Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Výživa, vaření, recepty » Umělé mléko od 7 měsíceUmělé mléko od 7 měsíce
andreahla
21.12.2010 v 21:23:05

Ahoj holky.Mému 6 měs.miminku nechutnalo moje mléko chytla jsem od dětí chřipku a beru antibiotiká.Zkusila jsem jí dát vzorek umělého mléka BE-BU 2 a chutnalo ji.Chtěla jsem se zeptát jaké mléko je ted na trhu dobré co se týka skladbou vitamínu a na podporu imunity?Děkuji za rady.

Stránky: [1]
Marci55Marci55
17.2.2012 v 22:30:18

já používám Sunar už od narození a jsem spokojená

Ivča a DomčaIvča a Domča
22.12.2010 v 15:32:19

Čtenářko, máš pravdu s tím Nutrilonem. On má skutečně takovou jakoby nahořklou chuť, obsahuje nějakou bílkovinu co to způsobuje, tuhle chuť. Takže je dobré nejprve vyzkoušet, jestli bude dítěti chutnat:-)
Domča měl Nutrilon vlastně od narození, takže byl zase na tuhle chuť zvyklý, nic jinýho neznal a neměl na výběr. Pokud je ale dítko větší, pak už je “mlsnější“:-)

ctenarka
22.12.2010 v 15:11:47

My preferujeme právě u Bebu. Doporučil nám ji náš doktor, protože prý Beba dětem nejvíc chutná. Alespoň tak to říkal. Co jsem viděla, tak to tak asi opravdu bude. Pokud jde o nějakou imunitu, tak v každém mléku by to mělo být.

Naše malá pije Bebu od 9-ti měsíců. Do té doby byla kojená a je zdravá jako řípa. (ťukám na dřevo).

Asi bych spíš koukala na to, jaké mléko dítěti chutná. Například Sunar mi připadal trochu jakoby slaný. Beba je sladká. Nutrilon malá vysloveně zvracela. Ten jí vůbec nechutnal. Další druhy jsem už nezkoušela. Je ovšem pravda, že je naše Terezka dost mlsná.

MarysekMarysek
22.12.2010 v 15:03:05

Maly taky presel od kojeni na nutrilon a doporucuju!!!

Anonym
22.12.2010 v 14:36:13

Já se taky přikláním k Nutrilonu. Měly ho všechny tři děti, dvě mladší plně od druhého měsíce a nebyl žádný problém. Když byly starší, tak jsme pak taky přešli na Sunar. PaKo

Ivča a DomčaIvča a Domča
22.12.2010 v 14:05:00

Andreahlo, já mohu z vlastní zkušenosti u Domčy doporučit Nutrilon ( měl Nutrilon comfort do asi 8 měsíců, pak jsme začali dávat klasický Nutrilon). Když Domča vyrostl, tak jsme začali dávat Sunar (má ho do teďka), ale to mu byly už více jak 2 roky, do té doby měl Nutrilon, krásně přibíral, kakal, bolesti bříška taky nebyly a rovněž myslím, že je to skutečně jedno z nejkvalitnějších UM na trhu.
Ségra zase přikrmovala Bebou, a byla spokojená, resp. její chlapeček:-)
Pokud máte ale v rodině alergie, pak by možná bylo dobrý hypoalergenní UM, to dělá jak Nutrilon, tak Beba.

JanaKJanaK
21.12.2010 v 23:51:51

Andreo, momentálně žádné velké rozdíly nejsou, všechny značky musejí projít dosti tvrdými testy, takže by měli být vyhovující všechny. Různými prebiotiky, vitamíny a minerály jsou obohaceny také všechny, takže bych řekla, že záleží spíš na tvé volbě. Říká se, že mezi ty “kvalitnější“ patří Nutrilon a Beba, někdo tvrdí i Hipp, ale mě se neosvědčil. My jeli na Bebě, a až byl větší, tak jsme ji střídali Sunarem.
Akorát být tebou, tak úplně na kojení nezanevřu a asi bych to pořád zkoušela, až přestaneš brát antibiotika, chuť mlíčka by se měla zlepšit, nebo zkus poprosit o výměnu antibiotik.

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist