Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Co se jinam nevešlo » TROUBKYTROUBKY
berulinka1
20.5.2010 v 7:58:05

ahoj holky,právě jsem mluvila s rodinou z postižených Troubek..pán mi ochotně nahlásil jejich adresu,řekla jsem mu,že jsme se tu domlouvaly,že bych zde na požádání sdělila jejich adresu a posílali bychom jim balíčky přímo k nim domů..musím říct,z jeho hlasu jsem vycítila radost,že jsou lidi,co na ně myslí a cítí s nima..ptala jsem se co by potřebovali nejvíc..takže SAVO,GUM.RUKAVICE,MÝDLO,SAPONÁTY,prostě co kdo koupí a pošle,budou vděčni..takže já letím shánět opět krabici,abych mohla balíček co nejdřív poslat..co se týká hraček,mám je poslat též na jejich adresu,oni je rozdají lidem s malými dětmi..kdo budete chtít znát jejich adresu,písněte a domluvíme se.

Stránky: [1] 2 3 4 5 nejstarší »
berulinka1
24.5.2010 v 17:07:04

Jovi,mluvíš mi z duše..přesně:neprodáte,počítejte s tím,že pokud budou záplavy,škodu uhradíte..a víc bych nediskutovala..jak bylo vidět,nikdo tam nic nemá,jen si pozemky drží..nechci být zlá,ale docela bych jim přála,aby poznali na vlastní kůži,jaký to je,když o vše přijdou.

JovankaJovanka
24.5.2010 v 16:23:02

No, bohužel.
Ale, ruku na srdce – já bych to dala k úhradě i těm, kteří se brání své pozemky prodat. Třeba by jim to došlo….

berulinka1
24.5.2010 v 15:43:14

Jovi,tu poslední větu si napsala přesně jak jim bylo včera vyčteno v tom pořadu..hlavně že se zabývají hovadinama,ale důležitý věci neřešej..to začnou až když se stane tragédie,kterou odnese spousta lidí a zbytečně:((

JovankaJovanka
24.5.2010 v 11:59:42

Suodal, mi se zrovna tato stanice (skrz ten jejich způsob podávání informací) moc nelíbí, proto jsem raději oslovila přímo úřad v Troubkách….
Holky, a ta protipovodňová opatření – teď všichni hrozně nadávají, ale vždyť jim to tam vázne na těch nevykoupených pozemcích! Tak pokud poslanci v tomto za něco můžou, tak jedině za to, že neuzákonili nějaké povinné vyvlastňování.

berulinka1
24.5.2010 v 11:34:47

mari,věřím,že jsou naštvaní,ale na stát,né na nás obyčejný lidi,co jim pomůžou..kritizovali to už i včera v nějakým pořadu-nevím už přesně jak se jmenoval,že kdyby stát už v r.1997 začal jednat,nemuselo to dojít zase tak daleko jako teď..a těm lidem s evůbec nedivim..protože naši poslanci stojej za dvě věci!!!..hrabou jen sami pro sebe,jídlo,dopravu,bydlení,telefony,to vše mají zdarma a k tomu nehorázný platy..a proč??..proč nemůžou mít jako ostatní 20 000 měsíčně,z toho platit všechny výdaje+živit rodinu..a hned by se ušetřila hromada peněz a povodňový zabezpečení by bylo hned.

marika81
24.5.2010 v 11:27:46

Cituji: “nejvíc nás štve, že se od té doby, od roku 97 nic neudělalo. Teď budou všichni posílat pomáhat a posílat peníze, přitom, kdyby ty peníze dřív stát uvolnil na protipovodňová opatření, která se politikům zdála drahá, nemuseli by je vydávat teď:((((((

Jsou prostě všichni naštvaní a neskutečně……a dokonce mají i svou hrdost a chtějí to zvládnout sami:((((

LussyLussy
24.5.2010 v 11:20:15

Holky,
včera jsem mluvila s kamarádem, když byly na Moravě první povodně, vybral 80 000 z účtu a jel, náhodně vybral jeden dům na spadnutí, našel majitele, vrazil mu peníze do ruky a beze slova odejel…

Minulý týden volal do Troubek na obecní úřad a oni mu řekli, že mají strašně moc nabídek na pomoc, že to vypadá, že všichni litují jen je a některých potřebných věcí že mají strašně moc. Myslím těch nejnutnějších. Kamarád si stál za svým že chce prostě pomoc a nějaký věci jim poslat. Takže si výslovně objednali 20 koleček, 50 lopat, 50 košťat a už nevím kolik gumových rukavic. Nic jinýho nechtěli. Kamarád to koupil v Baumaxu, tam zaplatil i dopravu. Dali mu docela na tu dopravu slevu, když zjistili, že to je do Troubek a přednostně to tam odvezli,takže už druhý den kamarádovi volali z Troubek a strašně moc děkovali. Říkal, že paní sotva mluvila.

Já vím, že málokdo může tak hodně pomoc, ale docela věřím tomu, že tam mají třeba tunu Sava a žádný hadry (nebo naopak).
Přiznám se, že já teda poslala peníze, protože nemám čas hledat někoho kdo tu pomoc cíleně potřebuje.

marika81
24.5.2010 v 11:20:00

Holky, zkusím vám něco přepsat, co údajně vypustili z úst lidé z Troubek:(((

suodal
24.5.2010 v 11:05:37

Jovanko, tak něco podobnýho mi napsali taky (překopírovávala jsem to sem). Byla jsem a vlastně stále jsem z toho taková rozhozená. Zkoušíme to přes tu reportérku. Mylím, že Berulinka tu na ni dala přímo kontakt.

berulinka1
24.5.2010 v 10:24:32

Jovi a viděla si včera zprávy??..tam řikali,že obyvatelé se doslova styděli si pomoc převzít..takže za jednotlivce bych řekla,že by přivítali pomoc rádi..nevím,možná se pletu??

Stránky: [1] 2 3 4 5 nejstarší »Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist