Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » VD + KLUBko » Samy/i o sobě » Moje VD začátkyMoje VD začátky
PetraPetra
4.10.2010 v 8:44:11

Máte-li náladu, pojďte si povídat…
Zkuste zavzpomínat na své VD začátky – jak jste objevili tyto stránky? Co vás přimělo i k dalším návštěvám? Co se od té doby změnilo? Proč jste se rozhodli, že se (ne)zaregistrujete?

Vím, že podobná diskuze tu už byla, ale lepší téma do začátku nové “povídací hry“ mě prostě nenapadlo. O co jde, se dočtete v článku Pojďte si povídat… pěkně od začátku.

!!! Budete-li mít k tomuto tématu i delší povídání, můžete nám je do pátku (8.10.) poslat i jako článek, bude-li mít hlavu a patu a aspoň nějakých 250 slov, rády ho zveřejníme na hlavní straně.
Začátkem listopadu pak vybereme alespoň jednoho z autorů článků na tato týdenní témata a pošleme mu pěknou knížku ;-)

…neustrnout ;-)

Stránky: [1] 2 3 4 5 ... nejstarší »
PetraOPetraO
17.2.2012 v 12:54:52

Petro, vyhrála 3. místo:-) Pak jsem jen občas nakoukla-byly tu nějaké zajímavé články-třeba jsem roky měla uložený článek, jak se dělá sliz (ač samozřejmě jsem věděla i o jiných jinde)na praní a kdo chtěl, tak jsem mu dávala odkaz zrovna na tento článek.
Jako bych sem ale loni v létě zavítala poprvé, díky jednomu z majlů, co mi přišel…, oni mi určitě chodily celé roky, ale jaksi, až tento jsem otevřela a od té doby sem koukám, co nového, opravdu pravidelně:-)

PetraPetra
14.2.2012 v 10:43:03

Děkuju moc za všechny příspěvky a jsem ráda, že se díky úkolovce (Zavo, odhadla jsi to správně – ty jsi té mojí nové excelentní úžasné soutěži nepropadla???? :-D) ozývají i ti, kdo se normálně napsat neodhodlají. Doufám, že po prvním překonání zábran vás budeme vídat i mimo soutěž :-)

Rajko, říkanky stejně jako písničky a taky spousta dalších částí VD potřebují přestavbu, časem se i knim snad dopracuju ;-)

kosko, nějaká ta reakce v diskutárně i komentář pod článkem se jistě zvládnou i bez talentu na slohová cvičení :-) A kromě toho se i z toho krátkého příspěvku, co jsi napsala, dá poznat, že nijak tragiské to nebude ;-)

johano, marklo, klenote, bajo, vojtěšinko, Matali, určitě pište dál :-) I kratinký komentář pod článkem autora potěší, hned je chuť pustit se do dalšího… No a v diskutárně se každý názor a zkušenost taky počítá :-)

bamisko, nebyla jsi tu ještě před těhu? mě se něco plete, že jsi tu ještě psávala, jak čekáš na ty dvě čárky… ale možná to pletu s někým jiným…

Lulko, holcice, hodně štěstí v soutěžení :-) …taky se občas někde ozvěte, ať víme, že tu jste ;-)

Ludlinko, na MD diskuzi občas taky nakouknu, jsem ráda, že aspoň hrstce z vás se na VD zalíbilo víc než jinde. Co jsem koukala, tak jste se oproti začátku roku už i trochu rozrostly :-) A ještě víc mě těší, když pak od nováčků ukotvených v jedné diskuzi čtu i úplně samostatné příspěvky nebo reakce jinde na VD.

zuzino, Jarmuschko, Šárko, Marysku, opakování matka moudrosti, co? :-) … já si to ráda přečtu znovu, znáte mě…

PetroO, jak jsi tenkrát v té soutěži vlastně dopadla? Vyhrála jsi něco? :-)

Babi go go, teda pamatovat si na den přesně datum výhry v soutěži… to máte nějaké významné výročí v rodině, že vám to tak utkvělo?

Lien, taky mám pocit, že jsi to tu už někde psala… a vybavuju si i to, že ty začátky nebyly z nejklidnějších :-) Ohledně Ance2008 jsi to vystihla přesně.

Ježečku, stihla jsi toho teda za tu dobu požehnaně. Jen je škoda, že kvůli všem těm změnám (i když pozitivním) už ti nezbývá tolik času na VD jako dřív…

Ance2008, jak psala Lien, tvůj příspěvek mě obzvlášť potěšil. Doufám, že budeš mít chuť dál zkoumat VD a sem tam i někam něco připsat i po skončení soutěže. Mám radost a budu mít ještě větší, když tě tu uvidím třeba i za měsíc :-)

…snad jsem na nikoho nezapomněla :-)
Budu se těšit i na další příspěvky – i když tento úkol už skončil ;-)

…neustrnout ;-)

LienLien
14.2.2012 v 9:54:30

Ance, tak to bude mít Petra radost, asi je to přesně to, co od soutěže očekávala :-)

Ance2008Ance2008
14.2.2012 v 9:47:13

Ahojky, mě do VD loni přivedla aukce na látkové pleny. Čekala jsem své druhé dítě a uvažovala o látkových plenách. Byl to způsob jak se dostat k novým plenám a ještě přispět na dobrou věc. Od tě doby jsem na VD sem tam nakoukla, přečtla nějaký článek, ale do diskuzí nepřispívala. A teď? Díky soutěži o hřejivé plyšáky jsem tu denně, pročítám články, diskuze, seznamuji se s VD a moooc se mi tu líbí.

JežečekJežeček
14.2.2012 v 9:15:15

Já taky hledala informace. Bylo to v lednu 2008 a čekala jsem miminko a přede mnou byla amniocentéza. Někteří si pamatujete, jak to tehdy dopadlo, ale od té doby jsem tady nakukovala a četla povzbuzující vzkazy, nejen pro mě. Pak od března 2008 jsem zaregistrovaná v rodině VD a stihla jsem další 2 děti, přestěhovat se, koupit další byt a třeba běhm příštího roku zvládneme i tu svatbu :-D *

LienLien
14.2.2012 v 9:00:24

Tak já jsem se hledala a nenašla, divné.

Hledala jsem radu. Tyhle stránky mi vyplivl gůgl a hodil mě rovnou do poraden. No a od té doby (asi 3 roky???) jsem tu téměř denně.

vojtěšinka
14.2.2012 v 9:00:01

ahojky-prvně jsem se na tyto stránky dostala přes soutěže a pak začala chodit pravidelně,když jsem měla ještě malé děti,ted už sem zaskočím jen občas pročíst diskuze

MarysekMarysek
14.2.2012 v 8:48:51

Budu se opakovat…poprvé jsem hledala radu….a postupem času se stala pravidelným návštěvníkem…dneska jsem tu spokojená a dalo by se říct, že i závislák :D

Babi go goBabi go go
14.2.2012 v 8:28:17

Asi je to už hodně dávno,co jsem se zaregistrovala na Vaší stránce,přivedla mě upoutávka na Fb.S určitostí si pamatuji,že 1.výhra v soutěži byla mi oznámena 26.7.2010,pro mou vnučku Adélku.Jsem tu dost často,čtu a posílám odkazy dětem,hledám rady,ponaučení a posílám dál.Stránky se mi líbí,.Dnes jsem tu a snažím se v soutěži o HŘEJIVÉ PLYŠÁKY.

Mám 4 vlastní a 3 nevlastní děti,11 vnoučat

ŠárkaŠárka
14.2.2012 v 8:27:09

Taky už jsem to sem kdysi psala…jsem na VD téměř 6 let, původně mě sem přivedlo hledání zkušeností s propichováním oušek u miminek (tehdy jsem měla pár měsíců starou holčičku) …mému miminku letos bude sedm let, v září jde do školy a tady se mi stále moc líbí;-)

Stránky: [1] 2 3 4 5 ... nejstarší »Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist