Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Starosti » Pozdrav z nemocnicePozdrav z nemocnice
Horempádem
9.1.2011 v 21:54:35

Ahoj holky,

abychom toho neměli málo, tak mi Elinka skončila v nemocnici. Jsem tu s ní a dostali jsme se sem s jakousi virozou, která jí začala ve čtvrtek. Ve středu jsem ji nechávala u rodičů, protože moc chtěli,aby tam pobyla a ve čtvrtek jsem si pro ni jela, protože jim začala zvracet a měla průjem.

Nejdřív jsme si mysleli, že to bylo z jídla. Byla jsem s ní večer ne pohtovosti, odkud nás ještě poslali domů, právě s podezřením na dietní chybu. Jenže v noci se to rozjelo a druhý den jsme jeli znova. To už si jí tu nechali, protože se obávali dehydratace. Dostávala tedy od pátku infuze. Navíc se přidaly i teploty. V sobotu už to vypadalo, že to bude OK, ale po odpojení infuzí a podání jídla se to rozjelo znovu, takže znovu infuze. Dnes se to už ale zdá na dobré cestě. Trochu pojedla, dokonce i sama chtěla a už nezvracela, takže moc doufám, že už to bude dobré a dle slov doktorky by jsme mohli jít už zítra domů.

Takže nám moc držte palečky. Byly to docela dost krušné tři dny, už jsem z toho byla chvílema dost na budku, když jsem neviděla zlepšení. Ale snad ťuky ťuk, už to bude dobré.

Stránky: [1] 2 3
Paťka
11.1.2011 v 21:09:41

Evi.
To je moc dobře, že vás pustili domů.

Danniella
11.1.2011 v 18:31:16

Horempádem, od začátku sleduju a držím palce. Moc vám to přeju, že už jste v klidu doma. Jak jsi psala s tou infuzí, vzpomněla jsem si, jak nás chtěli nechat s malým, tehdy devítiměsíčním, o den déle v nemocnici, protože se nepovedlo odebrat mu moč. Sestra se na mě tvářila, jako že je to můj problém, nakonec se to povedlo, ale byla jsem pěkně naštvaná a říkala jsem si, že by to možná mohlo zajímat i pojišťovnu, že kvůli tomu, že sestra neodebrala dítěti moč, bude platit dvěma lidem celý den v nemocnici zbytečně.
No nic, to byla jen malá odbočka. :-)
Chystám se už strašně dlouho ti napsat, ale pořád jsem to odkládala, myslím na tebe, máš toho opravdu až až. Tak se držte, opravdu moc na tebe myslím.

bamiskabamiska
11.1.2011 v 17:55:06

no hurááá nakukuju pořád a jsem ráda, že jste doma …ted už bude jen a jen líp

LienLien
11.1.2011 v 16:48:17

Taky jsem ráda a moc vám přeju, že jste už doma a je lépe.

PeťkaPeťka
11.1.2011 v 15:39:33

Horempádem, to je moc fajn, že už je malá v pořádku!

kekunkakekunka
11.1.2011 v 10:25:07

Horempádem, je mi moc líto, čím jste si musely projít. O to víc, že naše beruška v noci z neděle na pondělí začala strašně zvracet a nemocnice jí taky hrozila (a pořád trošku hrozí). Já se musela okamžitě klidit pryč, abych neohrozila sebe či miminko. Dokážu si proto představit, co jsi asi musela prožívat, a co chudák Elinka. Jsem opravdu ráda, že už jste doma, a Elince přeji rychlé doléčení. Věřím, že s domácí kuchyní a v domácím prostředí bude fit jedna dvě. :)

berulinka1
11.1.2011 v 6:55:43

HP a Elí,vítejte doma:))..a ať se na vás lepí už jen zdravíčko a štěstíčko:))

HANINA25
10.1.2011 v 22:41:19

Pěkně vítám doma:)
No jste ženský šikovný.Tak ať je už dobře a veselej:)

Horempádem
10.1.2011 v 21:53:55

Tak holky hurá, už nás pustili :-) Sice to bylo trochu přemlouvání, ale nakonec nás pustili. Došlo na to až pozdě odpoledne, ale došlo.

Takže Elince už je dobře. Tedy lépe než před dvěma dny. Teď už chrupká u sebe v postýlce a myslím, že obě jsme navýsost rády,že už jsme doma.

K večeři zbaštila hrnek polévky, tak si myslím, že už to bude dobré a podobné “moribundy“ už nás nechají na chvíli být. Musí sice ještě dva dny dietkovat, což chápu, ale rozhodně jí nebudu vařit takové sado maso blafy, jako v nemocnici. Já chápu, že měla dietu, ale bylo to faaakt nechutý, že i mě to nakopávalo, když jsem to chutnala, natož jí, která měla žaludek na vodě :-) Já už si ji spravím po svém :-)))

Chudinka malinká si musela projít prvním odběrem krve ve svém životě a ještě napíchnutí kanily, ale zvládla to krásně. Oni si na ní vyzkoušeli nějaký nový přístroj na vyhledávání žilek a tak jsme obě byly svědkem pokusu :-) Ale bylo to fajn, trefili to hned napoprvé, takže přístroj chválím.
Jinak Jablonecká nemocnice je OK, mají tam velmi pěkné prostředí jak pro děti tak pro nás maminky, tož se to dalo. I když za ty čtyři dny jsem už byla z těch uzavřených prostor na budku.

Takže už doufám, že bude jen líp a líp a virozy tohoto typu nás budou míjet.

Děkuji ještě jednou všem za přáníčka pro Elinku, určitě pomohly :-)

HANINA25
10.1.2011 v 20:53:34

Neboj ,to bude dobré.Jste pod dohledem odborníků.Děti se rychle oklepou většinou ze všeho.
Držím pěsti,aby se vše dalo do kupy a byla zas fit.Možná něco ze vzduchu,ty změny počasí :teplo,mrazy není žádná sláva.
Tak se držte,Elince pusu a ať už nevymýšlí,doma jí bude líp:)

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist