Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Kdyby bylo lépe, asi bych se zbláznila :-)Kdyby bylo lépe, asi bych se zbláznila :-)
kuře
23.6.2010 v 22:04:41

Ahoj mé virtuální kamarádky,

tak máme výsledky našeho hematologického vyšetření… Majda má vrozenou vadu, kdy jí chybí v krvi nějaká bílkovina, kvůli ní má riziko zvýšené krvácivosti. Ale operovat se s tím dá. Musí se to ale vědět, tak dostaneme kartičku, na které to bude mít napsané a bude ji nosit u sebe, kdyby něco, tak ať se to ví…. ale na normální život to nemá prý vliv.

Včera v noci Majda v pravidelných intervalech blinkala… ach jo, dneska už je v klidu a bohužel musím zítra do práce, tak pošupajdí do školky :-(

Ale teď pryč od trápení…Prosím vás, nevíte, jestli čtyřletá slečna vydrží hodinovou prohlídku Punkevních jeskyní? Jestli jí to bude bavit…
Děkuju. :-)

Mějte se moc krásně. papa

Stránky: [1] 2
kuře
25.6.2010 v 21:08:24

:-) My máme v plánu příští víkend výlet na Slovensko, na Kysuce. Bývalá kolegyňka tam bydlí a chce nás provést, tak se moc těším…
A pak v červenci plánujeme Dinopark ve Vyškově. Majda byla v Dinoparku tady u Orlové, tak doufám, že ten Vyškovský ji nadchne stejně (nebo víc) :-) já ještě nebyla ani v jednom, tak jsem celá napnutá :-D

Padmé :-) to vůbec nevadí :-D je fakt, že já tu dlouho pořádně nebyla ;-) ale moc děkujeme :-)

Piškotka
25.6.2010 v 8:00:36

Markétko, to by bylo skvělé se tam vidět :o)))
Jinak pokud bude tento víkend zamračeno nebo nebude tak moc vhodné počasí, Brno už podruhé přehodím na jindy a pojedeme do Kroměříže – zahrady, zámek, podzámecká zahrada, tam je mini ZOO, malá miluje výlety. :o)

PadméPadmé
24.6.2010 v 22:15:20

Kuřátko, tak já jsem “asi“ (ne asi, ale určitě) nějak “zaspala“, promiň – nestíhám tu pročíst všechno. Tak hodně štěstí, děvče, ať se daří. :-)
A malá ať je v pořádku. :-)

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

kuře
24.6.2010 v 21:51:36

:-) tak začnu od začátku :-D
Padmé :-) ten třetí je můj přítel, se kterým jsem už dva roky ;-) takže žádná novinka :-)

Jarmuschko :-) v Teplicích jsme už taky byli na procházce po lázních i k propasti jsme došli, pak k “troskám“ hradu, ale v jeskyních jsme nebyli, protože to je dva roky zpátky a měli jsme s sebou ještě kočárek… do jeskyní třeba příště :-)

Darčo, do Brna chceme taky :-) pokud nevyjde ta Punkva, tak bysme taky chtěli na loďky na přehradu :-D tak třeba se tam potkáme ;-)

Holky, děkuju moc, ještě si tu bílkovinu nechám podrobně vysvětlit, až mi bude doktor předávat kartičku… pak se objednáme na mandle. jsem zvědavá, jak dlouho budeme čekat..

Ájík
24.6.2010 v 18:28:31

Ahoj Kuřátko, zdravím tě! :)
S tou krví je to jistě nepříjemné,ale neboj, opravdu se to týká jen větších zákroků. My máme s Martínkem podobný problém – on má zas vrozené riziko trombóz, takže taky nosíme kartičku :) Ale byl vloni na té adenotomii, ležel schválně na hematologii, kdyby něco, a bylo to úplně v pohodě, druhý den šel domů.
Jinak myslím, že Punkevní jeskyně by ve čtyřech letech neměl být problém. Tak se mějte VŠICHNI krásně :))

JovankaJovanka
24.6.2010 v 13:43:06

sluníčka, moc Vás obě zdravíme! :-)
Je fajn, že to není nic život omezující, tak ať vše další zdravotní už zvládnete!
Ad Punkevní jeskyně – byli jsme tam předloni s tehdy tříletou Andrejkou a necelý rok starou Peťkou a zvládly to obě úplně skvěle. Je to zajímavé, ta lodička ji určitě zaujme.
Ať se Vám tam všem třem :-)) moc líbí!!!

pvosapvosa
24.6.2010 v 12:32:27

My jsme byli vloni na dovolené a navštívili jsme také Zbrašovské jeskyně, když dceři bylo něco málo přes 2 roky. Strašně se jí tam líbilo – že na nás kapala voda, že tam byla tma,… Také jsme pak prošli lázně – moc se jí líbilo pít tu pramenitou vodičku a pak jsme ještě vyšlhali až k propasti. Před spaní jeskyně a pití vody v lázních bylo dlouho téma číslo 1. I teď po roce si na to vzpomene.
Jinak držím pěsti, ať operace dobře dopadne a malá je jinak zdravá.

…mít smysl života.

JarmuschkaJarmuschka
24.6.2010 v 11:40:58

K těm jeskyním – s holkama jsme byli poprvé před dvěma lety, to jim bylo 3,5. Zpočátku se jim to líbilo moc, pak si Any začala stěžovat, že “fuj, tady je bahno“. Byli jsme v Mladečských jeskyních.
Vloni jsme prošli Javoříčko – to se jim moc líbilo. Šli jsme kratší trasu, asi 50 minut.
A tento víkend jsme byly tady u nás na Zbrašově (Aragonitové jeskyně). To trvá taky asi 50 minut. Žádné protesty, jen měly srandu, že na nás pořád odněkud kapala voda.
;o)
A ještě jsme pak zvládly cestu k propasti. Normálně to bývá procházka i pro lázeňské hosty (zpravidla seniory). Jen teď je to trošku dobrodružnější – po bouřkách je tam pár stromů přes cestu…

…obavy i radosti až do smrti.

Anonym
24.6.2010 v 9:43:24

Kuře ráda tě zas čtu :o))) Prvně moc moc přeji, aby Majda operaci krásně zvládla a aby se problémy rychle vyřešily. Jinak moc díky za tip na výlet, to by moji malou nadchlo! Bude jí 5 let. Buď si jistá, že hodinka se ztratí jako nic, návštěva jeskyní je i pro děti velice poutavá, já pořád přemýšlím nad výletem parníkem po brněnské přehradě s návštěvou ZOO a Veveřího, na Brněnsku je krásně :o) Tak snad si to Majda v pohodě užije :o)

Nepřihlášená Piškotka

PadméPadmé
24.6.2010 v 9:39:31

Teda Kuřátko… To je přímo hozená udička…
“Místo pro 3 lidi“ ??
Když TY + MAJDA jste dvě…
???

To víš, zvědafka obecná… já už jiná nebudu…
:-)

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist