastním ani o žádněm nevím. Koukla jsem se po netu a kdyby se Ti nikdo neozval, zkus se podívat na tyto odkazy:
http://elektro.bazos.cz/inzerat/8112250/SIci-stroj-Lucznik.php,
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=40823998&tab=3

…mít smysl života.

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist