Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Pozdrav všem :-)Pozdrav všem :-)
Aknelka
10.5.2010 v 22:28:50

Ahoj holky,

po dlouhé době jsem sem opět zavítala:-) Nepatřím mezi moc velké pisatelky, jsem spíš čtenářka vašich příspěvků, a tak budu pro mnohé z vás asi neznámá. Nicméně jsem pocítila touhu vás aspoň takto pozdravit a sdělit, že jsem opět tady :-)
Pěkný večer všem!
Aknelka

…bojovat s permanentním strachem :-)

Stránky: [1] 2
marika81
11.5.2010 v 14:36:48

Ahoj……pravda, nevídávám tě tu……tak doufám, že zavítáš častěji……..vítám do klubu hubnoucích……..zajímalo by mě detailnějí, jak to v tom stobu funguje……nějaké příběhy mám přečtené, ale osobní zkušenost je lepší……….menší klučík je šikovný a ten nočník??? Gratuluji, můj malý má 18.měs. a o nočník nezavadí……..a jak mluví????
Takže pěkně piš, ať je nás tu víc:)))

PeťkaPeťka
11.5.2010 v 14:05:29

Taky zdravím. :-)

zuzina
11.5.2010 v 9:48:33

Aknelko ahoj:-)a kampak chodíš na pokec,že tu nejsi s námi i když máš taková prťata?:-))Tož zavítej častěji a poděl se o nějaké ty zážitky s drobkama nebo jen tak ze života.

…láska na celý život :-)

Danniella
11.5.2010 v 8:54:32

Ahoj Aknelko, taky jsem si tě tady dříve nevšimla, ale napsala jsi to tak hezky, že mi to ani nepřijde :-) Tak se tu ukaž častěji.
A držím palce, aby se ti ten dárek k narozeninám vydařil co nejlíp :-)
Jo, děti jsou opravdu originály ve všem, v jídle, mluvení, pohybu, … zatím nemůžu srovnávat u vlastních, máme jen jedno, ale příbuzní se taky snaží, takže porovnávám s neteřemi a synovci, kterých máme sedm.

berulinka1
11.5.2010 v 8:02:02

ahojík,já také zdravím a vítám tě v klubu“hubnoucích“,co tu založila bamiska:)..je nás docela dost,co se snažíme zbavit se nějakých těch kilíček a máme tam dokonce i hlídacího “psa,nebo pejska,ale já bych řekla spíš štěně“..:DD..dětičky rostou jak z vody,u nás to samý,až je neuvěřitelný,že nedávno se narodily a už jsou napůl dospěláci:)..užívejte krásných jarních dnů:))

HANINA25
11.5.2010 v 7:55:34

No to máš veselo:)
Jen počkej,můj Martin taky začal chodit po 16tým měsíci.Takovej malej,línej chlap.Najíst,přebalit a hlavně aby měl svůj klid.
Za to Hanča,to byl pytel blech.Kolem 9týho měsíce jí bylo plno všude.Jako někdo si vozí na procházku kačera na provázku ona vozila svůj sporťák.Posadit jí do něj byl nadlidský výkon:)
Ale dneska,už jsou ve věku,kdy můžou mít svoje:) Jen doufám,že to nebude tak brzo.
Takže to Tě budeme “ vidět“ v plkárně hubneme,co? Letos se to tu nějak množí:)
Já vím,mě se to kecá když pomalu chrastím:)
Tak jak říká Bami,piš,piš…

bamiskabamiska
11.5.2010 v 7:06:16

ahojky také zdravím a musím přiznat, že to jméno jsem tu nepostřehla, ale doufám že tě touha neopustí a budeš tu s náma dál a nejen jako čtenářka:-)) jsem ráda že jsi o sobě něco napsala měj se krásně a zase piš piš piš

Aknelka
10.5.2010 v 23:20:17

Díky :-)
Tak tedy pár slov…máme se vcelku dobře, díky za optání :-) Kluci v lednu oslavili rok a tři, letí to, letí. Ač si jsou podobní jako vejce vejci, jsou opravdu každý originál. Starší chodil na konci 9.měsíce, mladšímu bude za pár dní měsíců 16 a samostatná chůze v nedohlednu. Leze do schodů, vyleze na vše možné, na kuchyňské židli je mrknutím oka, i sám stojí, ale jakmile má přijít na věc a udělat krok, sedne si a došoupe se radši po zadku (máme stále skvěle naleštěné podlahy…ať žije pračka! :-)
Starší zase do dvou let neydržel na nočníku, to byly boje, mladší už 14 dní nočníkuje, zatím to teda záleží na mně, jak se mi ho podaří odchytnout, ale už se párkrát stalo, že si i “řekl“, šikulka.

Jinak dlouhá zima nás dost vyčerpala, asi tak od února si navzájem celá rodina předáváme baciláky a smrkáme a kašleme pořád dokola :-( Teď už to začalo s naším zdravotním stavem vypadat nadějně, ovšem zase na nás znenadála útočí neštovice. Ale třeba odoláme :-)

Já jsem se dala do boje se svou postavou. Řekla jsem si, že obézní období jsem už ve svém životě vyzkoušela, pár let se mě drželo a že by bylo na čase něco s tím udělat, aby se za mě jednou kluci nemuseli stydět. Na podzim budu slavit “půlkulatiny“, tak jsem se rozhodla, že si k narozkám nadělím novou postavu :-) Nejdřív jsem začala účesem, radikálně jsem zkrátila délku vlasů, lehce změnila barevný tón a pak jsem se začátkem dubna přihlásila do STOBu. Moc mě to baví, mám dole prvních 5kg a doufám, že do konce kurzu se mému tělu ještě víc ulehčí :-)

Hmm, koukám, že jsem se pěkně rozepsala, žádných “pár slov“ :-) To je asi můj nejdelší příspěvek za ty dva roky, co sem chodím :-)

…bojovat s permanentním strachem :-)

HANINA25
10.5.2010 v 22:47:26

Tak,tak.
Když někdo po dlouhý době přijde do rodiny,očekává se zpověď:))))

PetraPetra
10.5.2010 v 22:38:56

Vítej :-)
A co pár slov – jak se máš, co novýho, atd. atd…?

…neustrnout ;-)

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist