Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Co se jinam nevešlo » Dobří lidé existují!!!Dobří lidé existují!!!
Piškotka
25.5.2010 v 7:36:52

Holky, ještě teď nevěřím tomu, co se mi včera stalo. Buď to byly Boží mlýny nebo spravedlnost, což je asi totéž, ale nevěřila jsem, že jsou ještě mezi námi (po tom, co nás TV bombarduje samým zlem) dobří lidé….

Včera jsem šla s kamarádkou na procházku se psem, chystaly jsme se na Puntík, (kopec u nás), no a schylovalo se na pořádnou bouřku. V polovině jsme si řekly, že se raději vrátíme, no a poměrně za minutu dvanáct jsme se stačily vrátit blíž k centru a schovat ke vchodu jednoho z paneláků. Začalo masivně lít! Nám to teda vůbec nevadilo, povídala mi o tom, co jí včera kartářka “navěštila“ a čas v pohodě ubíhal, takže žádná křeč. Vtom ale před domem zaparkovalo auto a z něj vyběhl mladičký pár a šel domů (do toho paneláku). Po chviličce se klučina vrátil a nabídl nám, ať se alespoň schováme do vchodu, tak jsme souhlasily a klábosily dál na suchém místě :o))) Bouřka nepřestávala. Jaké bylo naše překvapení, když ten kluk asi na 20 minut sešel dolů s dekou a říká: “Pojďte, já vás zavezu domů.“ (Tu deku měl pro kamarádčiného psa,aby mu nezašpinil sedačky).
My nejdřív nechtěly, že to za chvilku přejde, ale on trval na svém, že bychom taky mohly čekat do noci. (Daleko to sice nebylo, ale lilo fest!) No nechápala jsem, ale nakonec jsme souhlasily. Děkovaly jsme snad každá 50x, ale vím jedno: že spravedlnost je. Já nedávno svezla dva různé lidi, např. paní, která v dešti šla pěšky z Kopřivnice do Štramberka na divadelní představení, zavezla jsem ji až na místo, ač jsem měla namířeno jiným směrem, ona nevěřila svým očím. Jsem ráda, že se nám to takto vrátilo a opravdu mě to motivuje k dalšímu konání dobrých skutků.

Proto tento příspěvek věnuji hlavně Padmé, která má srdíčko na správném místě a je dobrák od kosti. Já jen Padmé, že určitě nejsi sama:o) protože ten kluk byl prostě skvělý! Jo a člověče holky, byl hodně podobný Šamberovi, což mi i Sárinka během jízdy ochotně každou chvilku sdělovala :o))))

Stránky: [1]
HANINA25
25.5.2010 v 21:45:03

To je jak z pohádky:)
Je vidět,že dobří lidé nevymřeli.Kdyby jich bylo víc bylo by dobře na světě.

PadméPadmé
25.5.2010 v 21:38:58

Piškotko, moc moc děkuju… když jsem to Tvé psaní dočetla až do úplného konce, zatajil se mi dech a úplně jsem se zajíkla… děkuju.
A neboj, já to nevzdám, jsem nezdolný optimista.
A věřím.
Věřím ve spoustu věcí.
I v to, že dobří lidé existují.

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

JovankaJovanka
25.5.2010 v 21:03:12

Piškotko, to je skvělá zpráva :-)

Pavca31Pavca31
25.5.2010 v 8:06:54

=Piskotko mas pravdu dobří lide existuji.Sama jsem se o tom pred nekolika mesici(tak pred dvemi)presvedcila a byla jsem z toho totalne paf,jelikoz jsem to necekala.
Cloveka pak zalije takovy uzasny pocit,ze to jeste neni s temi lidmi tak spatne jak si clovek mysli.A najdou se i takovy vyjimky.

berulinka1
25.5.2010 v 8:03:04

Piškotko,téda to je krásnej článek:))..od “Šambery“ by člověk nečekal,že by udělal dobrej skutek co?? :DD..a ejhle,on má srdce na pravém místě:)..škoda,že takových lidí je velmi málo:((..ale i tak,patří mu velký dík:))

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist