Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Co se jinam nevešlo » prosím poraďteprosím poraďte
Corina
4.5.2010 v 6:39:42

Ahojky holky,
může mi prosím některá z vás poradit, co mám dělat v případě, že mi nejde ze schránky odeslat dopis? Včera jsem psala dva dlouhé dopisy na stejnou adresu a pokaždé se mi ukázalo anglicky, že je špatné odeslání a dopis skončil ve složce Rozepsané. Když na to kliknu, nejde to otevřít, ách jo, zkoušela jsem psát i dnes, ale opět :-( Už jsem z toho nešťastná :-( já totiž, když se rozepíši, tak se neznám :-) no ale tohle mě vážně trápí. Můj mi poradil restartovat, nepomohlo. Prosím, která tomu rozumí, poraďte mi, děkuju moc.

Stránky: [1]
HANINA25
5.5.2010 v 9:18:37

Depo: Úschovna souborů – eMag.cz
Jmenuje se Depo. … Služba Depo slouží jako virtuální skladiště pro dočasné uschování souborů a jejich následné vyzvednutí.

http://www.emag.cz/depo-uschovna-souboru/

HANINA25
5.5.2010 v 8:55:41

depo.bluetone.cz/main.php?page=about

koukni na to…..

HANINA25
5.5.2010 v 8:53:07

A co ty “romány“ posílat přes Depo. Odesílání velkých souborů.Petr mi takhle posílá dokumenty,fotky,videa.
Snad se ten program dá zdarma stáhnout.Mě ho sem nainstaloval,takže nevím odkud ho stáhl.Ale určitě ho nemá koupený:)

Corina
4.5.2010 v 14:12:58

Jo Dani, krátké věty mi to na zmíněnou adresu pošle, to jo, ale dopis ne. Ten se mi KUPODIVU odeslal dnes ráno před sedmou ! na asi pátý pokus. Budu doufat, aby to nebylo v počítači….ahojky.

Corina
4.5.2010 v 14:11:01

Berulinko, Dani, Bamisko, pvoso, děkuji vám. Právě jsem dopsala dopis a neodešel :-( mrcha jedna :-( ách jo. Přeplněná schránka není, píšeme si denně a dlouho se to nestalo, teď ale pořád. Tak nevím. Můj mi taky nedovede poradit. V neděli jsem dostala do schránky 39 mailů, prezentace a tak, většinu nemám otevřenou, tak jsem si říkala, jestli to není tím.

Obevilo se mi, když jsem klikla odeslat: Bad Garevay. Ze slovníku jsem z toho moc nevyčetla. Jsem z toho tumpach a zajímavé, že problémy se objevily až teď. Píšete, píšete a dopis zmizí já bych vraždila :-((

Berulinko, novou adresu jsem si založila na seznamu nedávno.
Moc vám všem děkuji za přemýšlení, jste zlatíčka…pá.

Danniella
4.5.2010 v 9:13:38

Ahoj Cori, nejčastější vysvětlení je takové, že příjemce má přeplněnou schránku. Zkus napsat jen kraťoučkou zprávu, třeba to projde. Chyba může být ale na obou stranách (u obou serverů) a může být jen dočasná, taky se mi to už stalo, druhý den jsem zprávu normálně odeslala.

pvosapvosa
4.5.2010 v 8:44:24

Pokud příjde mail od: Mail Delivery Subsystem a začíná: The original message was received at…. tak to může být zdůvodů omezení velikosti zasílané zprávy příjemce (velké přílohy, samotná textová zpráva by se měla doručit) nebo poslání zakázaného souboru příjemci (například .exe). Pak to také může být špatně napsaná adresa příjemce nebo příjemců a jejich oddělení.
Ikdyž nedávno se mi na centrum stalo, že se mi mail nechtěl odeslat, vůbec to nereagovalo nebo nešly načíst složky. To bych vyděla, že je chyba na straně poskytovatele a tak bych zkusila mail poslat jindy. Druhý den vše zas šlo.

…mít smysl života.

bamiskabamiska
4.5.2010 v 7:26:10

cori asi ti nic neporadim, já mám seznam, občas se mi zase vrátí že to nemohlo být doručeno a to asi kvůli tomu že lidé mají nenavýšenou kapacitu a nevejde se jim to tam, mám ale jen dvě takové kamarádky o kterých vím že se mi půlka jich vrátí zpět je to k zlosti protože za pár dní už text není aktuální,,,,,také mi to blblo když jsem zkazila adresu….a posílala jsi dřív už bez problémů na tu adresu dopisy?

berulinka1
4.5.2010 v 6:42:54

Cori,přesně tohle jsem měla před rokem na centrumu..nešlo odesílat maily a nakonec jsem se do schránky nedostala vůbec..takže jsem si založila novou na seznamu a šlape to v pohodě..zkus si založit taky jinou,okopčit ty dopisy a přeložit do nové schránky,mělo by se to odeslat:)

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist