Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Co se jinam nevešlo » Jak na AUKROJak na AUKRO
Anonym
22.6.2010 v 10:00:54

všechny zdravím,nedávno jsem zabrousila na Aukro a docela bych si tam chtěla koupit kabelku,našla jsem ji tam o více jak polovinu levnější než v obchodě,ale zírala jsem a nejsem z toho moudrá.Musí něco platit za registraci?Ale hned se přihlásit a něco koupit to také nejde že? a už vůbec nechápu,ta daná cena může jít ještě výš?Přece nebudu zbytečně přihazovat ne? A když je víc zákemců,kdo pak zboží získá? Prosím trochu mi to v kostce vysvětlete? Děkuji moc
Věra

Stránky: [1]
Anonym
22.6.2010 v 19:42:59

Já,mimkys, kupuju jedině přes aukro, jak se jedná o dárky pro blízké a hlavně věci, většinou sety, aby se mi to vyplatilo, pro holky víš? Jesli chceš info, ale už tady hoodně odpovídali tak napiš mimkys@seznam.cz. Jsem na aukro myslim 4 roky a je to v poho.

slepenina
22.6.2010 v 11:44:14

Určitě bych se zaregitrovala, některé aukce jsou určené jen pro registrované. Přijde asi po 14 dnech dopis s autorazačním kodem. Já takhle už několikrát dražila, někdy se mi podařilo vydražit něco o co nikdo jiný neměl zájem a pro změnu zas jsem něco chtěla a za posledních 10 minut to tam začalo skákat. Určitě do vše pochopíš, také při každém příhozu tě informují na Tvůj email, když vydražíš tak zas přijdou informace kam a na jaký účet máš zaplatit uvedenou částku. Pouze dražitel pak platí za to co prodal, občas se tam opravdu dají najít věci co se upotřebí. Já tam v aukci kup teď koupila sedačku pro vnučku do auta, ale byla nová. Pak i je možné se třeba zaměřit na aukce co končí atd.

Danniella
22.6.2010 v 11:07:34

Je dobré si počkat na dobu ke konci aukce, pak vidíš, jestli se cena zvyšuje, jaký je o věc zájem, jestli se ti vyplatí přihazovat. U některých, kde je o věc rvačka, se ale rozhodne v poslední minutě.
Já jsem na Aukru nakoupila většinu věcí za vyvolávací cenu, občas o něco dráž, záleží na tom, co kupuješ.

Danniella
22.6.2010 v 11:04:20

Když jsem se před lety registrovala, vyplnila jsem údaje a pak mi přišel domů na adresu dopis s heslem. Je to kvůli ověření, aby se neregistrovaly fiktivní osoby.
Když je počáteční cena věci např. 100 Kč, ty uvedeš, kolik bys za ni maximálně dala, dejme tomu 150 Kč. Pokud nikdo další nepřihodí, platíš jen 100. Pokud ale někdo uvede, že by za věc dal max. 120 Kč, jsi pořád nejvýše přihazující ty, aukci jsi vyhrála, ale cena k zaplacení stoupne na 120. Možná to vypadá složitě, ale je to jednoduché, prostě klasická aukce.

Zbyšek
22.6.2010 v 10:16:52

Jelikož je to aukce, a ne klasický e-obchod, tak přihazovat musíš – jak by věděli, že to chceš? Kdo přihodí nejvíc, toho zboží je. Vyjímka jsou akce typu “Kup teď“, ty fungují jako klasický obchod. Ale je zboží, o které se lidi nervou. Já tam koupil věci za pár korun. Aukce končí v den a čas, který je tam uvedený. Registrovat se musíš, nic se za to neplatí.

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist