Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Starosti » Přišli jsme o kávové zrnko...Přišli jsme o kávové zrnko...
Arabart
11.5.2010 v 9:26:20

Ahoj holčiny,
chci vás pochválit, jak jste mě správně identifikovaly v příspěvku “Dvě čárky objeveny“. A díky moc za všechna milá přání. Ráda bych psala dál, jak miminko roste, jak se těšíme, ale…

Bohužel naše radost moc dlouho netrvala. V neděli jsme o naše zrníčko přišli. V neděli ráno jsem začala špinit, což mě vyděsilo, ale švagrová mě ujistila, že to se stává, že ona taky špinila. Do hodiny už ze mě ale tekla červená. Jeli jsme na pohotovost do České Lípy, protože jsme byli na chalupě a tam mi ultrazvukem potvrdili probíhající samovolný potrat. Chtěli si mě tam hned nechat, protože jsem krvácela hodně, ale já jsem chtěla přejet do Prahy, takže jsem je nakonec ukecala.

Za rekordní 3/4 hodinu jsme byli v Praze, volala jsem rychle mamce, jestli by u ní mohla Natálka spát, aby s náma nemusela do nemocnice a při té příležitosti jsem jí na Den matek sdělila smutnou událost. Pak jsem si doma vzala pár věcí (i když ty nejpotřebnější – pantofle, sprchový gel, kartáček s pastou ne…) a jeli jsme do Vinohradské nemocnice, kde mě hospitalizovali a za dvě hodiny mi provedli kyretáž.

V neděli jsem teda od zjištění do příchodu do nemocnice pořád brečela, pak mě to nějak přešlo a včera mě vyzvedávala švagrová a byla jsem celý den s ní, tak jsem byla v pohodě. Dokázala jsem o tom mluvit a být v pohodě, až jsem se sama divila.

Padlo to na mě až dneska, volala jsem svýmu gynekologovi, abych se objednala na kontrolu a kvůli neschopence a nějak jsem nebyla moc schopná to ani doříct.

Je mi moc smutno, chtěli jsme pro Natálku sourozence a nepovedlo se to. Přitom nekouřím, nepiju, žádný nemoci v rodině nemáme, já jsem nikdy s ničím nestonala, jedno těhotenství bylo naprosto v pořádku, tak proč to u druhýho nejde…???

Protože se Natálka narodila 17.11., bylo moje tajné přání mít hezké datum narození i pro druhé miminko a vycházelo nám to pěkně na 31.12., tak v tom se mi to trošku paradoxně splnilo, že jsem o miminko přišla na Den matek 9.5. To je taky hezké datum, co?

Stránky: [1] 2 3 4 5
karamela
19.5.2010 v 10:44:02

Ahojík, ach joooo:-( to je mi líto sluníčko :-((((
Ale ono se to podaří, podívej na mě:-)
Držím palušky a čekám na růžovou zprávičku.
Doporučuju kontryhelový čaj a kys.listovou.. na první 3 měsíce pak Femibion800. Buď silná, nebyl ten správný čas.
K.

Ájík
16.5.2010 v 19:21:45

…až teď dočítám – jsem hrozná, co? ;) Mooooc mě těší, že už jsi snad z nejhoršího venku… a že si umíš užít i to dobré :)
Tak se hezky připrav na léto, ať TO nedá moc práce ;)))

Ájík
16.5.2010 v 17:26:47

Jo, a k těm datům…. moc bych a to nehleděla, že zvláštní, že pokud nějaké datum vychází hezky a “učesaně“, nakonec moc šťastné není…. a pro tebe bude nejšťastnější to, kdy se narodí tvé další miminko :)

Ájík
16.5.2010 v 17:24:57

Arabart, sluníčko, až teď jsem našla tvou zprávičku :(((
Je mi to hrozně moc líto, když se člověk na miminko těší, je to vždycky hrozně bolestné.
Co říct – jen – drž se, hlavu vzhůru, bude líp a brzy zas určitě pošleš krásnou růžovku – uvidíš! Moc moc držím palečky, ať je to co nejdříve :)

HANINA25
14.5.2010 v 11:51:55

Tak,tak. Správně na to pohlížíš.Vždyť všem dnům není konec.

Není divu,že malá začíná teplotkovaat.To počasí je na infarkt:( Pár dní ukázkové a zas slabý podzim.Co ty nahoře vyvádí?
Tak se měj a tu dovču si pěkně naplánuj a ať se zadaří:)

Arabart
14.5.2010 v 9:08:46

Holčičky děkuji vám moc za milé odpovědi. Už se cítím poměrně dobře a snažím se alespoň trošku si užít tu nemocenskou, když vpodstatě člověka nic nebolí :o)

Včera jsme strávila den se švagrovou, která je i mojí nejlepší kamarádkou a bylo to super. Kecaly jsme celý den, zašly si na príma obídek – přežraly se jako prasátka a pak ještě obešly pár krámků.

Dneska mám doma Natálku, ráno měla lehce zvýšenou teplotu, tak jsem ji radši nechala doma a užijeme si den spolu :o)

A věřím tomu, že se nám brzy podaří miminko znovu. Pak doktor řekl, že si máme tak 2-3 měsíce dát pauzu a vychází to hezky zrovna na naši dovolenou v srpnu.

V práci se to rozkřiklo, takže už mi kolegyně píše, jak se tam mluví o tom, že se budu muset víc šetřit a že se všichni budou snažit mě nestresovat :o)))

Na všem špatném si prostě člověk musí najít něco dobrého!!!

A k tomu i patří třeba VD :o)))

Tamina
13.5.2010 v 14:26:55

Ahoj Arabart,
moc často sem teď nechodím, ale téhle zprávy jsem si všimla a chci ti říct, že mě to opravdu hrozně moc mrzí. Přeju ti, ať na to co nejdřív přestaneš myslet a brzy se dáš psychicky i fyzicky dopořádku. Nejvíc ti samozřejmě přeju, aby se brzy ve zdraví povedlo miminko. Držím place! Tamina

LienLien
12.5.2010 v 13:48:04

Taky mě to mrzí. Čas tohle nevyléčí, jen další dvě čárky na testu, tak ti přeju, aby byly co nejdříve a jsem přesvědčená, že se dočkáš. Držím palce

bamiskabamiska
12.5.2010 v 7:54:08

přidávám se k ostatním je mi to moc líto, tohle je těžké pro každou když se to stane, přeju ti hodně síly a energie k překonání, přitul se k Natálce(snad to nepletu) a bude zase líp, ještě že jí máš na rozptýlení myšlenek….at to brzy přejde a je vše tak jak má být

kuře
11.5.2010 v 23:04:34

Baruško, to mě moc mrzí…. hlavu vzhůru, bude líp…..

Stránky: [1] 2 3 4 5Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist