Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Nová práce.Nová práce.
MatušenkaMatušenka
13.8.2010 v 13:43:26

Ahoj lidi .Jak jsem už kdysi psala tak mám brigádu v Kauflandu.Myslela jsem že tam zůstanu na stálo ,ale poslední dobou se mi tam moc nelíbí .Ani nejde o práci ,ale boužel o lidi kolem sebe.Dělám s holkou která je tam na stálo a chlápkem který je taky na brigádu a do toho tam občas přijde ještě jedna studentka.Ze začátku to byl všechno v pohodě,ale najednou se ten kolega začal vyptávat jestli tam zůstanu a jestli si hledám něco jiného.Pochopila jsem že se bojí o místo.V podstatě by už nebyl potřeba.A boužel ta holka si zase jede po svým.Takže nepříde a neřekne mám dovolenou chtělo by to naplánovat a vystřídat se a víkendy už neřeší vůbec a pak je zle že tam nikdo nebyl.A do toho nám noční kazí polepování a ta holka nebyla schopná zajít za ředitelkou a domluvit že na tu noční jednou týdně budem chodit mi a dělat si to sami.A a tak jsem se naštvala a když měla dovolenou a zase byl problém s polepováním šla jsem a zařídila noční sama.A že hned půjdu na první a pak se budem střídat a vůbec jsem tam začala dělat věci i okolo a snažila se naučit i jný věci, aby si mně tam nechali.Jenže milá kolegině se vrátila z dovolený a já nebyla v práci.A přišla mi od ní sms že na tu noční jde ona že přes den nemůže a že půjdu za ní na denní a ten kolega jde hned druhý den na noční a v podstatě tam nebude co dělat tak nemusím chodit.Jen ten jeden den.Tak a mám to snažila jsem se ,aby si mně tam nechali a oni dva se snaží mně vystrčit:(((
Tak jsem se naštavala a zavolala na číslo od kamaráda na pražskou poštu.A dneska jsem si tam byla pro papíry a 15 září nastupuji jako doručovatelka.
Sice jsem si v Kauflandu zvykla ,ale to nejde dělat s někým kdo se tě snaží vyštvat protože se bojí o místo.A boužel je velká pravděpodobnost že by ten kolega asi šel pryč.A tak radči půjdu já.

Stránky: [1]
JovankaJovanka
14.8.2010 v 13:31:12

Matušenko, myslím, že nová práce je lepší než ta v Kaufu. Doručování by se mi osobně líbilo mnohem více – jsi na čerstvém vzduchu, máš svůj okruh lidí – kolegů i v rajonu, jsi svým způsobem svým pánem – já tam vidím samá pozitiva :-)
Takže za mě veliká gratulace a ať se Ti tam líbí!!!

LienLien
14.8.2010 v 9:49:44

Doručovat je super, mě se to moc líbilo, to ti přeju, budeš dost sama, tedy nevím jak ve velkoměstě, ani jestli ti samota vyhovuje, pro mě to byl klídek a super procházky. :-))

zuzina
14.8.2010 v 9:05:13

Ahoj Matušenko:-)Ona to není asi zase tak špatná zpráva.Chápu,že v dnešní době je čím dál těžší si práci nejen najít,ale i udržet,ale ty jsi zdárný příklad toho,že když člověk chce tak se najde.Držím ti palce ať se ti v nové práci líbí,přeci jen tam budeš spíš samostatná jednotka(kolegyně uvidíš jen ráno a odpoledne)i když taky to je náročné povolání.Ale když klady vítězí nad zápory není zas tak moc co řešit:-))

…láska na celý život :-)

LussyLussy
14.8.2010 v 8:34:26

Ahoj Matušenko,

já vím,co to je dělat s lidma, z kterých člověku vstávájí vlasy na hlavě:-).
Takže tě chápu a je dobře, že sis našla lepší místo, určitě tam budeš mít i lepší plat.
Tak ať se ti na poště líbí!

MatušenkaMatušenka
13.8.2010 v 20:55:09

No boužel to vědí oba dva že mám zájem tam zůstat.Dokonce jsem mluvila i s tou ředitelkou a dohodli se předběžně na začatek října.Ale to všechno padá.Na tu poštu mám lepší spojení a to dělá hodně.

marika81
13.8.2010 v 14:47:45

Matušenko, bud v podstatě ráda, mít za kolegy takové dva nesmysly bych nechtěla…….přejí ti moc tu práci na poště, třeba to bude o hodně lepší:))))
Samozřejmě čekám info ze začátku, jak se v nové práci daří……hodně štěstí:))))

Corina
13.8.2010 v 14:02:55

Ahoj Matušenko, předně se omlouvám, že nepíši, ale není čas :-) práce, práce…..
Je mi moc líto, že máš potíže v práci, ale spíše mám pocit, že sis vytvořila jen takový dojem. Brigádníci se většinou berou opravdu jako brigádníci a tak nějak se s nimi nepočítá, že zůstanou nastálo. Možná ani nikdo netušil, že chceš v Kauflandu zůstat, co? ;-) Je pravda, že kolegyně, co se vrátila, se fér nezachovala, že právě ona rozhodovala, jak půjdeš na směnu, takže ti tím rozkopala plány, ale já bych jí odepsala, že už s tím prostě počítáš. Oni si tam můžou přehazovat směny?? Copak vás nevede šéfová?
No ale gratuluji ti k novému místu, na dlažbě neskončíš :-)

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist