Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Opět vás zdravím po půl roce :-)Opět vás zdravím po půl roce :-)
Tamina
13.5.2010 v 15:16:35

Nebo po roce ??? Už ani nevím, jsem hrozná…. :-)) Vůbec nevím, jestli se tady vyskytují ještě ty, které si mě matně vybavují :-), ale přesto napíšu pozdrav a pár info o naší rodině. Původně jsem se chtěla ukázat i s novým článkem, který už píšu asi 4 měsíce a stále jsem u prvního odstavce. To byste se ovšem mého pozdravu možná ani nedočkaly a tak článku dáme ještě čas.. :-). Článek měl být původně o láskyplném vztahu mých dvou dětí, ale vzhledem k tomu, že se prostě řežou pořád stejně a bez zajímavějšího vývoje :-)), možná změním téma a popíšu Vám víkend dvou stárnoucích děvčat (mě a mé kamarádky), které si vyrazily bez rodin. Tam by se našel materiál aspoň na 3 články :-)).
Jinak co je u nás nového ? Johance byly v únoru 2 roky, umístit do školky na příští rok se nám jí podle očekávání nepodařilo, Vojta má před sebou poslední rok školky. Manželství mi zatím pořád funguje, když ovšem nepočítám, že jsem musela překousnout fakt, že nám na naší malinkou zahrádku manžel umístil místo bazénu psí kotec se čtyřmi aljašskými husky a sám se stal musherem. A to jsem se radovala, že přestal domů svážet vraky a už nejezdíme trábošema. Teď nejen že sváží psy (vozil je totiž domů postupně cca po čtvrt až půl roce, vždycky počkal až vezmu na milost toho předchozího.:-) ), ale přiváží domů i modely typu “karavan-no nekup to za tisícovku“, který si musel vytáhnout z kopřiv, kde byl umístěn posledních 20 let, dále 3 staré Pionýry (myslím motorky :-)) ), které předělává na musherskou káru na letní trénování atd atd…
Kromě toho se v našem vozovém parku vyskytuje pojízdný kotec na psy, musherská velká koloběžka, samozřejmě musherské zimní saně a druhá kára tříkolová na závody. Kamarádce jsem se interně svěřila, že se obávám, aby si v dalších letech třeba nepronajal kus parku, který sousedí s naší zahrádkou a nepostavil tam třeba cirkus. Já bych se už asi ničemu nedivila a na představu poníka na zahrádce si pomalu začínám
zvykat :-)). No jinak teď momentálně prožíváme trošku zdravotně vypjaté období, protože já už skoro dva měsíce marodím se zubama, jdu ze zánětu do zánětu, pořád jsem na práškách a mám rozhozený záda, protože celou dobu spím na gauči v polosedě. Děti jsou obě na antibiotikách, protože Vojtíškův spolužák ze školky se nakazil meningokokem a nemoc u něj bohužel propukla ve své plné formě. Naštěstí už je stabilizovaný, ale já jsem si taky užila trochu paniky, zvlášť poté, co mi doktor volal, že výtěry našich obou dětí jsou pozitivní. Naštěstí u nich nic nepropuklo, oba mají takovou lehkou virózu bez teplot a berou antibiotika. Jinak Johanka měla před měsícem vyhozenou loketní kůstku (původce já), naštíplou kůstku v zápěstí (původce já – zavřela jsem jí ruku do dveří auta) a včera za mé plné asistence padla pusinkou na dlaždice a její vrchní ret by jí mohla závidět kdejaká celebrita :-) No, už budu končit, zase jsem se rozpsala, ale já dám zase asi nějakou dobu pokoj :-), v práci makám jak šílená, škola má teď 32 kurzů týdně (z toho 10 učím já) a já už začínám zvažovat pronájem dalších prostor. Můžete mrknout na http://www.lekol.cz . Mějte se zatím krásně a všechny vás zdravím! Tamina :-)

Stránky: [1] 2
Zbyšek
16.5.2010 v 21:28:09

To víš, moc nepíši, ale alespoň sleduji.

Tamina
16.5.2010 v 21:14:58

Díky všem za pozdravy :-) Petro, pořád ještě jsou to “zlatý zuby“ :-)) A s tou vyšší četností návštěv se budu snažit, ale vzhledem k tomu, že mě teď čeká rozjetí letních kurzů, týdenní návštěva z Francie u nás doma, malý letní hudební festival, který organizuje strejda a my mu pomáháme, sjíždění Vltavy a Jizery a další a další akce do konce června, kdy odjíždíme k moři, už teď vím, že nestíhám, nestíhám, nestíhám…. :-)
Zbyšku !!!! Ani jsem nečekala, že tebe tady zastihnu. Mám radost :-) A slibuju, že na všechny naše případné atrakce máš pro sebe i děti osobní pozvánku :-))
Holky všechny ostatní, moc Vás zdravím !!!!!! :-)

Ájík
15.5.2010 v 14:11:12

Taminko, ahooj :))
Tedy, drobné “katastrofy“ v tvém podání vyhlížejí opravdu úsměvně – nicméně, představa, že si sem můj milý dotáhne čtyři psiska – to bych spíš dostala infarkt než to brala s nadhledem. Co říct – jsi úžasná manželka :)
Jsem ráda, že všechno zvládáš a u vás je vše vpořádku – to to letí, jak ti ty děti vyrostly!
A mám velkou radost, že hezky jede tvá jazykovka – to je úžasné :))
Drž se – a něco napiš, ráda bych si zas přečetla nějaký tvůj článeček!

Zbyšek
15.5.2010 v 11:02:01

Ahoj.
Prosím tě, až budete mít ten cirkus nebo jinou atrakci, tak dej vědět, přijedeme s dětmi :). S těmi zuby to znám. Sotva se mi uzdravil jeden kořen, chytil se druhý. Záda… můžeme si popovídat :). No nic, jsou i horší věci. Tak vzhůru do rozšiřování prostorů (a zahrady :)).

HANINA25
13.5.2010 v 23:11:13

Ahojky,neboj není to tak dlouho,když ještě já pamatuju Tvé nářky se školou a učením:)))
Je vidět / no slyšet:(/,že si docela v pohodě.I když popis zní s nádechem hororu,značí žes to zvládla.
Dej pokoj se zubama,to nebylo poblíž něco lepšího?
No netroškaříte s nemocemi….Hlavně,že to proběhlo u dítek aspoň tak.
Na článečky se těším:) Však mám pocit,že už tu dlouho nic nebylo ze života.
Tak se zatím opatruj a bacha na neomluvený dny tady:)))

Aknelka
13.5.2010 v 22:57:29

Ahoj Tamino,

zdravím tě :-) I já jsem se tu objevila po strašně dlouhé době. Ráda čtu, jak se ti rozjela jazykovka. U mě stále probíhá výuka v kuchyni u stolu :-) Ale jde to taky :-)

…bojovat s permanentním strachem :-)

danasidanasi
13.5.2010 v 19:40:58

Tamino, nedávno jsem na tebe vzpomínala v souvislosti co tvá škola a kurzy po internetu, jak jsme se kdysi domlouvaly a nechali to na později.

Jsem ráda, že si se ozvala. Nemoci nepřeji a doufám, že se z toho rychle vyhrabete.

No a život, jistě se nenudíš. Mám vlastní zkušenost, že hračky manželů se můžou buď trpět, nebo milovat. Oni se jich nevzdají. Potom by zbyla jediná možnost jít pryč. A to asi ne. Že ne.

…být neskonale šťastný

JovankaJovanka
13.5.2010 v 18:18:09

Tami, taky Tě moc ráda vidím!
Jsem ráda, že se Ti daří v pracovním i osobním životě. Vždyť kdo může být lepším partnerem než aktivní muž plný zájmů? :-)
Na článek se už moc těším, lépe řečeno na oba – o dětech i o té dámské jízdě.
Škoda, že nejde francouzština naučit korespondenčně (třeba na VD….)
Ať se Ti daří a těším se na další “setkání“ s Tebou!

PetraPetra
13.5.2010 v 18:07:57

Tamino, moc ráda tě tu vidím a doufám, že další návštěvu naplánuješ zase po půl roce (i když nemám moc co mluvit, pořád ti dlužím odpověď na zprávu na FB…).

Mám vážně radost, že se jazykovce daří. I když by se jí možná nemuselo dařit až tak moc, abys měla taky chvilku času na nás a mohla dopsat nějaký ten další úžasný (to vím předem) článek, protože je mi jasné, že se zase budu za břicho popadat. Sourozenecká láska je vděčné téma, naše holky se teda až tak neřežou, zato vydatně ječí, což se snažím ukočírovat slovy, tj. musím ječet taky, aby mě bylo slyšet, tudíž sousedi musí zesilovat televizi na maximum nebo se radši naučit odezírat…

K aktivitám tvého muže bych napsala snad jen to, že jsi živým důkazem toho, že ženská zvládne víc než člověk :-)))

Tak se koukejte vykurýrovat, ať tě zuby nezlobí (promiň, ale nemůžu si odpustit připomenout tvoji slavnou repliku “Zlatý zuby!“ – nepřehodnotila jsi to už trošku?).

Určitě se zase brzo ozvi,
P.

…neustrnout ;-)

Tamina
13.5.2010 v 16:57:20

Holky taky Vás zdravím :-)
Zuzino: určitě si tě pamatuju a myslím, že jsi dobře vystihla, že moje nadšené psaní o otevření školy, bylo paradoxně opravdu jedno z mých posledních psaní tady na VD :-)) No, spíš jsem měla použít: :-((
Matildo: ráda tě vidím :-) Manžel s obřím bongem je taky dost vtipná představa :-)) Já jsem manželovi řekla, že rozvod proběhne v momentě, kdy dovalí pátého psa :-)

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist