Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Zkušenosti s výrobky a službami » autosedačka 15-36 kgautosedačka 15-36 kg
Anonym
12.5.2010 v 17:52:14

potřebuji poradit kvalitní, cenově dostupnou sedačku v kategorii 15-36 kg. Chtěla bych zapínání pomocí pěti bodů, polohovatelná záda a cenu tak do 2500 Kč. Dívala jsem se na Cybex solution 2010, stojí tak od 1600 nahoru, podle prodejce, máte někdo zkušenost?
Díky za rady Ela

Stránky: [1] 2 3 4
Monca12
16.7.2012 v 9:24:46

Doporučila bych http://www.baby.patron.eu/cs/katalog/autosedacky/orion. Já sama jsem si koupila kočárek, autosedačku i veškeré ostatní doplňky od firmy PATRON a jsem se vším velmi spokojená. Nejen, že jsou výrobky kvalitní, ale i cenově dostupné a navíc se jedná o českého výrobce. Celkově tuto firmu všem doporučuji! ;)

Monca

Pavlinkav
28.5.2012 v 13:31:39

Vytahuji tuto starou diskusi jen proto, že mi padly do oka nejnovější testy ADACu, kdo potřebuje, mrkněte:

http://www.autembezpecne.cz/cz/s40/Testy/c1469-Testy-detskych-autosedacek/n2626-Test-detskych-autosedacek-ADAC-2012-propadly-nafukovaci-od-Gumotexu-podsedaky-a

…objevovat doteď nepoznané…

Sonča
2.6.2010 v 15:18:53

Pavlinkav mě předběhla. Anonymní, děkujeme za reklamu, hodnocení Chicco Key z pětibodové stupnice: 3, takže nic moc, Key Ultrafix dokonce 2, takže nebezpečná.

Cybex je určitě mnohem lepší volba.

Pavlinkav
2.6.2010 v 14:00:02

Anonymní, nenech se ukolébat kvalitou jedné sedačky.

Nové výsledky testů zrovna Chicco Key 2-3 zařadily mezi nejhorší…

http://www.babyweb.cz/Clanky/a4175-Novy-test-autosedacek-2010-Je-z-ceho-vybirat.aspx

Chce to sledovat nejnovější testy, když člověk pořizuje novou sedačku. Kvalita se podle mě dost mění. Nejen výrobce od výrobce, velikost od velikosti, ale i model od modelu.

…objevovat doteď nepoznané…

Anonym
2.6.2010 v 13:22:33

Dobrý den Elo, Jak už tady je psáno tak sedačka 15-36 kg se pásá pásem v autě. Váš požadavek na polohovací záda splňuje sedačka Key 2-3 od Chicca. Ta se pohybuje cenově kolem 2300,- Nebo potom ta samá, ale s fixem, ale ta je již kolem 3500,- na prodejně. já vlastním od Chicca sedačku o třídu manší, protože dcerka má teprve 1,5 roku. Ale další sedačku budu zase řešit u této značky. Prostě když je jednou člověk spokojený tak je věrný značce. Podívejte se na stránky

http://www.chiccocz.cz/

Tam jsou sedačky nafocené a uvidíte jak se dají nastavit na postavu dítěte.

Pavlinkav
2.6.2010 v 10:02:53

Tak jsem tady – hlavně pro Ctiradku – s infem o sedačce 15-36 kg.

Včera jsme si slavnostně vyzvedli objednanou Cybex solution free-fix.

Jedním slovem – úžasná! Naše Babydesign není špatná, do včerejška jsem byla spokojená :o) Cybex má úžasně vypolstrovanou opěrku hlavy, masivní, když malá usne, tak si myslím, že to tu hlavičku udrží, aby neklimbala. Čas ukáže (a doufám, že mé nadšení vytrvá).

Ale hlavně – není to Ctiradko jeden kus, je to složené ze sedáku a opěrky zad. Dokonce to nějak jde rozdělat jen na sedák (nezkoumám, nevyužiju…).

Příjde mi to nakonec i logické – když se záda mají přizpůsobit sedačce auta, tak to musí být pohyblivé…

…objevovat doteď nepoznané…

VirenkaVirenka
15.5.2010 v 8:45:30

Máme sedačku 9-36kg, tehdy to řešili nafukovacími výplněmi pro ty menší a nebyla polohovací. My ji kupovali, když jsme měli asi 13 kg a vyhovovala dobře od začátku, máme ji skoro 6 let. Ale teď zjišťuju, že nejenom, že nejde vyprat a podle toho vypadá, ale je na mnoha místech i pěkně rozdrbaná, a to jezdíme opravdu spíš příležitostně. Vskrytu doufám, že polystyren žádné újmy nedochází, i když podle mě nepatří k těm nejpevnějším materiálům taky. Stojím před rozhodnutím, zda kupovat novější sedačku, aby nevypadala jak od popelnic, přitom počítám, že funkčnost je dobrá pořád… snad se nepletu. Z tohoto úhlu pohledu mi už sedačky 9-36kg takové terno nepřipadají, protože ani při občasném používání prostě materiál nevydrží…

ctiradkactiradka
15.5.2010 v 8:33:44

Pavlínko, já do teD´myslela, že klasické sedačky jsou jeden kus… tak nevím, třeba to tak není, teDˇjsi mě trochu zviklala… zatím jsme jenom u té 9-18Kg… Můj prcek má fakt 12 kg, výška 95cm.. takže zatím to stačí… A se sedačkou taky hodlám jezdit co nejdýl to půjde (ne s podsedákem), protože mi to přijde bezpečnější… Já se taky hned poutám do auta a moje dítě je tak zvyklé na pásy, že ksyž jsme ho jednou zapoměli připoutat, tak nám to hned hlásil, ještě, než jsme se rozjeli….

Pavlinkav
14.5.2010 v 21:18:03

Ctiradko, tak ta babydesign drží tak, že já to na podsedák sama nerozdělám :-)

Ale – ty si myslíš, že ty sedačky 15-36 kg jsou jeden kus? Teda nevím, já si myslím, že asi ne, že to taky bude poskládané. Nedokážu si představit, jak by asi dělali takový plastový odlitek. Až nám dojde, tak to pořádně prohlédnu. To jsem fakt nezkoumala, kolik dílů se pod polstrováním skrývá …

Já teda míním se sedačkou jezdit, co to půjde – podle váhy toho naše madam dosáhne možná tak na II. stupni ZŠ :o)) – ale my se prostě musíme orientovat podle výšky. (to se máte, že máte drobky, já jen pořád kupuju nové kalhoty, aby je neměla imrvére jak Havel ;o) )

…objevovat doteď nepoznané…

Pavlinkav
14.5.2010 v 21:17:45

Ctiradko, tak ta babydesign drží tak, že já to na podsedák sama nerozdělám :-)

Ale – ty si myslíš, že ty sedačky 15-36 kg jsou jeden kus? Teda nevím, já si myslím, že asi ne, že to taky bude poskládané. Nedokážu si představit, jak by asi dělali takový plastový odlitek. Až nám dojde, tak to pořádně prohlédnu.

Já teda míním se sedačkou jezdit, co to půjde – podle váhy toho naše madam dosáhne možná tak na II. stupni ZŠ :o)) – ale my se prostě musíme orientovat podle výšky. (to se máte, že máte drobky, já jen pořád kupuju nové kalhoty, aby je neměla imrvére jak Havel ;o) )

…objevovat doteď nepoznané…

Stránky: [1] 2 3 4Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist