Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Virenka žije :-)Virenka žije :-)
VirenkaVirenka
29.4.2010 v 16:41:05

Ahoj holky,
strááášně dlouho jsem tu nebyla, strááášně moc mi toho asi uteklo, ale jsem úplně živá, úplně zdravá, úplně zavalená prací. A dobrou vůli mám, tak snad se mi podaří dosáhnout alespoň úrovně aktivity Petry :-)
U nás doma se nedělo nic zlého, běžné nemůcky a tak, dokonce i v práci bylo už stabilně. Ale předtím ty měsíce (kdy jsem ještě i chodila sem) byly tak náročné, že to nějakým opožděným efektem dolehlo na mou hlavu – pořád abych nezapomněla na toto, na tamto, tenhle výsledek se zdržel, tenhle do nemocnice… Úplně jsem přestala být schopná se zajímat o něco zvenčí, měla jsem až odpor sednout k netu, byla jsem tu opravdu jen parkrát, většinou ve velkém spěchu právě v práci a doma, kde bylo volněji, jsem byla jak omráčená či co. Teď se už pár dní zase pokouším sesmolit nějakou zprávičku o sobě a i když se drobek stydím, že jsem ani pár řádků ze sebe nedostala, vím, že mi to prostě nešlo a že jsem pořád odkládala a odkládala – skoro jako domácí práce… Nerada bych, aby mi VD připomínaly domácí práce, ale snad už se mi zase normální vnímání pomalu vrací.
Strašně mě zajímá, co se s vámi všemi dělo, ale s hrůzou zjišťuju, že Bami už porodila a má velkého chasníčka, že Lien nikde nečtu – snad nás neopustila? – doufám, že ne… Matilda má naloženo velmi přes míru… A já tu nebyla tak dlouho, že nevím, co všechno mi ještě uniklo… Tak snad se do toho vpravím, postupně. Všechny vás moc zdravím a zase snad tutam budu i aktivní :-)

Stránky: [1] 2 3 4
PadméPadmé
2.5.2010 v 19:58:11

Virenko, moje zprávička “visí“ v Tam-Tamu (tuším, že hned pod tou tvojí), psala jsem ji včera… My jsme tak nějak jako na horské dráze.. nahoru, dolů… nahoru, dolů… Já myslím, že víš, že víc netřeba dodávat.

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

bamiskabamiska
2.5.2010 v 19:10:47

vierenko tak ti přeju klidnej týden aspon v rámci možností a pak se nám zas ozvi až budeš mít chut a energii

VirenkaVirenka
2.5.2010 v 19:06:12

Padmé, díky :-)
Úmyslná ta moje absence byla v tom smyslu, že jsem s tím nedokázala nic udělat, i když jsem některé týdny možnost měla. Příští týden mám zase velmi pracovní, tak jsem ještě zaskočila dnes, protože je mi jasné, že budu mít co dělat s dospáváním, domácností a nevymazlenými kluky. Dřív jsem měla chuť relaxovat u netu, teď nedokážu zapnout počítač. Pokládám to za změnu pozitivní, byť by to mohlo vyznít (ale věřím, že nevyznívá :-) ) pro webové portály urážlivě…

Taky doufám, že se máš dobře, v rámci možností…

PadméPadmé
2.5.2010 v 13:17:36

Ahoj Virenko, je fajn, že ses ozvala a hezky se čte to tvoje: “jsem úplně živá a úplně zdravá…“
Někdy si holt člověk potřebuje “odfouknout“ a bez netu to jde určitě lépe – takže možná, že to několikatýdenní odstřihnutí od světa bylo “úmyslné“ (mám na mysli: že to nebylo na škodu, spíše ku prospěchu).
Takže: ať jsi tu víc “vidět“.

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

Lenia
1.5.2010 v 13:19:15

Ahoj Renatko,
moc ráda tě tu vidím… Na VD teď chodím opravdu jen nárazově, když je zrovna chvilečka….
U nás je to také kolotoč-Šimonek se úspěšně prokousává první třídou, Matýsek statečně “školkuje“ a já s mužem jsme v jednom kole. Když svezeme kluky ze všech těch kroužků a sejdeme se doma, je sedmá večer… ŠImon začal hrát na kytaru, manžel studuje další VŠ…. Uffff…..
Já šílím-ve škole finišujeme-není týden, aby nebyl koncert, zkoušky nebo jiná výživná akce spojená se zmatky a stresem… Běžně se mi zdá, že padám z pódia, na něco důležitého zapomenu……
Tak snad se tu zase v létě uvidíme častěji, moc tě zdravím, celé rodině přeji hodně zdravíííííí!!!!!

ŠárkaŠárka
1.5.2010 v 12:43:16

Virenko, to je moc dobře, že ses´vrátila…:-))

Pavlinkav
30.4.2010 v 18:46:58

Najít v jedné diskusi Virenku i Bramborku, tomu říkám trefa do černého! Holky, díky za zprávičky.

Já jsem tu celé dny, ale většinou toho nestíhám zrovna moc napsat :o(
To hlavní už jsem práskla jinde, taky nás bude na podzim o jednoho víc, tento týden už jsem si i vyprala těhotenské rifle, takže už to asi fakt je na mě i vidět :o)

…objevovat doteď nepoznané…

bamiskabamiska
30.4.2010 v 17:25:04

bramborko já jsem si tě tam našla sama snad jsem se trefila….

Bramborka
30.4.2010 v 16:53:06

Jééé, holky(((-: Já se tak stydím(((-: Ale mám toho fakt moc moc((-: Občas nakukuju, více se vyskytuju na FB, tam jsem v kontaktu s manžou. Jinak, co u nás nového?((-:
Máme čističku(((-: Děsný nervy((-: No, a po odjezdu bagru mám úplně plnou zahradu obrovských šutrů a zasychajícího tvrdého jílu, takže makám a makám a makám. Jinak se to nedá ani napsat. Celé dny trávím s kolečkem a lopatou. Bagr pobořil několik zídek, rozjezdil příjezdovku,takže opravdu mám co dělat.
Také jsem si prodělala ošklivý zánět močových cest, skončila jsem na ATB a jeden den v posteli. Vím, co to způsobilo, problém – ten stěžejní jsme snad již odstranili, ale jak se říká, když marodí hlava, je nemocné i tělo.
Občerstvení mi zatím stojí na zahradě, už jsme dali do pořádku motor, teď se pracuje na interiéru, chceme,aby to trochu lákalo, nyní to vypadá pěkně fuj fuj((-: Bývalý majitel byl tak trochu prasátko. Nu, a ještě musíme vyměnit ve voze LPG a udělat revizi elektra. Čeká mne návštěva na hygieně, kvůli potřebným papírům, zkrátka a dobře, fakt nevím, co dřív..
Holky občas mají nudli,ale jinak ok – ťuky ťuk.
Nyní o víkendu budeme stavět psovi boudu, tak jsem zvědavá, jak se s tím poperem((-:
Jinak jsem si ještě vymyslela, že budeme mít slepice.
Každý týden vozím starého souseda s pejskem na veterinu a právě dorazili známí, přijeli si pro šutry, takže se VÁM VŠEM HLUBOCE OMLOUVÁM((-: A kdyžtak mne hledejte na FB – přes Petru – ona ví, která jsem, napište mi, připište přezdívku, páč já fakt nevím, jak se kdo jmenujete a BUDEME PŘÁTELÉ((((-: LETÍÍÍÍM.

LienLien
30.4.2010 v 10:23:24

Ahoj Vírenko, jejda já tě sháním v plkárně a ty tu máš diskusi. Takže to hlavní práskla Petra :-) a Maruška a očkování? Zatím nic nového. Udala jsem se na hygienu, dala dopis lékařce (byla mimochodem docela ráda, že jsem se chopila iniciativy) a čekám, kdy a s čím se hygiena nebo sociálka vytasí. Zatím neprobíhá nic jiného než čekání. A taky jsem to probírala se svým novým partnerem a ten můj názor nesdílí :-(, ale uznává, že do problematiky vidí rozhodně méně než člověk, který se tím intenzivně zabývá, tudíž na mě nijak netlačí. Otázka nevyřešená zatím zůstává co by nastalo v případě, že s ním budu mít dítě. ????

Jinak ostatní prominou, ale vzpomínám a myslím nejčastěji právě na tebe, takže jsem moc, moc ráda, že jsme se ve stejné době opět připojily, i když já ještě ne nastálo.

Stránky: [1] 2 3 4Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist