Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Starosti » Ach to naše trápení.Ach to naše trápení.
berulinka1
18.11.2010 v 7:34:28

čtenářko,naší malý taky hnisalo,ale co vím,tak jí to vymáčkli,vyčistili a měla potom klid..a co její obvodní lékař na to??..tomu by to jedno být nemělo,otravuj tak dlouho,dokud se něco nezačne dít..moc držim pěsti,aby se malý ulevilo a konečně se někdo pozastavil nad trápením malýho dítěte.

Stránky: [1] 2
pvosapvosa
18.11.2010 v 10:41:39

Tak mě, když jsem byla malá, to taky dlouho hnisalo a mamka říkala, že se mnou byla aspoň 3x na čištění – rozřízli a vyčistily. Mám po tom jizvu do tvaru Y :-).

…mít smysl života.

Anonym
18.11.2010 v 10:29:11

To je mi moc líto. Můžeš zkusit kalmetizační stanici, ať ti poradí. No a zajímalo by mě, jak jste na tom s dalším povinným očkováním. Pokud nemáte zahojené TBC, tak byste další mít neměli.

Jinak souhlasím s Matildou. A ještě teď si vybavuji rozhovor s praktickým doktorem, který se mě vážně zeptal, jak se svým vysokoškolským vzděláním můžu věřit homeopatii.

Homeopat doktor se bude blbě hledat a neznamená to, že Ti poradí, můj první homeopat byl doktor a dopadla jsem blbě, už jsem to popisovala v jiné duskuzi. Navíc doktor může mít jen boironský homeopatický kurz, který ale v tvém případě spíš může uškodit, když se s tím potýkáte rok a půl.

Sonča.

ctenarka
18.11.2010 v 9:43:32

Alespoň, že tak, Matildo. Škoda, že to nebylo o rok a půl dříve.

S těmi homeopatiky, já se porozhlédnu tady po okolí, jestli nedělá homeopatii i někdo, kdo je současně lékařem. Uvidíme. Prostě už nevím co s tím. Tak uvidíme.

Děkuji za příspěvek.

MatildaMatilda
18.11.2010 v 9:24:20

Čtenářko, moc mě mrzí, že se malá musí tak trápit, jen tě chci trochu uklidnit, plošné očkování na TBC je zrušeno, takže u svých dalších dětí se už nemusíš obávat.

Popřemýšlej trochu víc o uzdravení homeopatickou cestou, možná to chce přestat myslet skrz předsudky a nějakou víru, že jedině lékaři pomohou, protože jak vidíš, tak naší klasické medicíně je to zcela fuk. Zkus si otevřít mysl a srdíčko a říct si, co je pro tvoji holčičku nejdůležitější, já ti i přes písmenka můžu garantovat, že dobrý homeopat tvé holčičce určitě pomůže. Ale jít tam s totální skepsí nemá cenu, protože malá z tebe vycítí veškeré emoce.
Bohužel očkování jí narušilo její imunitní systém, který teď bojuje hlavně tímto způsobem.
Tak držím palečky, ať je malá brzy zdravá po všech stránkách.

ctenarka
18.11.2010 v 7:46:00

Děkuji, berulinko. Já ti taky držím palce. No, vědět dám. Uvidíme. :-)

berulinka1
18.11.2010 v 7:43:22

jj,to určitě,aby ten hnis viděli..a měli by to vyčistit,by se hnis nedělal..takže tfuj,tfuj,tfuj,ať je malá brzy v pořádku:)

berulinka1
18.11.2010 v 7:41:01

čtenářko,já myslela doktory,že to dětem vymáčkli,né my:)..já bych na to neměla odvahu..no to je ještě skoro měsíc,než tam půjdete,ale stůj si za svým,že prostě chceš,aby s tím začali něco dělat,nejde,aby takhle malý dítě mělo bolesti..pak dej určitě vědět,jak jste dopadly,doufám,že to bude v pořádku:)

ctenarka
18.11.2010 v 7:40:56

No, berulinko, právě tam jsem se setkala s nezájmem. Doktorka mi po dlouhém čekání řekla, že s tím stejně nic udělat nejde, protože tam momentálně žádný hnis není. Já večer před tím z toho vymáčla. Ale šlo to opravdu samo. Tak holt počkat, až se to zase naleje. Už jsme tam byli 4x.

ctenarka
18.11.2010 v 7:37:38

Berulinko, 14.12. jdeme na kontrolu, takže to mačkat nebudu, aby to viděl. Někdy mám pocit, že si celé zdravotnictví myslí, že kecám. Každopádně ji to bolí. To je vidět. Jenom ji na to šáhnu. Kdyby něco, tak tam poletíme hned.

Zase přemýšlím nad tím, jestli to není prostě imunitní systém. Hnis jsou vlastně mrtvá těla bílých krvinek. Tak jestli není špatně to nějak tlumit.

No jo, jenže člověk chce tomu miminku nějak pomoci.

Přemýšlím o tom, jestli by bylo možné, až budu mít druhé mimi se nějak tomu očkování proti TBC vyhnout docela. Co jsem slyšela, tak už se v porodnicích neočkuje. Ostatní očkování mi nevadí, ale tohohle se bojím. Nebo se tomu docela vyhnout nejde?

berulinka1
18.11.2010 v 7:36:19

ještě jsem si vzpomněla,že synovi to hnisalo taky(po přeočkování v 10 letech,očkovali ho na plicním a tam mu to taky vymáčkli a vyčistili..zkus se obrátit na plicní ambulanci,třeba ti tam poradí:)

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist