Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Zkušenosti s výrobky a službami » Dětská obuvDětská obuv
Anonym
7.10.2010 v 7:15:06

Ahoj, máme dvojčata, je těžké sehnat dvoje stejné boty pro ně. Nevíte někdo kde by se daly sehnat kvalitní boty pro dvojčata?Jsem z Ostravy, máme 1,5roků a potřebujem botky na zimu, kupujeme poprvé pevnější obuv. Dík za radu, Katka.

Stránky: [1]
Anonym
8.10.2010 v 14:54:31

Ahoj, jsem taky z ostravy a se synem jezdím pro botičky na Bělský les. Ještě vloni jsme obíhali obchody, nikde nic nekoupili, nakonec jsme zjistili že největší výběr dětských bot. Mají i stránky kde se můžu předem podívat co nabízejí. http://www.detske-boticky.cz . Takže vřele doporučuji.

Anonym
8.10.2010 v 14:37:20

děkuji.já nemyslela klasické nazouváky,ale ty papučky,které se nazují,ne kotníčkové,ne pantofle.ty obyčejné paučky.snad jsem popsala problém správně.Miluška

JarmuschkaJarmuschka
8.10.2010 v 14:33:11

Moje holky budou mít šest a papuče nazouváky ještě nemají.
Až letos jsme jim koupily “crocsy“ na zahradu.
No a pokud vím, řada rodičů dává dětem (obzvlášť, pokud mají speciální požadavky na obuv) místo papučů kotníčkové sandálky.
Nebylo by to řešení?
(Dalším plus je, že se v tom méně potí nožka.)

…obavy i radosti až do smrti.

Anonym
8.10.2010 v 14:27:22

Dobrý den,můžete mi prosím poradit.Musím mít pro dítě kotníčkové papučky,když musí nosit ortopedické vložky?koupila jsem od žiraafy na zapínání a viděla jsem,že mají i nazouváky.mám dojem,že nám bylo řečeno,že musí mít obuv se zpevněnou patou,ale nevím,jestli jenom boty nebo i paučky.Děkuji Miluška

JarmuschkaJarmuschka
7.10.2010 v 8:17:49

Katko, mám taky dvojčata. Od začátku holkám na zimu kupujeme celoroční trekkové boty Fare (tzn. jen s membránou, bez kožešiky). Přes zimu to nosí s ponožkama přes punčocháče, případně s vložkou. Na jaře odlehčíme – a kolikrát v tom ještě odchodily letní dovolenou.
Boty v novém vzoru (z aktuální kolekce) stojí cca 1100 Kč, nám se poprvé podařilo koupit z kolekce loňské (staré) – přišel nás jeden pár asi na 800 Kč.
Boty bychom si mohly objednat tady u nás do lékárny, ale předem nevíme, jakou velikost.
Tak jezdíme do Olomouce do jedné prodejny dětské obuvi (jsme z Hranic).
Paní majitelka si nás už pamatuje. Koncem září jí volám, jakou velikost aktuálně potřebujeme a kdy asi se máme zastavit. Ona nám pak pošle SMS, že máme boty k vyzkoušení na prodejně.
A nekupujem zcela stejné – naopak vítáme, když se boty aspoň trochu liší. Teď už mají holky dosti rozdílnou velikost, tak se to dá rozlišit i podle ní, ale dřív v podstatě jen podle barvy.

…obavy i radosti až do smrti.

ctiradkactiradka
7.10.2010 v 7:27:51

Katko, záleží, kde to máš v Ostravě blízko… Já chodím v centru do rpodejny Bambino, je to v tom objektu, do je u McDonalda, vlastně vedle Helios fotografa, akorát je to první patro se schody, pokud jedeš s kočárkem, je tam boční vchod s výtahem, to bych Ti ale vysvětlila, kdybys měla zájem zrovna op tuto prodejnu. POtom v Mariánkách na Přemyslovců je Bambino, co vím, tak Bambino ej i někde u soudu v POrubě. A potom vím, že je velká prodejna a kámošky si ji chválí v Bělském Lese (u Dubiny), je to bývalá prodejna Meinlu, ej to tam prý velké a výběr je prý obrovský. Já jsem z centrea, tak chodím do té, protože se mi nechce nikam jezdit…

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist