Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Radosti » ITEA 2010ITEA 2010
JežečekJežeček
27.9.2010 v 13:23:51

Holky, chystáte se některá na veletrh?
Nevím ještě jistě, zda pojedu nebo ne, ale je to naplánováno na první den, tedy 30.9.
Potkáme se??? :-) *

Stránky: [1]
JežečekJežeček
4.10.2010 v 0:10:43

Musím přiznat, že i já jsem byla neskutečně zklamaná. Hlavně tím, že při příjezdu do Holešovic na Výstaviště bylo mrtvo. Jen pár lidí a jen pár vystavovatelů.
U mě platí i tentokrát “líná huba – holé neštěstí“, protože jsem své zklamání řekla před jedním stánkem, konkrétně Babypoint a ti mě poslali na PVA do Letňa, že tam i oni mají více zboží na představení a výběr a taky od nich dostala volnou vstupenku.Kdybych ji nedostala, jela bych tam stejně, ale byla bych neskutečně naštvaná.
Ikdyž v Letňanech to bylo vcelku taky o ničem. Byla jsem loni, kdy mě to nadchlo a letos jsem čekala totéž. Daleko méně stánků, daleko méně vzorečků a musím říct, že i ochota některých byla “dojímající“.
Ještě hůř to nese mamča, se kterou jsem jela. Bohužel loni jsem ztratila adresu na stánek, ve kterém prodávali panenky ze silikonu, jako živé a nikde na netu jsem to nenašla. Mamča se rozhodla, že pokud se narodí holčička, tak ji pojede letos koupit, paní nám říkala, že jezdí každoročně, takže o neúspěchu tohoto nákupu nebyla ani myšlenka.
Tak prosím, pokud jste někdo loni na onen stánek natrefili a náhodou něco o prodejci víte, tak mi pisněte… Děkuji:-)

Ale samozřejmě jsme něco nakoupily… Vánoční dáreček se doufám bude líbit! (cválající koník na dětský nožní pohon).

Tak letos už tedy neříkám “za rok čau“, ale “za rok uvidíme“:-)
Hezký den *

pvosapvosa
3.10.2010 v 16:00:47

My jsme byli letos poprvé v soboru na veletrhu ITEA a byl tam docela nátřesk. Jeli jsme ke spodnímu parkovišti, ale to bylo plné a tak jsme ani né krokem museli zpátky na parkoviště před výstaviště, kde místo ještě bylo.
Na veletrhu bylo také dost plno a byla jsem ráda že jsme se tam dostali až po obědě a nemuseli stát ty fronty na jídlo. O hračky, hlavně na jezdícího koně byl boj a na všech atrakcích pro děti byli menší fronty.
Ale Simča si zarazítkovala, vystřihovala, pohoupala, zajezdila, zasoutěžila v Barbí hale a doufám, že byla spokojená.
Doufala jsem, že tam padnu na nějaké drobné dárky k vánocům, ale v tom návalu nebyl moc klid si vše prohlídnout. Petra

…mít smysl života.

Ivča a DomčaIvča a Domča
3.10.2010 v 15:36:21

Tak jsme dneska byli na Itea 2010 a tedy musím za sebe říci, že jsem zklamaná oproti minulým ročníkům. Nafouknutá hala na Výstavišti, málo vystavovatelů, co se týká dětských potřeb (tedy ne hry a hračky, ale třeba kočárky, lehátka, co bylo vždycky ve velkém zastoupení) tak tam byl jen Babypoint (s jedním lehátkem, pár kočárkama a dvěma židličkama), dětský design a pak ještě asi dva stánečky, ale to byli pro větší děti nábytek.Taky to bylo vidět na počtu návštěvníků, žádný nával, parkoviště bez problémů, žádná fronta u pokladen (minulý rok jsme stáli skoro půl hodiny u pokladny) atd.
Jindy děti stojí frontu, aby se povozili v nějakých těch autíčkách na hřišťátku uvnitř hal, dneska tam byli dvě děti:-( Všude volno, na skluzavkách atd….

Myslím, že to vzniklo tím, že se ten veletrh rozdělil či co, protože v Letňanech je taky veletrh – For toys a For babies, známá tam okolo včera jela autobusem a volala mi, jak je to tam narvaný autama, plno lidí atd. Takže nyní docela lituju, že jsme nejeli radši do Letňan (důvodem byly právě ty dětské potřeby pro mimka, na který jsem se chtěla kouknout:-(.

No a taky mě zklamali ceny, tedy někde, u prodeje mašinky Tomáše byly dokonce větší (i když psali, že jsou to nejnižší ceny a ještě s veletržní cenou) než ceny, za který jsem tyhle výrobky viděla včera v jednom obchodním centru.

Takže zklamání, zklamání a doufám, že příští rok to bude zase v Letňanech a vše dohromady. Jako největší veletrh, jak hlásají plakáty (s největším počtem hraček, vystavovatelů…), to tedy rozhodně nebylo.
Škoda:-(

pvosapvosa
27.9.2010 v 17:14:31

My se chytáme, ale někdy o víkendu.

…mít smysl života.

berulinka1
27.9.2010 v 14:38:23

se mnou taky neeee:(..i tak ježečci,užijte si to tam a pak písněte,co tam bylo a jak bylo:))

LienLien
27.9.2010 v 13:58:37

se mnou neeee :-(

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist