Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Radosti » Obrovské DĚKUJI vám všem!Obrovské DĚKUJI vám všem!
PetraPetra
1.1.2011 v 14:55:03

Děkuji všem za všechna milá přání – ať už ta osobní, či směřovaná k celým VDčkům. Myslím, že pročíst jsem je zvládla všechna.
Snad mi nebudete mít za zlé, že jsem VD přes Vánoce odsunula stranou. Konec roku byl tak moc hektický, že jsem se rozhodla strávit svátky hodně neinternetově a opravdu si užít děti a rodinu. Musím říct, že jsem si to vychutnala a už se těším zase na rok strávený u VD a internetu. Pauza byla hodně osvěžující:-)

Posílám obrovský dík vám všem, díky kterým VD žily i přes Vánoce, kdy jsem je “opustila“.
Děkuji všem, kdo si našli chvilku, aby popřáli ostatním pěkné svátky a štěstí, zdraví atd. do nového roku.
Děkuji těm, kteří si i ve svátečních dnech našli cestičku sem na VD.
Děkuji i těm, kteří se zapojili do mých na poslední chvíli spíchnutých vánočních a silvestrovských soutěží. … malá nápověda: Silvestrovsko-novoroční ohlédnutí běží až do příští neděle, netrpělivě vyhlížím vaše příspěvky :-))

Obrovský dík patří všem redaktorkám, jejichž zásluhou nám v prosinci nespadly VD na hlavu (viset to na mně, nejsem si jistá, jestli byste měli co číst…). Speciálně si dovolím vyzdvihnout Pavlínu, která bedlivě hlídala, aby každý den byl připravený alespoň jeden nový článek, a Markétu, která přišla s bezvadným nápadem na článkový adventní kalednář a k mému úžasu ho i zrealizovala (napsat v krátké době 24 článků, které budou mít hlavu a patu a budou všechny obdobně laděné, rozhodně není brnkačka).
Holky, DĚKUJU!

…neustrnout ;-)

Stránky: [1]
Ájík
3.1.2011 v 19:34:44

Tak úplně poslední budu asi já :(
Petro, ale letos jsem zasklila víc lidí :)
Přeji ti do Nového roku jen to nejlepší, tobě i celé rodince, holčičkám…
A moc děkuji za to tvé třetí dítko, které je pro tolik skvělých mamin zdrojem radosti, kontaktů a informací…. díky za VD, jsou to ty nejlepší stránky! A i když nakukuju podstatně méně než bych chtěla, hned tak nevyfičím ;)))
Díky!

MatildaMatilda
3.1.2011 v 14:57:22

Holky, Šárko, Lien, určitě nejste poslední, neboť i já se musím připojit, byť dodatečně, ale zato opravdu srdečně, dřív to prostě nešlo, ale bez VD není jediný můj den, i kdybych jen v rychlosti měla nakouknout, s tím, že už dopředu vím, že reagovat nemůžu, že nestíhám, ale neodpustím si to, jste moje velká rodina, moje srdeční záležitost a proto

Petro a celá redakce – moc moc díky. Jste pro mě pořád neokoukané, každý den je o čem číst, ještě nikdy jste se mi neomrzely a naopak jste pro mě zdrojem neustálých informací, které ve svém každodenním životě vždycky vítám. Takže přeju jen to nej jak po osobní, tak i po pracovní stránce – VD jsou prostě jedinečné:-)

LienLien
3.1.2011 v 12:56:20

Ach jo, ani já jsem nepřála, tak snad ještě dodatečně, nejen Petře, ale i Védéčkům a všem, kdo je tvoří krásný celý tento rok.

Taky už nereaguju tak často, jako kdysi, ale je fakt, že se denně koukám a pročítám, to nemůžu říci o žádných jiných webovkách. Díky

ŠárkaŠárka
3.1.2011 v 11:46:15

Od silvestrovského dopoledne nám doma nefuguje net, takže jsem určitě poslední, kdo bude přát :-( Ještěže aspoň ten pracovní nezklamal ;-)
Takže:
Šťastný a úspěšný celý nový rok 2011, hodně lásky a zdraví a co nejméně starostí ve všech VD rodinách…

Petro, Tobě velké díky za úžasné stránky, kam chodím už bezmála 5.rok (i když poslední dobou už jen zřídka něco napíšu, ale poctivě se snažím číst, co je kde nového;-)) a kde se cítím dobře;-)

PadméPadmé
2.1.2011 v 15:52:23

Ahoj Petro, srrrdečně Tě zdravím v novém roce :-).
A zároveň připojuji dííííky za tyhle stránky, poznala jsem tady několik úúúžasných děvčat, dozvěděla se tu spoustu zajímavých věcí a i když někdy nestíhám a nechodím sem už pravidelně každý den jako dřív, přesto sem nakouknu a vždycky se najde někdo, kdo mě sem “vtáhne“ zas a znova.:-)

Z mého úhlu pohledu (diváka a čtenáře) si Pavlínka i Markétka zaslouží opravdu veliké poděkování, odvádějí kus viditelné práce, jsou to holky šikovný :-).

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

VirenkaVirenka
1.1.2011 v 19:00:41

Petro, moc moc zdravím a ačkoliv při mé (ne)aktivitě na VD mi tvoje díky těžko můžou patřit, připíšu sem svoje přání, na které se ostuda chystám už 3 dny. Všem tady, kdo slavili a prožívali přechod starého a nového roku, přeju hodně dobrých událostí, ať menších či větších, a úbytek těch nedobrých. Zdraví si cením nejen díky své profesi, takže ho ještě nadřazuju a přeju rovnováhu, dobré vyrovnávání se se stresem a tím pevné zdraví, protože potom se všechno, co tento rok může přinést, ustojí mnohem lépe.

Ráda bych popřála i VD, kde jsem byla opravdu ráda a s chutí jsem tu odváděla nějakou tu aktivitu, aby sem přišlo víc nových rodičů, kteří nejsou vysíleni komunikací na sociálních sítích či ICQ a budou mít chuť konfrontovat svoje názory a vnímání skutečnosti. Moc ráda bych se zase přidala, ale všechno nasvědčuje tomu, že budu už jen občasným přihlížejícím, bohužel.
Ale, jak říkal můj oblíbenec Sinuhet, o zítřku předem nikdo nic neví, takže doufat můžu, že se tu zase potkám se spoustou k hovoru ochotných lidí, až ten čas přijde… :))

berulinka1
1.1.2011 v 17:05:32

Peti,přidávám se ke gratulantům,přeji celé rodince vše krásné v roce 2011 a tobě prima nápady a další nová Védéčátka:)..tobě patří veliký dík,za to co tu pro nás děláš:)

PetraPetra
1.1.2011 v 16:35:48

Teda mariko, úplně se tu červenám… Děkuju.

… jen doufám, že to nevyznělo tak, že si chci vyžádat nějaká další speciální přání pro sebe :-)

…neustrnout ;-)

marika81
1.1.2011 v 16:14:20

No vidíš Petro, já ti teda dodatečně přeji všechno nej v novém roce, i tvé celé rodině, do které spadá celá tvá redakce a hlavně i tyto úžasné stránky:-)
Moc ti přeji do Nového roku hromadu nově zaregistrovaných maminek, hromady nových článků a hromady soutěží……….ale hlavně, at jsou tyhle stránky tím, čím jsou, úžasné, pohodové, kamarádské, nakažlivé, plné lásky a nových miminek:-)

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist