Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Zkušenosti s výrobky a službami » Oblečení značky ADLEROblečení značky ADLER
nuninka
20.11.2010 v 9:58:46

Holky máte s touto značkou někdo zkušenosti? Chtěla bych pořídit chlapovy na Vánoce mikinu této značky, ale nevím jaké jsou.
Jsou teplé? A je tato značka opravdu tak kvalitní jak se o ní píše?
A já bych chtěla nějaké trička.
Mají totiž celkem dobré ceny.

Stránky: [1]
nuninka
22.11.2010 v 8:32:09

Holky díky za Vaše zkušenosti :-))
I paní mi napsala,že trička se sráží a ráda pouští. Ale doporučila mi jednu teplou mikču, která je dobrá. Jinak na trička mi doporučila jinou značku. Taky nejsou drahé 139,- za kus a vypadají pěkně. Tak uvidíme.

berulinka1
21.11.2010 v 9:03:36

nuninko,loni jsem koupila synovi 2 trika od Adlera,nám se teda nesrazily,ale pustily barvu..měl v kombinaci černočervené,uprostřed bílej proužek a hned po prvním vyprání se proužek zbarvil..a po několka vypráních u toho druhýho pustila zelená do bílý..takže sice byly trika levný-jedno 99Kč,materiál pěknej,ale skrz to pouštění barev bych ho už nekoupila..jedině jednobarevný:)

Anonym
21.11.2010 v 9:00:35

Peťko, myslím, že to mají prodávat vysrážené jako všichni ostatní. Nepamatuji si, že by se mi tohle stalo u jiných věcí a většinou kupuji pouze stoprocentní bavlnu.

Nicméně když se podíváte na MMB na použité věci, tak ta trika změní tvar už po pár praních.

Sonča.

PeťkaPeťka
20.11.2010 v 18:20:41

Mám trička a jsou moc příjemná. Jednu mikinu taky a taky v pohodě. Ona je to totiž vážně 100% bavlna a ta se srazí vždycky!!! A o hodně!!
Jinak jsem spokojená, musí se pořádně žehlit, což je zase jedna z nevýhod bavlny, ale jinak mi přijdou kvalitní a na tělo příjemné, pevné. Já tedy doporučuji. :-)

Jinak právě také čekám na trička s obrázkem, co jsem si nechala dělat od paní z MMB. Tak uvidíme. Ta trička Adler, co mám doma jsou stále v pořádku, ovšem je nutné s tou srážlivostí počítat.

Anonym
20.11.2010 v 17:32:49

To samý, katastrofa. Kupovala jsem na Fleru malovaná trika a mikinu. Jedno triko se začalo párat v podpaží, druhé triko se srazilo během dvou nebo třech praní o 6 centimetrů a poslala jsem ho na reklamaci. Mikinu jsem jednou reklamovala kvůli špatnému zipu, teď asi po čtyřech měsících vypadá hrozně, zralá na charitu, už nemám chuť se dohadovat. Vybledlá, sražená, pas úzký, rukávy široké, no hrůza. A to vše peru na jemno, protože je na tom potisk. Nejvíc mě štve, že pořizovací cena mikiny je 200 Kč, já za to dala 500 Kč kvůli obrázku navíc. A pak si od paní přečtu, že jsem jediná, kdo si stěžuje. Ale jiná prodávající mi tyto problémy potvrdila.

Sonča.

Ivča a DomčaIvča a Domča
20.11.2010 v 10:03:54

Nuninko, Domča má nějaká trička od této značky i přítel, resp. měli, ale stačilo pár vyprání a strašně se srazily, takže to bylo pak malý na nošení. Přítel měl nějaký bílý, po vyvářce se srazily hrozně moc a obrázek, co měl Domča na triku asi po dvou, třech vypráních začal mizet (nebylo bílé, takže se ani nevyvářely a stejně mizel:-(
Osobně bych si výrobky této značky už nekoupila.

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist