Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Radosti » Srdečný dík:-)Srdečný dík:-)
MatildaMatilda
11.10.2010 v 14:15:27

Holky moje, jsem momentálně v tak šíleném časovém presu, že přímo vidím tu potvoru (čas), jak mi protéká mezi prsty a nezastaví se ani na chvilku:-)

A tak využívám této možnosti- ač bych to klidně mohla napsat do Vzkazníku, ale netuším, zda byste si to přečetly opravdu všechny – a píšu sem do Tamtamu poděkování za všechna milá srdečná přáníčka k mým a Katčiným narozeninám z minulého týdne.
Zvolila jsem tuto možnost, protože těch přání bylo tolik, že odpovídat na každičké z nich by mi trvalo snad týden, a protože teď vůbec ani nestíhám nahlížet, natož psát třeba do plkárny, tak je jasné, že k odpovědím bych se tak brzy nedostala a navíc, nedokážu poděkovat jednou větou, vždyť mě znáte:-)

Holky moje milé, ještě jednou moc děkuji, kdo jste si vzpomněly a mnohé napsaly víc, než jednoduché přání, čte se to krásně a hřeje to na duši a vy, co jste nestihly, či propásly, nepřejte dodatečně, nekajte se, protože já vím, jaká zlatá srdíčka se zde vyskytují a často taky nestíhám přát všem, není to prostě v našich silách, co si budeme nalhávat:-)

Podzimní povinnosti mě převálcovávají, učení s Kačkou coby s dítětem s ADHD je velmi náročné, na zahrádce je potřeba ještě stihnout opravdu hodně práce, účto zanedbávám, protože si neumím udělat pořádný časový rozvrh, Vladánek je nachcípaný, takže nechodí do školky a celé noci prokucká, Kačku vyhrabávám z bacilů už druhým týdnem, ale ta do školy chodí, k její nelibosti, samozřejmě:-)

Do toho jsem chytla bacila i já, tož jsem se přes víkend snažila kurýrovat mimo jiné i bezinkovým likérem od mé zlaté švagrové:-) a už je mi líp a těm, kdo jste sledovaly mé trápení ohledně špatného čísla účtu minulý týden v plkárně chci vzkázat, že paní se mi ozvala, že jí pošta vrátila penízky, že číslo účtu neexistuje, takže mi je pošle znovu na to správné číslo, čili abych to shrnula – bůh existuje:-)

Trápení s neuhrazenými pohledávkami pokračuje, blíží se konec roku a úřady tlačí víc a víc, už svého muže vůbec nevidím, jak je pořád v práci, ale jelikož se neplacení faktur stalo českým národním sportem, tak to asi lepší už nebude… :-(

Díky všem, co dočetly až do konce, já zase mizím, pokusím se aspoň trochu nafouknout den, ať toho stihnu víc a doženu ten proležený víkend:-)

Martina

Stránky: [1] 2
VirenkaVirenka
12.10.2010 v 20:29:01

Matildo, já ostuda jsem přestala narozeniny sledovat úplně, takže mně tvoje díky opravdu nepatří, ale jinak doufám, že už jste na tom zdravotně líp, když už ten zbytek těžko člověk ovlivní. Já letos ten podzim cítím taky pořádně, už někdy od konce srpna :(

Ájík
12.10.2010 v 19:16:36

Martinko zlatíčko, jsem ráda, že se ozýváš… Kačenku jsem propásla, tak se omlouvám a dodatečně přeji všechno nej nej berušce..
Sluníčko, chápu tě, taky nestíhám vůbec, je to časově náročné a doma nám to taky chcípe na přeskáčku, aktuálně Domča se svým alergickým astmatem, nejhorší je, že dýchá Ventolin už třetí den a nějak se to nelepší :(
Zlatíčko, ty peníze vás tedy válcují :( Se všemi, kteří neplatí, bych pěkně zatočila – doprčic, copak ty si můžeš dovolit nezaplatit? Hnedle na tebe pošlou exekutora, ale kdo dluží větší částky, tam pohodička, nic se neděje. teď jsem se nervla – Martínkovi minulý týden ve škole ukradli bundu i s klíči, ředitel jen lakonicky prohlásil, že bundy se tam nekradou a ticho po pěšině… zato včera se nějakému klukovi z kabinetu ztratil náramek, měly jste vidět to tóčo, volali se policajti a řešilo se to až v které dupě…. pardon, ale jsem fakt rozlícená. Asi dítko nějakých sponzorů či co :(((
Jen tím chci říct, že tenhle binec už tady nemá obdoby….

Martinko, držte se, přeji ti, ať se z nemocí vylížete a hlavně – ať už je konečně lépe… a jsem ráda,žes dostala aspoň penízky za ty dýně, i to jsou peníze.
Opatruj se – posílám pohlazení a velké objetí :)

MatildaMatilda
12.10.2010 v 14:52:16

Jovi, dík, vím:-)
No, osobně si myslím, že na některé firmy bych opravdu nejradši poslala ty mafiány:-)
Jednu vymahačskou firmu přes známého už máme v jednání, jenže ono se to všechno teď tak strašně vleče, pořád není nachystaná smlouva, pán tvrdí, že tolik vymáhání, jako mají teď, neměli nikdy v životě a prostě nestíhají… Co se to tady děje za hnusárny, to by se z toho člověk po….

JovankaJovanka
12.10.2010 v 14:32:43

Martinko, jsem na tom podobně jako Babofka :-)
Takže dodatečně Tobě i Kačence všechno nejlepší k narozeninám, ať jste všichni brzy zdraví a ať Vám zaplatí všichni, kdo Vám dluží, i s úrokama!!!
Kdybyste se o těch dluzích chtěli pobavit s mým mužem, ozvi se, však víš :-) (pro ostatní – není napojen na žádné mafiánské vymahače :-)) )

MatildaMatilda
12.10.2010 v 14:15:48

Holky, dík:-)
Bohužel s bacily se to nelepší, už pátým dnem bojuju s nějakým otrapou v krku, je teda značně nepříjemný a všechny moje výzvy k odchodu ignoruje:-) Do toho jsem začala snoplit, ale mírně, takže takovou klasickou rýmu zatím nemám. Zato Vladoš i Kačka, sedí jim to asi v dutichách, bylinky vůbec nezabírají, Vladánkovi je teda o kousek líp, on to má jak na houpačce, jeden den líp, druhý den zase hůř a tak pořád dokola. Kačce se to spíš horší, zelená zalezlá rýma, tak nevím, asi nás zase doktor nemine.

Tak vás všechny zdravím, do plkárny nakukuji, až bude volněji, po výplatách a Dpháčku, tak se zase ozvu. Bami, Mari, skvělé fotky, ta s opičkami má jedničku:-) a Bami, ta s těmi chlapy při práci – souhlas se Zavou, já i v naprosté honičce vždycky ráda spočinu pohledem, když můj muž doma kutí:-)
Fakt se mi úžasně účtuje s usopleným protivou na klíně, dneska jsem se k tomu ještě nedostala:-)

JanaKJanaK
11.10.2010 v 19:20:34

Ahojky Marti, jsem ráda, že ses ozvala, už jsem si říkala, co se asi s váma děje.
Bacílky vyležte a na dlužníky vemte hůl. Vím, je to nereálné, tak alespoň budu držet palečky, aby se situace brzy změnila.
Kačce dodatečně vše nej, nějak jsem si nevšimla, že je taky oslavenkyně.
Měj se hezky a někdy zajdi – práce nemá nožičky, neuteče :-D

babofka
11.10.2010 v 17:26:40

Ahojky,
jejda, koukám, že jsem něco propásla… Přiznávám se bez mučení, že doby, kdy jsem pravidelně hlídala, kdo slaví, jsou tytam a já jsem ráda, že ěkteré dny aspoň zběžně nakouknu :-)
Takže opožděne tobě i Katce všechno nej nej nej a ať je líp!!! ;-)

ZavaZava
11.10.2010 v 17:20:14

Martinko, sluníčko, díky, že sis na nás v tom našlapaném programu udělala chvilku a napsala. Protože já mám černé myšlenky hned, jak tě 2 dny nevidím (o víkendu se nestresuju, už vím, že máš od nás pauzu). Takže prosím, když nebudeš mít čas psát, písni aspoň: žiju….:-)) Že ti všechny přejeme okamžitý obrat v té vaší situaci víš, to už ani nemusím hlásit… viď!? Drž se.

Mé tvoření najdete na www.fler.cz/emart.

bamiskabamiska
11.10.2010 v 15:54:17

no já jsem také kajícnice, nestíhajda, napsala jsi to hezky podpisuju se pod to…no jak tak koukám tak toho zase sluníčko máš na sobě naložíno hodně, ach jo aspon to zdravíčko kdyby se zlepšilo a bude zase o kousíček líp…s dlužníky holka moje zlatá se toho tu napovídalo a naradilo a prd platný vid holka zlatá já mám pocit že se v tom už plácáte skoro rok vid? psala jsi tu i o vymahačích, ale nějak mi uniknul výsledek…moc bych ti přála aby se to srovnalo…s učením tě chápu není to žádná sranda mám to doma také….posílám obejmutí a brzy se nám vrat práce není zajíc neuteče, já vím, ale chybí mi tu tvoje psaní a to mooooc

marika81
11.10.2010 v 15:03:29

Tak já se kaju a dodatečně Kačce přeji všechno nejlepší…….není možné, že jsem jí propásla:-)

A moc se nehoň, záhony neutečou……..akorát ty bacily by jsi měla vyhnat od vás z domu:-)

A ta situace u vás mě hrozně mrzí, jak jen na ty dlužníky, aby si nedělali ze splatnosti holubník……bych je brala holí:-)

Marti drž se a brzy se ukaž v plárně:-)

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist