Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Posílám velké "Díky"Posílám velké "Díky"
MatildaMatilda
3.6.2010 v 11:12:38

Nebudu se moc rozepisovat, zlaté dušičky tady na VD ví, že se naší rodince v poslední době nedaří moc dobře po finanční stránce.
Chtěla jsem vám jen říct to, co mi leží na srdíčku a je pro mě moc důležité – DÍKY vám všem, co mě v posledních týdnech zahrnuly balíčky s oblečením, hračkami a dobrůtkami pro naše děti a v neposlední řadě i oblečením pro mou maličkost. Možná ani nevíte, že jste teď vedle mého muže to jediné, co mě drží psychicky nad vodou. Zároveň díky za vaši morální podporu, za všechny rady, za každou chviličku, kterou věnujete v myšlenkách mě a mé rodince, protože už jich opravdu není málo. Nemám jinou možnost, jak bych vyjádřila své pocity, svou radost nad pomocí od vás a zároveň hromadící se smutek, že je pořád tak potřebná.

Ještě jednou moc děkuji.
Martina

Stránky: [1] 2 3
PeťkaPeťka
4.6.2010 v 20:06:46

Matildo, já jsem taky bohužel nic nezaznamenala. Asi to bude tím, že plkárnu už opravdu nestíhám pročítat.
Ale chci jen napsat, že držím palce, ať už jsou vaše starosti jakékoliv, aby jste vše zvládli a bylo u vás vše v pořádku. Ono to tak v životě prostě chodí, chvilku nahoře a chvilku dole. Bohužel taky mám nějak poslední dobou pocit, že ty chvilky nahoře jsou v nepoměru s těma chvílema dole.

Ájík
4.6.2010 v 20:00:06

Martinko, sluníčko, ty víš … :)
Pomoc mi nevyšla, jak jsem myslela – ale platí ta podpora směrem nahoru a už zas dávám bokem něco pro Vladánka, až se uvidíme…. snad to nebude dlouho trvat. Myslím na tebe, zlatečko… a věřím, VÍM, že bude líp :))
jj, já prostě na lidičky z VD nemůžu říct nic zlého – jste sluníčka :)

MatildaMatilda
4.6.2010 v 12:27:00

Eviku, teď slzím i já, že se hlásíte další, to je opravdu důkaz neobyčejné lidskosti, děkuji, na to mi ani slova nestačí, abych vyjádřila, co cítím…
Momentálně máme zásobu všeho, holky už toho zvládly poslat tolik, že v posledních týdnech pořád jen ukládám nové věci do skříněk:-)

MatildaMatilda
4.6.2010 v 12:24:11

Zavi, já ti nevím, shodly jsme se zatím s Jovankou, že koho jsme tady z VD poznaly osobně, tak je nám s ním moc hezky:-) Díky za tvoji snahu, no a to s tím sekáčem:-) – já dávám všechno bokem, tak spíš kdyby zase někdo potřeboval anebo sbírka na povodně, bohužel, takových situací je v životě dost…:-(

Dani, nelam si s tím hlavu, na mě to působilo přímo kouzelně, že se Ládík tak angažoval, můžeš být na něj hrdá:-) Botičky jsou všechny ok, božínku, já jsem tak šťastná, že tohle nemusím řešit a ty se ještě omlouváš za impregnaci, to nemyslíš vážně, viď?:-))) No a z knížeček je malý nadšený, čteme je několikrát za den, už umím spoustu z paměti:-)

Pavči, tebe bych chtěla taky chtěla obejmout, jsi ženská jak lusk a srdce máš obrovské, škoda, že jsi z takové dálky:-)

Makineo, já taky doufám, že to bude už jenom lepší a pokud se tady někdo vyskytne ve stejné louži, jako jsme teď my, budu připravená v první linii na pomoc:-) A díky za nabídku, moc si toho vážím.

babofko, přece bys nechtěla, abych ten úžasný víkend kazila slzami – já se přišla od srdce zasmát a to se mi splnilo na 200%:-)

Evik00
4.6.2010 v 12:17:30

Absolutně mě tohle dojalo…Fakt se dnes nevidí aby si lidičky dokázali pomoct…Takže i já nabízím svojí pomoc ..Mám sedmiletého kluka ale nevim kolik je malému…Tak se ozvi a nevadí kdyby jsi cokoliv potřebovala…

ZavaZava
4.6.2010 v 8:25:56

Mati, přiznám se, že já pátrala jen po těch botkách, jak jsi zmiňovala pro malou, že se jí rozpadli. Volnou aktovku jsem taky neměla. Když to tady čtu, možná by sis měla začít vyřizovat živnostňák na sekáč:-)) Víš co, nejvíc mě teď těší, že se ty řeči o tom, jak si dnes lidi neumí pomáhat, stávají nepravdou. Nebo že by to byla tady na VD nějaká zvláštní skladba lidí?

Mé tvoření najdete na www.fler.cz/emart.

babofka
4.6.2010 v 7:24:23

Matildo, já sice zaznamenala, že se vám asi úplně nedaří, jak byste si představovali, ale víc ses nezmínila. A žádné předchozí náznaky na sbírku jsem taky nechytila :-( To mě mrzí, ráda bych pomohla. Tak šup do OV.

makinea
3.6.2010 v 22:44:22

Matildo, je mi líto, že procházíte špatnou finanční situací a kdybych nějak mohla pomoct, pomůžu ráda a klidně zprávičku pošli i mně.
Držím palce, ať se vše obrátí k lepšímu.

Pavca31Pavca31
3.6.2010 v 21:00:14

Marti rada jsem pomohla.A ted uz se vse obrati k lepsimu uvidis.
Cetla jsem tvou super cervenou zpravicku v plkarne.
Mam te rada holka i kdyz te znam jen pres net.

Danniella
3.6.2010 v 15:19:24

Jé, Marti, tak jsem moc ráda, že to konečně máš. Trochu jsem se bála, že se tam vysypou ty pytlíčky, co tam malý přibalil na poslední chvíli, já blbec jsem to taky mohla dát do nějaké taštičky. Ale už jsem držela v ruce lepicí pásku. Tak hlavně že to dobře dopadlo :-)

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist