Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Radosti » Mé "chjooo" ale v růžovém:-)Mé "chjooo" ale v růžovém:-)
JežečekJežeček
23.8.2010 v 23:29:53

Ahojky milé přítelkyně!
Po delší odmlce vás všechny zase zdravím. Byť mě tady moc nečtete, tak jsem s vámi denně. Stíhám číst novinky, strasti i radosti, zamyšlení i pozvánky na výlety (Ivčo jsi drak:-)!).
A proč nepíšu častěji? Jak jednoduché, prosté, ale zároveň trapné, výmluvné atd. Nemám čas a nestíhám. Ale kdo v dnešní době stíhá?! :-)
Máme se moc dobře. Děti jsou prostě báječné a úžasné. Jen odmítají přes den spát, takže všechno odkládám na večer a chodím spávat docela ubitá a unavená po půlnoci. Dnes je však vše jinak. Udělala jsem si čas, vykašlala se na nádobí, úklid, žehlení a sedím u počítače:-)
Lálinek se učí mluvit, moc se mu nechce, ale zvládl už své první slovo “díja“(díra), takže kdykoliv a cokoliv je prostor, tak řve díja, díja.
Bramborka je uhranutá bráchou. Nespustí z něj oči a chce běhat jako on, skákat a mám co dělat ji udržet v náručí:-)
Taťka je šikovný, někdy pozlobí pořádně, někdy musím začít uklízet hlasitě, aby si všimnul, že je potřeba něco udělat, ale tak nějak jsme na jedné vlně, takže taky pohodička.
Jen pořád zlobí to bydlení… Ale to taky určitě vyřešíme, na hlavu nám neprší, v zimě teplo máme a že nemáme prostor? Nevadí, aspoň se tolik nenaběháme, když začne ta italská domácnost:-D

Chci poděkovat za zřízení složky v Galerii.cz a světe div se, já ji dnes naplnila fotkama!

Mari, moc děkuji, že sis na mě vzpomněla ve své roční bilanci! Je to pro mě, jako celkem nevýraznou osůbku tady na VD hodně velká čest! Díky, moc potěšilo:-)

Tak se opatrujte, užívejte posledních dní prázdnin. Všem dětem pohodový rok, více hezkých známek než poznámek, shovívavé maminky a tatínky k nějaké té průměrnější známce a kantorkám a kantorům úžasné děti, které nebudou jen vzorné, ale i trochu zlobivé a divké, protože, přiznejte si, ono by vás ani nebavilo učit jen Einsteiny a Sklodowské:-)

Mějte se krásně, *J*

Stránky: [1] 2
zuzina
26.8.2010 v 7:44:21

Ahoj Ježečku,moc vám to všem sluší,věřím,že s takovýma prckama musí být zápřah,ale za chvilku to bude jiné a aspoň potom bude těch legračních situací dvojnásobek,až ti začnou všechno komentovat atd….Tak se držte a napiš častěji,radostné ach jo čteme všechny rády:-))

…láska na celý život :-)

Ájík
25.8.2010 v 19:12:47

Ježečku, jééé…. moc ráda tě zas “vidím“ :))
No jo, s dvěma dětmi v tomto věku je to opravdu veselé… ale vydrž, bude lépe, až se oba trošku zabaví spolu :)
No a s manžílkem – kdyby to bylo jen růžové, byla by to nuda, ne? ;)
Zlatíčko, na galerku mrknu – snad se tam dostanu…. opatruj ta svoje dvě sluníčka a mějte se všichni čtyři moooc krásně! :)) papa

marika81
25.8.2010 v 13:52:38

No Šári a psoun se dá takhle normálně koupit??? Já to vidím jen v ZOO……no vypadáte jako rodinká úžasně a spokojeně, zapadáte do sebe jako puzzle……..i s tím zvířátkem:)))

LienLien
25.8.2010 v 6:28:06

jé a já zrovna chvátám napsat, že je to psoun, vzpoměla jsem si, jak jsi psala, že vám umřel psounek, jenže v noci a to jsem tedy neběžela hned psát, a ty už jsi osvětlila záhadné zvířátko :-)))

JežečekJežeček
25.8.2010 v 0:31:21

Jééé, holky děkuju! Se úplně červenám, nejsem zvyklá na tolik lichotek:-) Ale samozřejmě mě nesmírně těší, že se vám jako rodinka líbíme:-)
Tak tedy na objasněnou naše zvířátka, vlastně už jen jedno. Je to psoun prériový, pokud znáte Chip a Dale kreslené, tak to je ono. Je to úžasný tvoreček, zprvu kousavý, divoký, ale pak nesmírně tulivý, mazlivý, postelový plyšáček. Má svou klec, ale chodí do ní jen kadit a čůrat, jinak je volně po bytě. Od loňského 1.7. je sám Vašík, Agátek umřel, ale to jsem tady psala loni.Vašík už je taky takový dědulka, ale věřím, že ještě dlouho vydrží, pokud ho Lálinek neutýrá:-) V těch řízkách taky neběhal pravidelně každou neděli:-D Ale je fakt, že rozdělit o jídlo se s ním musíme každý, kdo právě jí:-)
A ještě dnešní perlička s “díjou“. Taťka si dnes povídal se svými netovými kamarády a předváděl se, co všechno Lálin umí. Tak jak dělá kačenka – gaga, a co je Praha – DÍJA. Myslela jsem, že mě šlak trefí, když jsem to slyšela, jak ho do toho zmanipuloval, ale bylo to tak krásné, že jsem si sedla na židli. Omlouváme se celé Praze, opravdu nepěstujeme v našich dětech žádnou xenofobní ani národnostní nevraživost:-)

Lien, neobdivuj, když to máš, tak nad tím nestíháš přemýšlet jen se snažíš stíhat, ale třetí dítko tak za 5-10 let!!!Možná. Jsem šťastná, že je mám, ikdyž někdy už fakt padám na hubu únavou a ten taťka se rozhodne, že zrovna bude zlobit, ale pak když mě vidí, tak pomáhá:-)

Marti, řekly jsme si, že do konce prázdnin to kafe dáme:-)Ten se kvapem blíží… Ale věřím, že to stihnem, a když ne, tak druhý týden v září nejpozději se uvidíme, ikdybych tě měla vyzvednout doma a dovézt do cukrárny osobně:-)

Padmé, tím Einsteinem jsem si, pravda, jistá nebyla, ale dala jsem ho obrazně jako symbol zarytého chytrolína:-)

Tak doboru a díky za zprávičky, jsem tady s vámi tak ráda…. *

PeťkaPeťka
24.8.2010 v 17:26:10

Ježečku, moc pěkné fotečky!
A je to opravdu příjemné, takové chjooo v růžovém, rozhodně ale originální! :-)
Měj se krásně!

marika81
24.8.2010 v 15:59:55

Jse zkoukla fotky a jsem z nich nadšená, teda Šári umíte perfektně fotit v těch nejlepších situacích……..něco už jsem viděla kdysi, ale ten zbytek je úžasný, Barunka mi připomíná podobou tebe a už je velká, Lálinek musí být taky číslo a ti savci, no jsou boží……….osmáci jsou menší, tohle bude jiný tvor, ten bych i doma snesla, páč dle fotek pořád chrápou:))))

LussyLussy
24.8.2010 v 14:31:24

Ježečku,

teda, ty jsi reklama na optimismus:-)

Fotky jsem skoukla, děti jsou úžasný, a surikata či co to je za zvíře teda taky. A tebe jsem si vždycky představovala jako malou drobnou blondýnu ostříhanou na ježka :-).

Jste krásná rodina, tak ať Vám to klape i nadále.

LienLien
24.8.2010 v 14:03:57

ježečku už jsem projela fotky (jovanko – nasedeti1 heslo ostrov) a jsem pobavená, nad lálinkem v kastrolu a nad asiosmákama jak pochodujou v jídle. Měla jsem takhle kočky a moje maminka to nemohla vydýchat. :-)))

A obdivuju, že to zvládáš, lálinek je ještě malý a už do toho novou princeznu. Jak jsou vlastně daleko od sebe? Mimochodem jsou moc krásné obě dětičky. No je vidět, že jste spolu spokojení, tak ať vám to vydrží ještě aspoň tisíc let. :-))))

JovankaJovanka
24.8.2010 v 9:48:04

Ahoj Šári, to je fajn, že sis našla čas na pc, občas je to potřeba :-)
Na galerku se chci podívat, ale ZASE jsem zapomněla, jak se tam dostanu, POMOC prosím!!! :-))
Takže napíšu více za chvíli, až bude někdo tak hodný a opět mi poradí :-)

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist