Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » VD + KLUBko » Dlouhodobé diskuze » jak s tím bojovat?jak s tím bojovat?
Anonym
13.12.2010 v 17:18:56

Ahoj všem
Mám velký problém se svým skoro bývalým manželem.
Narodily se nám dvě děti (2 roky a 2 měsíce). Celou dobu mého těhotenství mě manžel podváděl a nakonec, když se nám narodil syn, tak od nás odešel, ke své nové přítelkyni ze dne na den. Prostě nás hodil přes palubu.
Jakoby nestačilo co udělal a kolik bolesti způsobil, tak všude vykládá, že syn není jeho, neustále se snaží ze mě udělat “socku“, která dětem nic nekoupí, protože na to nemá atd.
Léčí si svědomí nebo je za tím něco jiného?
Jak se může člověk takhle změnit? Vše se z jeho strany obrátilo jen a jen v nenávist, přitom jsme spolu žili spokojeně desítku let.

Stránky: [1] 2 3 4 5
bamiskabamiska
25.3.2011 v 20:19:11

jsi obdivuhodná jak to zvládáš s malýma dětma k tomu, držím palečky aby bylo co nejdříve fej a i když příjdou chmury, což je asi normální aby se ti je brzy podařilo zahnat….

HANINA25
25.3.2011 v 19:52:19

Tak hodně úspěchů v novém životě,žádný chmury a zvládni vše k plné spokojenosti všech :-).

Anonym
25.3.2011 v 19:48:54

Ahoj holky…jsem čerstvě rozvedená. Obešlo se to bez soudu, rozvedli nás na základě dohody. Už to tolik nebolí…čas opravdu umí léčit, i když jsou dny kdy na mě všechno padá. Držte palce. Zbývá vybojovat ještě výživné na mě :-)
Agáta

Anonym
23.2.2011 v 9:26:36

Holky, zase tak silná nejsem a vůbec to nezvládám jak bych chtěla. Není den, abych si na to nevzpomněla. Pořád se mi točí v hlavě stejné myšlenky. Pořád nemůžu pochopit tu zradu a bezcitnost. Ale snad časem fakt bude líp. Někdy jsou fajn dny, když mám s dětmi nějaký program, ale jsou dny, kdy jsme jen doma a nějak není co dělat…a to je nejhorší :-(

Agáta

PadméPadmé
16.2.2011 v 22:15:36

Agáto, moc ráda jsem si přečetla nové zprávičky, je to potěšující, zvládáš to bezvadně, jsi holka šikovná a zasloužíš pochválit. Zvolila jsi správnou cestu (že se zaměstnáváš, vídáš se s kamarádkami a s rodinou), to je moc moc dobře :-).
Tak ať se Ti daří už jen líp a líp :-).
Hodně štěstí :-).

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

keenspeedkeenspeed
14.2.2011 v 19:33:22

Agi, jsi silná a všechno zvládáš parádně. Je fajn, že sis našla koníčky, že máš rodinu kolem sebe… a pořád bude líp a líp, držím palce, ať se tobě i dětem daří co nejlépe.

Danniella
14.2.2011 v 18:01:56

Agáto, já bych řekla, že to zvládáš výborně. Obdivuju tě, že jsi našla tolik síly na vyváznutí z takové situace. Já si něco takového vůbec neumím představit. Už to, že tě manžel takhle podváděl, vypovídá o něm hodně.
Moc ti držím palce, abys to zvládala čím dál lépe.

Anonym
14.2.2011 v 17:04:40

marika81

ahojky, zaměstnávám se neustále…dokonce jsem zjistila, že na spoustu věcí jsem neměla čas, protože stále byly jiné “povinnosti“. Také se chci po dlouhé době vrátit k vyšívání, které fakt miluju a k focení, na které nebyl čas.
Není to ještě stákle ono…je to pořád čerstvé, ale hlava už si zvyká na nový “režim“, tak to snad zvládnu.:-)

Agáta

marika81
14.2.2011 v 14:46:49

Agáto, to je super, hlavně se i nadále zaměstnávej, navštěvuj se s rodinou, budeš ještě potřebovat jejich morální podporu……….za chvilku budeš mít všechno zlé za sebou a budeš dýchat ještě svobodněji, než ted aurčitě najdeš i skvělého mužského pro sebe a pro děti skvělého kamaráda:-)

Anonym
14.2.2011 v 14:18:52

ahoj holky,

po dlouhé době se opět ozývám :-)
Mám za sebou první soud, byla to jen formalita kvůli dětem, teď už mě čeká jen rozvod.
Nervově jsem na tom mnohem lépe, nasadila jsem si terapii, takže hodně čtu, šiju všechno možné atd, hlavně zaměstnat mozek. Hodně se navštěvuji s kamarádkami a rodinou…dřív na to nějak pořád nebyl čas.
Jinak vyplavala na povrch spousta nových skutečností, co se týče mého manželství a ty mě 100% utvrdily v tom, že je nakonec dobře, že se to všechno stalo teď a ne za dalších deset. Detaily nebudu rozvádět, neboť je mi z toho až smutno…
Takže holky…ještě jednou děkuji všem za podporu, za reakce a za rady…moc mi to pomohlo si popovídat, i když se neznáme osobně….
Držte pěsti i nadále a já se opět ozvu…

Agáta

Stránky: [1] 2 3 4 5Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist