Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » a je to tady...a je to tady...
HANINA25
20.5.2010 v 14:11:26

jsem ukecaná,ale snad to zvládnu v kostce shrnout:))))

Pro ty co netuší a ty co tuší osvěžení paměti,stručně:loni v květnu se převrátil můj život na ruby.Chlap práci získal ve svém městě dětství,mě vydědili z šuplíku ČD CARGO do KCOD,rok dělala v pokladně a plány růžové,jak prodáme byt a nastěhuju se poprvé a snad naposled ze svého rodného kraje.
Okolnosti donutili vzít to z konce, mimo plánů mého drahého.Jak chudák trpěl a trpí,že nešlo vše podle něj,to si umíte jistě představit:))) No chlap:)
Byt se tu neprodává,ikdyž nejlevnější v okolí,do 3 týdnů jsme v době krize v okolí nejbohatší byli.Hypotéka za milion,2 byty + garsonka.Placení dvou nájmů s poplatkama,zaplať pámbůch,že banka zatím do září chce po nás polovinu toho co nás čeká za platby hypo.
Takže zázemí máme…
No a psalo se tak konec března 2010 a začly problémy ve vztahu.Jednou už abych tam byla,jednou až se prodá byt.Kdo tím tady se mnou v tom procházel,ví.
Výsledek: Díky Vám jsem našla odvahu a začla řešit.Po dohadech s drahým a mojí známou nerozhodností jít za svým sem se nechala přesvědčit,že zkusit se má všechno.Teorie to je moje:))) A tak díky Lussy,která mi doslova napsala jak na to s tím dopisem,Mari,HP,Zavy a všech ostatních jsem se po 14ti dnech dokopala napsat ředitelům KCOD ČD žádost.
Psal se 7.5.,kdy jsem jim to poslala a 17.5.telefon,abych přijela a pokud možno 1.7.nastoupila.
Zavolala sem svýmu šéfovi a dneska je můj život SPEČETĚN.
Dozvěděla jsem se,že Pardubice volali i Hradec volal na vedení,šéf papíry na stole a sám mi řekl,že v Hradci jsou fajn lidi a předemnou zved mobil a : mám tu pání …,tak Ti ji teda toho 1.7.posílám.Pak zavolal podřízení svý přednostce: paní 1.7.končí,takže si zařiďte náhradu.
Šla jsem dolů za nima,abych se omluvila,že jsem to takovým fofrem nečekala,jen opravdu jsem se jen ptala jak by to vypadalo…
Už začli kombinovat koho za mě a já vypadla.

No román píšu,závěr.Pořád tomu nemůžu uvěřit a najednou je mi divně ,jako by někdo umřel….Chápete to? Mě všechno vyšlo!!! Petr mé nadšení trochu zchladil.Jak budem bydlet v holobytě,nebudou peníze na zabydlení a 27.5.dělá zkoušky na tu pedagogiku.Má toho moc a vše prožívá:))))

A tak Vám všem moooc děkuji za vše,obrátily jste mi život snad v dobré,strašně moooc jsem ráda,že Vás tu mám.
PS: a popravdě,drželo mě vědomí,že až budu v Pardubkách budu mít šanci poznat Vás osobně.
Zbytek románu po 28.5.,to budu znát i svého budoucího šéfa.
Kdo se Ztratil v tom : NASTUPUJU DO HRADCE KRÁLOVÝHO:))))

Stránky: [1] 2
HANINA25
24.5.2010 v 8:40:47

Opravdu…Tenhle rok / až na pár vyjímek tady/ se nám všem nějak začíná rýsovat k lepšímu.
Někdy mám HP pocit,že se předháníme už od loňska,která znás to zvládne dřív:))) Tak šup,rychle prodat a rychle nový koupit.Na Tobě teď záleží jak se to tu prodá:)
Pamatuješ:prodá Hp,prodáme i mi:)

Nebýt Vás,tak se k ničemu nedokopu.To vím určitě.Seděla bych tu a plánovala a říkala si : “ ještě rok a chlup mám čas něco řešit“.
Takže skromnost Vaše není na místě:))))No a když bude nejhůř,můžu nadávat,že jsem Vás neměla poslouchat,že jste mě uvrtaly do problémů,apod.
Néééé,dělám si blbou srandu:)))) Sem šťastná,že jste mě k tomu vyhecovaly.

LienLien
22.5.2010 v 13:59:59

Hanino, ty mi dáváš, je to složité se orientovat, ale pochopila jsem, že vše vychází jak má, jen Petr je nervózní, to snad přejde, až se vše usadí a budeš už úplně v klídku a pohodičce, moc ti to přeju. Je tenhle rok ale nějak hodně šťastný. :-))

Anonym
22.5.2010 v 9:23:29

Hanino, moc gratuluji, je super, když všechno vychází. Tak a%t se ti daří:-)
Ivča a Domča

JovankaJovanka
21.5.2010 v 20:57:22

Haňulinko, jsem ráda, že se Ti to tak pěkně rýsuje! Mooooc přeju, ať je vše dobré a ať se Ti všechno líbí mnohem víc, než si teď troufáš přát :-)

babofka
21.5.2010 v 16:26:08

Když se daří, tak se daří! Gratuluju a držím palečky, at vše podle plánu vychází. ;-)

ZavaZava
21.5.2010 v 11:20:09

Taky moc gratuluju a přeju moc úspěchů v práci, samé hodné a milé lidi kolem sebe a aby se vám těmi problémky nepokazil vztah.. Vidíš, nakonec se o tebe málem porvali a mohla sis vybírat. Hanino, vy si nebudete brát nábytek z bývalého bydliště? Napiš adresu, pošlu ti šňůru na prádlo:-))
Když to nemůžete prodat, nedalo by se to pronajímat? Oni asi lidi teď nemají prachy na koupi, půjčky jsou taky problémový, ale bydlet se musí, ne? Zkusila bych se zeptat té realiťačky, v čem je zakopaný pes a jestli by pronájem nebyl lepší. Není to hromada peněz najednou, ale třeba by se ten byt tímto platil sám a možná by zbylo něco na částečnou splátku hypo na nový byt, ne? Neboj, když už vyšla práce, vyjde i prodej bytu!!

Mé tvoření najdete na www.fler.cz/emart.

Horempádem
21.5.2010 v 10:52:51

Hani, holka jedna šikovná, vidiš, mě vyšlo a tobě vyšlo. Ono to nějak s námi bude dobře propojený :-))))

Neboj s tím zařizováním, ono se to ustálí. Až budeš v nové práci zaběhlá a tvůj milý bude mít po zkouškách, tak to půjde jak na drátkách.

Takže gratulujuuuuuuuuu :-) a především strůjcem toho všeho jsi hlavně ty, my ti dělaly jen křoví :-D

bamiskabamiska
21.5.2010 v 10:43:04

no asi se to nějak nakupilo i na něj, ale s těma šnůrama jsi mě dostala, řekni mu že ti je pošlu :-)
no je to dost stresových situaci najednou a i když to vychází, prodej, práce atd…tak si to asi představoval jenodušejc typickej chlap(můj brácha si naplánoval za 14 dní udělat jádro, položit podlahy aby jim mohli dát kuchin novou…no také jsem mu řekla že se nějak cejtí, na to že tonedělal a neví co se mu tam vykulí-dojde na má slova to se stihnout nedá)……no a ta škola to je na nervy známe to vid…bude líp

LussyLussy
21.5.2010 v 9:37:07

Hani,

tak to je super, že máš práci. A ty ses bála, že tě nikde nebudou chtít :-)

Petr je nervní, ale neboj, až bude po zkouškách, bude to lepší. Já být tebou, tak se tam prostě odstěhuju, přece nebudeš čekat třeba rok než se prodá ten starý byt. A je nesmysl platit ve dvou bytech poplatky. Když je tak Petr přes peníze, tak mu to vysvětli takhle :-)

makinea
20.5.2010 v 22:38:33

Hani, tak to zní jako dobré zprávy!! :-)
Bude to určitě velká změna, nové bydlení, nová práce, ale už z Tvé zprávy je jasné, že elánu máš na rozdávání, tak to půjde jako po másle.
Chlapa si srovnáš :), to bych se nebála.
Přeju, ať se brzo prodá byt a máte penízky na vše, co potřebujete.

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist