Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Co se jinam nevešlo » Zkušenosti s deštníkyZkušenosti s deštníky
Corina
29.9.2010 v 12:34:12

Jelikož je dešťové období, vytahujeme deštníky. A to je právě téma, které ze zvědavosti zakládám, protože mám velmi nemilé zkušenosti. Chtěla bych s vámi probrat, jak často je kupujete a kde. Včera jsem totiž zašívala dceři téměř celý deštník kupovaný v TAKKU. Konstrukce je přišitá nitěmi! Logicky při otvírání se nitě o hranu začnou trhat :-(( mě fakt berou čerti! :-( Už jsem měla deštník z Jysku, z tržnice, z obchodu a vždy ho musím zašívat. Mám na mysli skládací. Ten mohu nosit v tašce celoročně. K Vánocům jsem dostala deštník značkový, stál prý kolem 500kč, upadla koncovka. V opravně mi řekli, že ho neopravují :-(( ale že mi prodají tu koncovku za deset Kč :-))) Je světlý, tudíž už špinavý, ale zatím JE. Konstrukce pevná. Prosím vás o radya zkušenosti. Ráda bych dceři koupila kvalitní deštník, skládací, na Vánoce. Deštníky jsou totiž u nás věčné téma. Nebo mám na ně prostě jen smůlu?

Stránky: [1]
Ájík
30.9.2010 v 14:39:09

Cori, já jsem na tom skoro navlas stejně jako Zuzinka.
Deštníky od Vietnamců jsem kupovala kvůli ceně, ale fakt nevydržely dlouho – tak do půl roku.
Nakonec jsem se naštvala a za narozeninové peníze jsem si koupila deštník v obchodě – stál necelé 300,-, má opravdu pevnou konstrukci a jsem s ním spokojená.
Manžovi jsem koupila tamtéž za podobnou cenu a má ho už třetí rok, taky spokojenost. Klukům zatím kupuji vietnamské, no…. opravdu kvalita úměrná ceně, ale zatím vcelku drží.

zuzina
30.9.2010 v 13:37:31

Cori já mám smůlu na deštníky od vietnamců.Měla jsem i 3-4 za sezónu a to nepočítám deštníky od dcery.Tož včil jsem si koupila za 300 v galanterii,mám ho od jara a ťukám,zatím drží.Je skládací,tak ho mám pořád v kabelce.Dcera zatím dostává ty levnější,jelikož má spíš problém,že než se stihne roztrhat nebo tak,tak mi ho nechá ve škole..:-(

…láska na celý život :-)

Corina
30.9.2010 v 9:02:08

No tohle! :-)) Já čekala reakce podobné těm mým :-)) rozzlobené, naštvané :-)

Takže mám smůlu na deštníky? :-(
Mati, Lussy, Peťko, díky za vaše postřehy
Peťko, já právě chci, aby dcera nosila deštník v aktovce celoročně, stalo se, že šla ze školy, pršelo a deštník, jako když najdeš, ale povím vám, deštníků jsem měla doma celou plejádu :-(

PeťkaPeťka
29.9.2010 v 13:56:03

Cori, myslím si, že skládací deštník je prostě takový “záložní“ a při velkém dešti příliš nefunkční. Mám nyní teda už dva roky, skládací z prodejny Baťa, cena taky přes 500,-Kč. Je fakt, že je zatím v pořádku, vydrží i nějaký ten vítr, neohýbá se na druhou stranu. Ale když pak jde člověk někam dál, jsou skládací deštníky malé.
Dceři jsem kupovala přes net, takový pro slečny, moderní. Měla jsem strach jak bude sloužit a už ho má asi 3 roky a stále v pohodě. Je tyčový a stál kolem 350,-Kč. Pošlu do OV popř. odkaz, myslím, že ho ta paní od které ho mám stále vozí a prodává.
Jinak tedy nedám dopustit na velké deštníky, tyčové. Ty i při větším dešti fungují.
Jednou jsem koupila z nouze skládací manželovi za 49,-Kč. Druhý den ho použil a po 10ti minutách prý vyhodil do prvního koše. :-)

LussyLussy
29.9.2010 v 13:51:07

Cori,
třeba máš jen smůlu, já mám deštník asi 10 let:-). Skládací myslím že happy rain a drží. Já měla za život asi 3 deštníky, tak mám asi štěstí, nikdy se mi nerozbil.

MatildaMatilda
29.9.2010 v 13:15:43

Cori, asi máš holka smůlu… Já ti moc neporadím, mám deštník z tržnice už asi sedm let. Je fakt, že už je to šmejd, sice přes něj neprší a dá se pořád používat, ale jakmile namokne, tak se látka prověsí, takže mi tak nějak na té kontrukci plandá a proto se v nejbližší době chystám na koupi nového, ale i tak, vždycky kupuji skládací vystřelovací a pokaždé je jen šitý nitěmi, ale nikdy mi nepopraskaly. A před tímhle jsem měla krásný skládací z obchůdku s galanterií, ten jsem měla snad pět let, prostě na deštníky mám štěstí, asi kdybych ho neztratila, mám ho dodnes:-)

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist