Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Co se jinam nevešlo » Doporučeně nebo obyčejně?Doporučeně nebo obyčejně?
SCHOLL
20.9.2010 v 8:46:43

Potřebuji posílat na sociálku potvrzení o návštěvě školky jelikož je to v centru Ostravy tedy hodně daleko bydlíme v jiné části chci to potvrzení posílat poštou nemám elektronický podpis.Stačí to posílat obyčejně tedy se známkou nebo to musím doporučeně?

Stránky: [1]
MatildaMatilda
20.9.2010 v 15:00:59

To samozřejmě ano, Lien, ale kde na to brát, když musíš té pošty posílat měsíčně víc? :-) No, jak říkám, já si s paními úřednicemi poradím, vždycky se to vyřešilo po dobrém:-)

LienLien
20.9.2010 v 14:58:30

nejlepší je poslat doporučeně s doručenkou, ta si vám pak vrátí potvrzená a podepsaná tím, kdo přebíral, to je taky hlavně pro Matildu :-))

MatildaMatilda
20.9.2010 v 12:20:07

No, já od jisté doby posílám vše obyčejně. Po přestěhování jsem posílala všechno na všechny potřebné úřady doporučeně a stejně jsem další rok řešila takové chuťovky, jako poplatek za psa, který už dávno nežil, odhlášení z odpadů, z televize atak podobně. A poslední kapkou bylo to, že když posílám měsíční hlášenky za firemní zaměstnance na sociálku a zdravotní pojišťovny a za každý měsíc jsem měla náklad v poštovném skoro stovku, tak se mi stalo, že mě VZP napadla “obyčejným“ psaním, že jsem neposlala hlášení za poslední měsíc a že to mám okamžitě navalit, jinak vyvodí důsledky. Tož teda na co mi je platit měsíčně tolik peněz, když to stejně nedojde a já pak musím běhat a dokazovat, že jsem něco opravdu poslala. Takže posílám vše obyčejně, když to nedojde, však oni se ozvou, že jim něco chybí:-))))

Ivča a DomčaIvča a Domča
20.9.2010 v 10:52:25

Souhlasím s předchozími komentáři – taky vše posílám raději doporučeně a takovéto úřední věci tuplem:-)

berulinka1
20.9.2010 v 9:40:13

i já bych poslala doporučeně..mě osobně zaráží,že sociálka posílá vyrozumnění obyčejně..zrovna v červenci se stalo,že mi posílali obyč.poštou vyjádření a nedošlo mi..takže kdoví komu se dostaly do rukou:((..samozřejmě že tam byla uvedená moje adresa+všechny rodný čísla-moje a dětí..nechápu,jak si můžou důvěrný a osobní údaje posílat obyčejně,pak se diví,že dochází k různým zněužitím..tohle mě vážně vytočilo..já posílám vše doporučeně,co ani neobsahuje důvěrný informace.

nuninka
20.9.2010 v 9:33:17

Já bych to raději poslala doporučeně. Tak budeš mít jistotu, že to přijde. Já každé úřední psaní posílám doporučeně. Je to lepší pro tebe, hlavně kdyby se to náhodou ztratilo :-)

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist