Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Zkušenosti s výrobky a službami » Jak zvýšit plodnost?Jak zvýšit plodnost?
ctenarka
5.12.2010 v 7:55:51

Někde jsem tady v nějaké diskuzi zahlédla, že je možné zvýšit plodnost ženy nějakými bylinkami. Nevíte někdo, jaké by to mohly být. A možná to bude znít bláznivě, ale není třeba možné tím nějak ovlivnit možné pohlaví dalšího dítěte? Opravdu bychom chtěli kluka. Já vím, že to není zásadní, ale my bychom ho opravdu moc moc chtěli. Už jsem četla na netu spoustu rad, že se mají poslat plavci v den ovulace, nemá ženská držet dietu, má jíst sladké, sledovat děložní hlen, teplotu a krvácení, že záleží na stáří krve partnerů, že má ženská jíst spíš banány a červené maso a pak se narodí asi kluk (no některé metody jsou asi konina, ale proč to nezkusit).

Ale kdyby existoval nějaký třeba čaj pro podpoření plodnosti, můžete mi někdo poradit jaký čaj mám asi pít? Abych tomu trošku třeba pomohla…?

Stránky: [1]
Anonym
6.12.2010 v 9:02:56

Jeden astrolog řekl,že pohlaví potomka ovlivníte pokud změníte zvyky v milování.Když změníte např.dobu milování(ráno-večer),tip polohy,četnost a pod jako jste to dělali u prvnýho početí.Ať se zadaří!andy.

Anonym
5.12.2010 v 20:59:32

Ahoj.Na ženskú neplodnost je čaj Kontryhel- pije se po skončení mensturace 21dní pak 1 týden přestávka 1 šálek denně.Mne pomohl ten čaj i bylin.preparát GYNEX od firmy Energy dávkovaní dle návodu.
Co se týče pohlaví mám kluka a holku.Vyšlo mi to podle stáří krve i podle doby ovulace.
Dokonce jsem si dala dělat i Jonášův kalendář početí podle pohlaví,ale to je na dlouhou dobu,tak nevím jestli to funguje.Sexovat ob měsíc a to jenom pět dní v měsíci.
Na holku se má sexovat jenom raz za týden a na kluka 3-5xtýdně.Jídlo nemá vliv!Ať ti to vyjde!andreahla.

zuzina
5.12.2010 v 13:00:56

Kdysi dávno byla moje mamka u nějakého týpka,který zadal datumy narození rodičů do počítače a dle narození miminka/přepokládaného/ bylo určené pohlaví a vyšlo to:-D

…láska na celý život :-)

MatušenkaMatušenka
5.12.2010 v 12:43:44

ctenarko pohlaví se asi fakt nedá ovlivnit.Kdysi jsem slyšela že se to dá spočítat podle stáří krve jak si psala.Ale moc tomu nevěřím.A babány nejím kvůli žlučníku a mám 2 kluky.

Ivča a DomčaIvča a Domča
5.12.2010 v 11:13:30

Kromě toho, co napsala Nadi, tak dodám, že by měl na plodnost mít vliv taky z bylinek Kontryhel.

Pohlaví se nedá ovlivnit, aspon podle mě. Já třeba banány nejedla, červené maso málo a narodil se Dominik:-)

Jinak se dá taky, že když chceš kluka, tak by oplozující soulož měla proběhnout v den ovulace nebo těsně po ní, protože klučičí spermie jsou rychlejší než holčičí (ty přežívají déle) a taky byste měli být před touhle oplozující souloží zdrženlivější v sexu, aby se zvýšil počet klučičích spermií v ejakulátu. No, ale to jsou zase jedny z těch rad, co vůbec nemusí vyjít:-)Pravdou je z mé zkušenosti, že my počali Domču po více jak 3týdenní abstinenci kvůli mé operaci, kdy jsme prostě ze zdravotních důvodů nemohli, takže poprvé po třech týdnech to vyšlo a byl z toho kluk – jestli to bylo “vinou“ té rady nebo prostě příroda, už se nikdy nedovíme:-)

Držím palce:-)

nadi
5.12.2010 v 8:37:17

Ahoj čtenářko,touha po dítěti je strašná věc.Já po něm toužila dlouhé 4 roky,kdy jsem se já i manžel léčili na neplodnost a proto ti s úsměvem můžu říct,plodnost můžeš ovlivnit ale pohlaví dítěte nikoliv.
Na podporu plodnosti opravdu existují čaje,masáže,dieta,změna prostředí,styk jen jednou za 3dny,hlídat baz.teplotu i plodné dny.Dále můžeš požádat gynekologa o clostilbegyt pro sebe a pro manžela koupit v lékárně senzilk.
Ale pohlaví dítěte nedokáže ovlivnit nikdo,já mám nakonec 4děti..jedno velké,jedno/z IVf/ a dvojčata -neplánovaná samovýroba.A jsou to..kluk..kluk..kluk..a jako bonus nakonec Elinku.Já zase chtěla strašně moc holčičku a když mi řekli,že čekám dvojčata a že jedno je určo kluk,šla jsem do kolen..při představě 4kluků+manžel+kocour…hrozný.Naštěstí to bánbůh nedovolil a mám i Elinku.
A jak se dělají kluci???asi bych to měla vědět,ale nevím.Vždy jsem byla přesvědčená,že teď to bude holka!!
Přeji hodně štěstí,ať máš na testíku brzo // čárky a ať ti dr.na ultrazvuku řekne..je to kluk maminko!!!a když nebude,nebuď smutná,bude tam příště.pa pa

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist