Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Co se jinam nevešlo » Facebook,lidé.....Facebook,lidé.....
SCHOLL
13.8.2010 v 8:56:46

Ahojky,máte profily na stránkách jako je facebook,lidé a podobně?Ví o tom Vaší partneři?Vadí jím to?Já byla jak na lidech tak facebooku a manžel řekl,že to musím zrušit.Vadilo mu,že si píšu i s kamarády-muži.Jak jste na tom Vy?

Stránky: [1] 2 3
LenkaZ
21.8.2010 v 13:06:46

Ahoj! Tak já mam facebook. Můj přítel také. Příteli to nevadí a mě nevadí,že ho má on. Když si zadáte do nastavení že se na váš profil může dívat jen kamarád tak nikdo jiný nemůže koukat ani na vaše fota. A pokud bude klikat na nesmyslné stranky a sdílet to tak pak bude jednoduché že na vás bude někdo koukat co máte na stránce.
Já jsem si to zřídila,protože jsem hledala spolužáky ze základní školy a z učnáku. A proč ne. Komu se to nelíbí nemusí to mít a komu jo tak prosím jen dotoho.
A pokud chlap zakazuje tohle nesmíš tohle vymaž. Tam nesmíš. Co je to za muže. Majetnický. To by se jim nelíbylo kdyby jsme jim mi něco zakázali

marika81
18.8.2010 v 18:51:40

Já to myslela všeobecně……..já právě nikam jinam nelezu, jen facebook skrz ty hry, uklidním se u nich, procvičím mozkové závity, bud, když malý spinká po obědě a nebo večer, kdy už spinká celý domeček………je pravda, že ty hry mi berou čas, ale určitě nastane i doba, kdy mě bavit přestanou………no aproto nemám na netu prolízat ostatní webu, na to už fakt nemám čas, to si radši přečtu časopis.))))

JovankaJovanka
18.8.2010 v 16:10:20

Zavi, to určitě ne :-)
Ale na tom netu je toho tak strašně moc, že nechápu, kde ten čas ti lidé berou. Ale to je můj problém :-))

ZavaZava
18.8.2010 v 16:08:57

Jo, myslí mě:-)) Já to vidím tak, že každý má snad nějakého koníčka. Knihu, hospodu, spánek, počítač, procházky, chov hadů… Snad není život jen o práci?

Mé tvoření najdete na www.fler.cz/emart.

JovankaJovanka
16.8.2010 v 13:57:11

Mari, vůbec nemyslím Tebe :-)))
Spíše všeobecně – kdo píše dlouhatánské romány, komentáře ke všemu, ukazuje spousty fotek, ke všemu se rozsáhle vyjadřuje a tak. Možná jsem to hloupě napsala :-)

marika81
16.8.2010 v 13:49:12

Nechci se obhajovat,a le ten čas beru v noci a nebo u kafíčka:)))))

JovankaJovanka
16.8.2010 v 10:06:17

Cori, to s tou babičkou jsem nepsala já, ale to nevadí. S tím názorem taky souhlasím.
Zavi, to, co jsem psala, předpokládá, že dotyčná / dotyčný neprobírá veřejně svoje soukromí. To jsme už ale na jiné úrovni – to by mi vadilo nejen u partnera, ale i u dětí nebo kamarádek apod. To se žárlením nemá nic společného. Je ale fakt, že se na netu objevuje spousta nejrůznějších věcí – nechápu, kde ti lidé na to berou čas??? Když už nic jiného….

ZavaZava
15.8.2010 v 22:48:11

Dnes budu v opozici. (Nečetla jsem ale důkladně všechny příspěvky)
1. v tom, že bych si do bytí či nebytí na FC mluvit nechala. Z důvodu, že to JE ztráta soukromí. Pokud to dovolíte. Umísťujete zde soukromé fotky či informace, které se netýkají jen vás, ale třeba celé rodiny. V tom případě má můj muž do toho právo mluvit, protože se to týká i jeho. Jenže já tam dávám jen to, u čeho jsem přesvědčena, že by mu zveřejnění nevadilo. Takže mě na rizika upozornil, ale FC toleruje.

2. se jedná o novou komunikační metodu. Stejně jako jsme zamlada nepoužívali Skypa či mejly (a naše maminky či babičky telefon), nepoužíváme dosud FC (a naše babičky mejly). Nadávky či sprostá slova se dají posílat i výše jmenovanými médii. Docela jsem obdivovala, jak se dcera rychle přes FC dokázala domluvit na čemkoli s kýmkoli, ať to byla jak chtěla velká skupina lidí. Samo, předpokládalo se “žití“ na FC. Proto se přimlouvám za to, abyste jim to nezakazovali. Jako by nám za mlada zakazovali např. telefon či poštu… Kontaktům se sprosťákama stejně nezamezíte. A pokud budete na FC i vy a dítko si vás přidá jako přítele, můžete přihlížet:-)) Uvidíte potomka i z jiného úhlu.

I já jsem stará struktura a dávám v komunikaci přednost telefonní domluvě, i když jde o moderní “mobilní“ telefon.

Mé tvoření najdete na www.fler.cz/emart.

JarmuschkaJarmuschka
15.8.2010 v 20:09:11

A my jsme na gymplu chatovali – mezi dvěma až třemi lavicemi koloval papír, kde každý připsal svou “repliku“. Někdy citát např. z Cimrmana, citát nějakého učitele, “vtipná“ reakce….
Někde možná mám nějaký takový papír ještě schovaný. Určitě jsem na něj narazila při některém ze svých více stěhování a sentimentálně uronila slzu.
;o)

Jinak účet na FB nemám, přesto mi stále chodí pozvání na FB, že bych mohla znát někoho z níže uvedených lidí. Kupodivu to celkem sedí – už mám prolustrovaný adresář v mailovce???
Mám účet na Lidé.cz, založila jsem si ho, když jsme zakládali třídy na Spolužácích, takže to mám hlavně kvůli tomu, ale jsem tam v kontaktu s pár lidmi, které jsem ale většinou znala dříve, než jsem si vytvořila tento účet. A taky tam mám v přátelích pár rodinných členů – spíš neteří a synovců.
Jak to tak vypadá, z té “starší“ generace naší rodiny jsem já jediná takový přítel PC, ICQ a tak.
Tu a tam mi přijde nějaké “pozvání na virtuální rande“ – pravda, spíš nereaguju – nemám potřebu, ani čas.
Manžel o těchto mých aktivitách tuší, ale neřeší je. Nemá důvod.
Já také neřeším, že třeba jednou byl na vodě, a zrovna to vyšlo tak, že s naší známou (já ji moc nemusím), dělala mu háčka. K noclehu sdíleli jeden stan.
Neřešíme. Věříme si.
;o)

…obavy i radosti až do smrti.

Corina
15.8.2010 v 14:51:07

Jovanko, to je supéééér, mohla by jsi mi to prosím napsat na mail? Napíši ti ho do vzkazů, jó?

Jsem tu jen na skok, musím vyžehlit čtyři pračky :-((( jen jsem v rychlosti nakoukla :-))

Dani, určitě nejsi sama, komu facebook nic neříká :-)
Jovanko, líbilo se mi, co jsi psala o babičce, protože to samé jsem tvrdila doma. Něco nakousnou, pak řeknou: více si přečtěte na našich webových stránkách :-( Dost sobecké od NOVY! Každý nemá počítač a některé zprávy třeba zajímavé jsou. Hol moderní doba, ale tu nechápu třeba ani já, v určitých věcech a to nemám babičkovský věk :-(
No a napsala jsi to přesně, chlap nemá co kecat do toho, aby měl někdo profil. No ale on má stach, že tam má milence, co pak??
Tak pááá, ahojky.

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist