Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Zkušenosti s výrobky a službami » Kočárek a brusleKočárek a brusle
andreahla
28.4.2010 v 11:56:34

Ahoj holky.V létě by jsem ráda jezdila na bruslích s kočárkem, ale nevím jestli existuje do hlubokého kočára nějaké připevnění na mimy kdyby jsem náhodou spadla aby mi nevypadlo.U mého kočára od CHICCO nějsou žádne.Dají se dokoupit nemáte někdo zkušeností nebo tip na nějaké připevnění?Chci jezdit s malým na kole a aby jsem mu stačila s kočárkem tak na bruslích.Děkuji za tip.

Stránky: [1]
Pavlinkav
29.4.2010 v 13:59:13

Andreo, to chce asi pořešit hned u nákupu kočárku – já jsem totiž upevnění na kšíry měla i v hlubokém a to jsem měla opravdu obyčejnou klasiku – Deltim ekonomic. A měl to tam už rovnou nachystané. Kšíry + uchycení i v hluboké i ve sportovní verzi.

Jinak – já to taky nerada vidím, to bruslení s kočárem, ale to je každého věc. U nás ani velice není kde, tak mě to naštěstí neirituje :o)

…objevovat doteď nepoznané…

ctiradkactiradka
29.4.2010 v 9:00:59

Andre, já jenom že jsem VŮBEC nemluvila o ježdění na bruslích do provozu…. Protože to už považuji za nerozum úplně… :-)
Vyklopit kočár se dá samozřejmě i na hladkém chodníku, stačí kamínek, nebo větvička, které si nevšimneš…. A jinak ještě, nebýt začátečník a umět bruslit je dost veliký rozdíl, ale když si věříš, asi víš proč… Já taky nejsem začátečník na bruslích, ale rozhodně si nevěřím, že enspadnu (i když nikdy jsem ještě nespadla), prostě já si třeba nevěřím.

andreahla
29.4.2010 v 8:31:57

Ahoj ,díky za vaše reakce.Já bruslím dobře a nejsem začátečník.Jezdila jsem už s malým ale jenom v sportáku kde jsou kšíry.Kámoška mi řekla že už vyděla aj zapínaní do hlubokého kočáru tak jsem chtěla vědet jak je to bezpečné a pod.U nás jsou cyklistické stezky tak jsem myslela,že by jsme jezdili tam a ne do provozu.Ada.

PeťkaPeťka
29.4.2010 v 7:36:49

Jednou o tom mluvili v nějakém pořadu v TV, jak maminky zbytečně riskují. Kolik je takových úrazů. Pokud mamka zakopne, letí celý kočár. Kšíry tedy nepomůžou, pak je kočár vzhůru nohama a dítě tam visí na kšírách, což je špatné.

ctiradkactiradka
29.4.2010 v 7:26:52

ještě se omlouvám Andre, nereagovala jsem na jnejí dotaz na kšíry…. O těch nic nevím…
Já reagovala na větu Leenci, že ji s hlubokýmani nenapadlo to řešit…. protože jsem si vzpoměla na to vysypané miminko… Jeho maminku to taky nenapadlo řešit…

bamiskabamiska
29.4.2010 v 7:23:15

já tohle také nepraktikuju, ale vím že kamarádka co je posedlá sportem kupovala vysloveně kočátek na bruslení měl na to upravená kola proti převrácení něco jako mají vozíčkáři…také bych asi byla opatrná a zkusila zda to jde jinak zařídit….no a nebo bych se přímo zeptala v prodejně kočárků tam tyhle doplnky určitě mají

ctiradkactiradka
29.4.2010 v 7:22:19

Ještě dodám – když někdo fakt dobře bruslí, tak, že si je jistý, že nesdane (i když stoprocentně jistý se niní nikdo, ale snad víte, jak to myslím…), tak klidně ať s kočátkem jezdí. Akorát někdy mám pocit, že s kočárkem jezdí hlavně maminy, které moc dobře nebruslí, protože to je “in“, protože chtějí rychle hubnout, nebo proto, aby je všichni viděli, nebo dokonce nedej bože proto, aby kočárek byl podpěra (což je úplně to nejhorší…)… Bydlím 50m od největšího parku ve městě, kde je bruslařsky okruh, tak jsem těch bruslících mami viděla fakt už spoustu a někdy se divit opravdu nestačím…

ctiradkactiradka
29.4.2010 v 7:15:22

J8 jsem u nás v parku dvakrát viděla, když mamaina převrítila kočárek na bruslích a jednou to byl hluboký kočárek s malým mimčem, které jí vypadlo… takže mě ježdění na bruslích s kočárkem přijde hrozné a moc s ním nesouhlaslím. Na bruslích jezdím zásadně sama bez dětí, když mám hlídání. Nevidím nutnost jezdit s kočárkem, abych musela za každou cenu.

Leenca
28.4.2010 v 23:00:41

Ahojky, existují kšíry do kočárku, používám je do sporťáku, ale šly by myslím i do hlubokého, jen vymyslet, za co je přichytit na stranách.
Přiznám se, že když jsem jezdila na bruslích s hlubokým kočárkem, ani mě nenapadlo to řešit…

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist