Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Radosti » Jsem sobec, ale užívám si :-)Jsem sobec, ale užívám si :-)
Julie75
27.9.2010 v 12:37:11

Ahojky, tak jsem ráno vypakovala tatínka i s dětmi k babičce a budu si užívát celého týdne coby “svobodná“ a “bezdětná“. Tak poprvé od té doby, co jsem otěhotněla s Markem (cca 6 let) jsem doma sama. Už se těším,jak nebudu muset vstávat, letět do školky, vařit. Uklízet, to ano. Chystám generální úklid, dalo by se říci již předvánoční. Všechno ven a část dovnitř, nepotřebné vyhodit. Fakt se těším na to ticho, žádné dohadování a handrkování. Ale také se už těším na tu svou rodinku, až se mi vrátí domů. :-)

Stránky: [1] 2
nuninka
29.9.2010 v 8:53:26

Tak hlavně nezapomenout odpočívat a užívat si klidu :-) s úklidem to moc nepřehánět :-)

PadméPadmé
28.9.2010 v 14:26:30

Julie, tak je to správné, děláš to dobře.:-) Hezky si užij každý den.:-)

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

zuzina
28.9.2010 v 13:59:47

Julie to se tak dobře čte:-D To ti ten týden uteče rychle,ani se nenaděješ a máš je zpátky.

…láska na celý život :-)

Julie75
28.9.2010 v 12:08:09

Tak včera dorazila sestra a ještě s kamarádkou jsme zasedly k vínečku a drbům. :-) Dnes jsme vyrazily do Polska, máme to coby kamenem dohodil, a já konečně pořídila tyč na záclonu do dětského pokoje a sestra záclony. Potom obídek v restauraci. :-)

zuzina
28.9.2010 v 8:16:55

Julie jenom si to užívej se vším všudy:-D
A budeš jen uklízet nebo máš i přijemnější program-kosmetika,kávička s kamarádkou nebo vínečko s tím,že ráno nemusíš vstávat?

…láska na celý život :-)

marika81
27.9.2010 v 18:49:17

Juli, shodují se s Padmé…………takovýhle týden bych potřebovala, jak sůl…….už dva roky jsem takový neměla, jsem pořád s malým, ještě jsem ho nikomu nesvěřila na noc…..snad za pár let se mi to poštěstí…….užívej si ho…….i když bych spíš letěla někam na wellnes, ke kadeřnici, na vínečko:-)

Beruli, víš, co??? Pošli děti, já pohlídám a pak ti půjčím ty svoje dva raubíře:-)

PadméPadmé
27.9.2010 v 16:43:11

Julie, z mého úhlu pohledu to není sobecké, spíš to považuji za nutnost, protože dle mého názoru je “kolektivní soužití“ náročné a občas i vyčerpávající.
Takže děvče, užij si každý den a vychutnej si každý okamžik.:-)

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

berulinka1
27.9.2010 v 14:37:02

záááávidím:))..holký,nechcete taky některá na týden moje děti?? :DD..Juli,předvánoční úklid mě chytl už v sobotu,začalo to skříní u malý v pokojíku a skončilo špajzem,tam byl teda generální úklid:D..těch “potřebných“ věcí co letělo do smetí a ten krásnej pocit při otevření dveří a pohledu na to čisto a poloprázdno:D..jinak ti přeju,aby ti to vůbec,ale vůbec neutíkalo a vychutnala sis co nejlíp ten pocit “svobody“ :))

PetraPetra
27.9.2010 v 13:11:40

Ono to vyzní hrozně, ale řekla bych, že za takových podmínek si člověk i ten úklid vychutná. Takže přeju, ať ti to neuteče moc rychle, jen tak přiměřeně :-)
Taky se mi poštěstilo strávit letos 2,5 dne o samotě doma (poprvé po víc než 7 letech) a byl to opravdu balzám na nervy a holky si dovču s tatínkem i přes počáteční obavy taky užily. Prospělo to určitě všem :-)

…neustrnout ;-)

VirenkaVirenka
27.9.2010 v 12:51:07

Jé, tak samotu ti přeju a závidím, jsem samotář do morku kostí, já bych to brala okamžitě :)) Moje první samota se odehrála letos – tedy, s manžou, děti u babičky v rámci prázdnin – ale já v práci, v létě je té práce jaksi časově víc, takže volné dny si tak nějak moc nepamatuju :( Musí být úžasné, když tohle potká člověka v době, kdy nemá jasně dané povinnosti mimo domov – úplně si to představuju… Užij si to a ta úklidová část ať ti jde rychle od ruky :)))

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist