Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Hromadná děkovačka .... a jak se máme :-)Hromadná děkovačka .... a jak se máme :-)
Horempádem
10.11.2010 v 0:33:55

Holky,
musím poděkovat hromadně, protože přáníček k narozeninám se sešlo spoustu a hrozně moc jste mě dojaly, že na mě tak myslíte.
Já na vás myslím také, v rámci možností alespoň čtu, abych byla v obraze. Času na psaní je žalostně málo, ale snad se to zlepší. To že se moc nezapojuji, je skutečně dáno mou prací, protože když už jsem doma, tak veškerý čas jde Elince a rodině všeobecně. Ale na vás nezapomínám! Stále doufám, že se naučím si našetřit i čas na vás a konečně se zapojit do diskuzí :-)

Jinak jak se máme. No je toho moc, něco negativní, ale i pozitivní věci se rojí, tak snad nade mnou ten nahoře občas bdí a přisouvá i dobré věci :-)

Jednou dobrou a nejlepší věcí je, že Elinka se drží zdravá. Občas nějaká ta rýma by se našla, ale narozdíl od loňska se nepotýkáme s horečkami a tak mě to moc těší. Homeopatie nechala svůj otisk a tak v tom hodlám pokračovat.

Nu manžel je na tom hůře. Lupénku mu testovali a dozvěděli jsme se, že na tuto nemoc byly testy negativní. Předevčírem mu oznámili že se jedná o něco jiného. Mudra si to nechala jako druhou , tu horší možnost. Jedná se o “Lichen ruber planus“. to je název co? Mudra mu navrhuje okamžitou hormonální léčbu a to i ve formě injekcí a mnoho dalšího. Já si zase stojím za homeopatií, protože toto vše má nějaký svůj původ a hormony se to jen tak nerozežene.

No a já? Já jsem vcelku v poho. Sice rýmuji, ale už to snad bude lepší.

Dnes k narozeninám jsem dostala v práci moc pěkný dárek :-) Z pozice běžného kontrolora jsem byla po měsíci povýšena. A to docela nad mé očekávání. Původně jsem myslela, že mě po třech měsících hodí na pozici kontrolorů, kteří jsou v současné době nademnou, a to tedy o jeden stupeň. Ale dostalo se mi vyšší pocty a byla zřízena nová pozice. Zhruba se jedná o dohled nad všemi kontrolory, jak nad těmi nižšími, tak i těmi vyššími a hlavně se to týká veškeré výroby, tj. ne jen Volkswagen, na kterém nyní jsem, ale všemi projekty.

Takže mám trochu vítr, protože už jsem si tak nějak zvykla na to co dělám a tak nějak si nedokážu představit, že naskočím rovnou do této pozice. Ale odmítat to nebudu že :-)) Zítra bych měla dostat přesnou specifikaci, tak snad budu i vědět, co že to vlastně ze mě bude :-)

Tak ju holky, už je zase půl jedné, tak se mějte moc hezky. Moc na vás myslím a všem přeji mnoho pohody a zdravíčka.

Jo a Zavi, taky vše nej k narozeninám :-)

Stránky: [1] 2
Horempádem
12.11.2010 v 23:35:20

Ahoj holky,

děkuji za další gratulace nejen k narozkám, ale i k práci :-)

Tak už konečně vím, co to ze mě vlastně bude, takže “supervizor operativní kontroly kvality ve výrobě“. Bože to je dlouhý název:-) Začínám od pondělí a fakt se děsím všeho, co mě čeká. Mám dvoustránkový popis toho, co budu mít na starosti a už mě z toho bolí hlava :-D Budu se modlit, aby mě to nezkolilo.

Jinak co se týká manžela, no tak ten se snaží se se vším tak nějak srovnat. Po novém roce začne chodit k homeopatovi, tak snad se z toho brzy vyškrábe. Jeho podlomené psychice rozumím, taky bych nebyla v klidu a už vůbec ne jako ženská, vždyť to znáte, když vám něco podlomí sebevědomí a kor zdraví.

Pro Haninu :-) Bydlíme stále u Turnova. Zatím jsme stále ve fázi plánů. Bohužel jinak to zatím nejde. Žije se nám ale dobře a rodiče to snad s námi taky přežijí. Postup v práci tomu ale napomohl, tak konečně snad budeme moci někde žádat o úvěr a začít na jaře něco budovat.

Jinak díky změnám v mé práci se snad víc uvidím s Eli. Někdy to bylo fakt náročný, takže pevně doufám, že se to teď postupně srovná. Potřebuji si na “berušku“ udělat víc času. Ona je tak hodná a má se mnou obrovskou trpělivost. Je to zlatíčko.

marika81
11.11.2010 v 23:44:37

Evi, jsem ráda, že jsi se zastavila cestou na Mallorcku………….mám radost i s tebou z toho povýšení, ty to zvládneš, s každým se umíš poprat, takže jím ukaž, jak jsi skvělá:-)
Elince velkou pusu, že je zdravá:-)
A manželovi??? Já těm nemocem nerozumím:-)

HANINA25
11.11.2010 v 22:08:41

Já dodatečně všechno nej….
Hodně zdravíčka,štěstíčka a plno pohody do dalších narozenin.
Tak se drž kontrolorko a dej vědět co a jak.
Jo a kde teď vůbec řádíš? Já sem zatím taky nějak mimo a plán z Pardubic-Hradce k Vám bude blíž nějak nevychází:(

Paťka
10.11.2010 v 16:47:47

HP
taky jsem ráda, že jsi se ozvala.Krásný dárek ti dali v zaměstnání, tak ať se ti na novém místě daří a baví tě to.

Tak to je dobře, že to není u tvého muže lupenka.Toto se může vyléčit, tak ať kápnete na něco co manželovi zebere.

ZavaZava
10.11.2010 v 15:28:38

Horem, taky děkuju za přání! Jsem moc ráda, že ses tu ukázala, i když by to mohlo být krapánek častější:-)) Ty jsi sakra dobrá, že tě povýšili nad všechny povýšené!! Moc ti přeju, aby se ti ta práce líbila, příjemný kolektiv a žááádnéé problémy! Nebo aspoň snadno přepratelný problémy. Horem, jsem všetečka, o bydlení nepíšeš, jste stále na chatě nebo jsem něco přehlídla?

Mé tvoření najdete na www.fler.cz/emart.

MatildaMatilda
10.11.2010 v 9:25:08

HP, doufám, že jsi slyšela ten balvan, který ze mě před vteřinou odpadl:-) Jsem tak ráda, že se ozýváš, že se máte ne hůř, spíš líp, i když nemoc manžela to je asi samostatná kapitola, ale věřím, že ty jdeš za vším urputností buldoka a i s tímhle velkým problémem se vypořádáte, hlavně že je Eli zdravá a to povýšení už je opravdu třešinka na dortu – moc ti to přeju:-)
M.

Mošt
10.11.2010 v 9:24:43

Milá Evičko, včera jsem tu nebyla a tak jsem Tvoje narozeniny prošvihla, tak dodatečně všechno nej, nej, nejlepší k narozeninám

LienLien
10.11.2010 v 9:19:37

Ahoj, ráda tě tu vidím, jsem ráda, že zprávička vcelku pozitivní, práce, Eli i ty v pořádku, manžel se nějak popere a co rodiče? Vyšetři čas a ukaž se víc, i když díky i za ten trošek :-))

bamiskabamiska
10.11.2010 v 8:07:50

ráda tě čtu ani nevíš jak tu chybíš, tak koukej šetřit časí´k a nakukovat jak to půjde,ale samozřejmě to chápem, jinak dodatečně vše nej…s tím manželem at to dopadne dobře ach jo to jsou trápeníčka….zrovna včera ač to sem nepatří mi volala kamarádka, holčička co ke mě chodila do školky měla bouli na bříšku poslali ji do nemocnice a skončila v motole má nádor na ledvině, a neví zatím jaký tak jsem to ořvala….takže to že se nejvíce raduješ ze zdravíčka smudlinky je to nejkrásnější a tak málo si to uvědomujem že to není samozřejmosti….at novou pozici zvládáš a nebud na ně pes :-D

zuzina
10.11.2010 v 7:59:00

Ahoj Evi,tak to je opravdu hezký dárek k narozeninám:-))Tak ať ti to vyjde a daří se ti na novém postu.
No a k manželovi…dobrá zpráva je,že je to vyléčitelné a nepřesnosné,takže Eli není ohrožená/jak jsi měla obavy u lupenky/spíš mě překvapuje,že diagnostika trvala tak dlouho.Ale čím jsem déle ve zdravotnictví tak mě by to už snad překvapovat nemělo:-( i když jak kolikrát sama píšeš,nemůžeš mít nic jednoduché,tak snad bude všechno dobré a bez komplikací.Držím palce.

…láska na celý život :-)

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist