Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Co se jinam nevešlo » Slavíte výročí svatby?Slavíte výročí svatby?
zuzina
12.9.2010 v 15:16:28

jenoduchá otázka:-)dáváte si s manželem na výročí dárečky nebo si jen tak zavzpomínáte a berete tento den,že byl pro vás mimořádný jen tenkrát?a pamatuje si manžel nebo vy datum svatby dobrovolně nebo jen když se jeden z vás připomene?:-)

…láska na celý život :-)

Stránky: [1] 2 3
frančice
15.9.2010 v 19:02:57

Slavíme, ale musím to manželovi připomenout. A to jsem mu vybrala takové hezké datum – 9.9. aby si to pamatoval. Dostanu kytici, buď koupenou a nebo natrhanou na zahrádce) a večer udělám dobrou večeři a otevřeme si lahev vína a dětem kupuji rychlé špunty (i když nevím, jak dlouho mi to vydrží, protože nám nějak vyrostly) a je nám všem moc dobře.

zuzina
15.9.2010 v 9:56:14

babofko důvod k oslaVĚ se vždy najde,že?Tak ať vám to klape pořád dobře s papírem i bez,hlavně,že se máte rádi:-))

…láska na celý život :-)

babofka
14.9.2010 v 20:17:59

Nejsem vdaná, takže nic neslavíme :-) A neslavíme ani výročí seznámení, protže ani jeden z nás si nepamatuje přesné datum. :-) A slavíme kdykoli, cokoli, podle chuti, nálady a příležitosti :-)

Anonym
14.9.2010 v 19:04:20

Mari tak to je pěkné:-)určitě to tak má být a když je to oboustranné tak o to větší ta radost určitě je:-)Tak ať vám to vydrží hooodně dlouho,mám na mysli prostě věčně:D
Zuzina

marika81
14.9.2010 v 19:00:16

Zuzi, tak třeba letos jsme slavili 3. výročí svatby a manžel ode mě dostal hodinky, které si přál a já dostala korelu v kleci:))))))

Loni jsem dostala prstýnek, manžel náramek, to bylo překvápko:))))

Anonym
14.9.2010 v 17:44:54

Mariko prozradíš nebo naznačíš jaké jsou to ty lepší dárečky?Finančně náročnější nebo jde hlavně o překvapení?:-))
matušenko 18 se zdá být hodně,ale ono to tak strašně letí ten čas..kdysi jsem si říkala jejda 5 let,to už je něco a teď už jsme pár skoků za desítkou a někdy mám pocit,že jsme spolu chvilku a někdy jejda…toho svého chlapa už znám 100 let snad už mě nic nepřekvapí:D
Zuzina

MatušenkaMatušenka
14.9.2010 v 13:49:32

Výročí svatby jsme měli teď v září.Tak nějak už to neslavíme .Je fakt že kdysi jo to jsem šli třeba na večeři.Ale dostávám kytku karafiáty podle počtu let.Letos jich bylo 18.Bože to to letí.

ctiradkactiradka
14.9.2010 v 11:28:27

Jo, loni jsme taky byly začátkem října (svatbu jsme měli 27.10.), ale prostě manžel pracuje na směny, volný víkend mu vychází jednou za dva měsíce a letos to je až na konci října…. Ale jinak morální problém s tím vyjet klidně i na konci září nemáme… :-):-):-)
Ty Tatry plánuju na později, a to vezmu ve své režii, protože manža na velkolepé plánování fakt není… :-) Já mám v merku ještě Krkonoše (tam jsme nikdy nebyli) a Šumavu (tam jsem já byla kdysi hodně dávno, manžel nikdy…)… a ty Tatry oba trochu známe (já teda asi víc…), ale tam bych chtěla, aby už i děti něco ušly.. Teda hlavně ten mladší… :-):-)
O letošním Krakovu jsem už něco četla, ne? Nebo vlastně o té prohlídce koncetráku… mám tak v mysli… :-)

JovankaJovanka
14.9.2010 v 11:13:17

Ctiradko, a kdybyste jeli už na konci září, jak je volno díky státnímu svátku? :-) To tam bude nááádherně a navíc budou i posezonní slevy :-)
A je hezké, že ses rozhodla vytvořit tradici :-))

Jinak, mám stále rozepsaný článek o letošní svatební cestě do Krakova, tak snad se mi to taky podaří dopsat, než pojedeme zas někam příště :-))

ctiradkactiradka
14.9.2010 v 11:01:07

Jj, já jsem takový plánovač a výleťák, já jsem nejspokojenější, když někam vyrazím a něco zažiju… Loni jsem překvapila manžu, a taky jsem “rozhodla“ že z toho bude tradice… :-):-):-). A tajila jsem, kam jedeme, do poslední chvíle nevěděl, řídil a nevěděl kam… Letos to je na něm (jezdíme v říjnu), něco plánuje, nicméně mi to vyzradil kam asi… Jako že, abych to zařídila.. :-( takže pro mě překvápko žádné, ale zase spoň se někam dohrabeme, to mi přijde úžasné… :-)

Jovi, mě totiž tenkrát nadchnul článek, jak jste byly v Tatrách, tuším na Hrebienoku a šli jste myslím na Térinu… Snad si to nepletu… ale to, že Ti tenkrát myslím manželřekl něco v tom smyslu, aby sis vzala věci na hory a plavky.. To se mi líbilo a “bylo rozhodnuto“.. Akorát my si na tatry počkáme – s dětmi.. a navíc v říjnu už není v Tatrách moc přístupno…nojo, blbě jsem se vdávala… ale kdo to mohl tehdy vědět, že… :-)

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist